reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

EWUS coś TY u nas z makaronem niet, mowi do mnie ,ze z ryżem musi być.
Jak robiłam z makaronem to wodę wypił ,a makaron wywaliłam.
To co zjadł:baffled::confused:.
Wzielam sie raz na sposób,mysle ryżu nie wybierze tak jak makaranu i zjadaja wszystko oby dwa.
U nas julek wszelkie marchewki ,selery ,pietruszki wyrzuca na podloge i mowi bleee.:wściekła/y:.

dajecie wiare ,oni jeszcze kimono walą.
Mlody sie przebudził iwzial herbatę i usnął spowrotem.

A JA patrze na łyżwo rolki i znalazłam dośc tanie ,aż za tanie ,ale aż 15 kupionych.:confused::dry:

a zupy z soczewicy chyba bym nie tknela ,sama nazwa mnie odrzuca wiec Tomka pidziwiam.
No ,ale mozna trafic gorzej np. zupa lebiody!
 
reklama
Lena tez duzo gada i duzo lapie nowych slow... przez to,ze jestemy na Majorce a tu kroluje niemiecki (glowny jezyk o tej porze roku) hiszpanski i angielski, wiec mala musiala przestawic sie z polskiego i kilka slowek mowi po angielsku..


EWA
brawo za postepy w siusianiu!!
JUSTYSIA jak moge cos poradzic jesli chodzi o rolki, bo ja dlugo na nich jezdze... wiec tanie maja kółka plastikowe, slabo sie na nich jezdzi... poprostu kiepsko jada... i moga sie szybko popus.. ja mam rolki K2 kolka oczywiscie kalczukowe, ale mam je juz z 6lat :-) i sa dobre caly czas.. kolka oczyiwscie zdarte od hamowania bokiem...

KAMLOTKA sa takie spacerowki maclaren xlr ma wieksze kolka i lepsze, ale on juz wtedy wiekszy jets i ciezszy i cene ma wysoka... pewnie jakies inne spacerowki tez maja...
 
stopi ja tez pewien czas jeździłam na rolkach ,pożyczyłam i nie odzyskałam.
Ale najlepsze jest to ze wszędzie pisze ze kauczuk,tez na to patrze.:tak::tak::tak:

te tanie to jakas podpucha.:dry:
 
JUSTYSIA a to jakas znana firma czy firma "krzak" :-) ?? sluchaj moze to 5% to kauczuk, a 95% to plastik.. wiec pisza , ze kółka z kauczukiem heheh :-)
 
cześć kochane, nie miałam ostatnio czasu aby do was zaglądać, ale mam zamiar to teraz nadrobić, i zobaczyć co tam u was słychać :tak::tak::tak:
u nas jakoś pomału do przodu, tylko, że mała mi dziś kaszlu dostała, i to taki nieładny, słyszę, że coś jej się tam odrywa, i nie wiem czy coś więcej się z tego wykluje, zobaczymy jutro jak to będzie wyglądało, mam nadzieję, że będzie lepiej, ehh ta pogoda też się znowu popsuła, i zimniej i wieje u mnie okropnie, a jak patrzę na pogodę to wcale jutro nie ma być lepiej, no nic lecę was nadrobić i zobaczyć co tam od niedzieli naskrobałyście
 
Ale ten net mnie denerwuje, chodzi wolniej niż moje dwa ślimaki w akwarium, w zasadzie to już zostały po nich tylko skorupy :baffled:

Justysia fajnie że się odezwałaś, ja już się zastanawiałam gdzie Cię wcięło. Ja byłam w Licheniu 2 razy, raz jak Bazylika była jeszcze w budowie, drugi to już była budowa zakończona, a tak dla ciekawostki mój tata miał pracować u gościa co tą kopułę do Bazyliki w jego firmię robili, miał, bo zrezygnował, ale jakby co to kopuła przyjechała z Pomorza, w częściach, pewnie robili ją w Gdańsku, bo z tego co wiem tam chyba jest główna firma. No a z Julkiem to widzę że masz ciekawie i nudzić się nie możesz :-) A co do kredytu to mam nadzieję że wszystko się jeszcze ułoży :tak: I że dostaniecie na ten dół
adudz82 u mnie z pogodą to samo, rano się wydawało że super pogoda, a się okazało że wiatr głowy urywa :baffled:
Aga witaj po przerwie, no i miłego pobytu u siostry
Stopi jeszcze się porozglądam tu u mnie po mieście i zobaczę co mają i porównam ceny, choć u mnie to zbytnio nie ma sklepów z wózkami, ja kojarzę 3, z czego 2 to jedna firma. Ale tym razem jadę do Gdańska w niedzielę, na giełdę i pewnie potem jeszcze gdzieś na zakupy (a i tak wiem że sobie nic nie kupię)

Idę kuchnię sprzątać bo po kolacji sajgon został
 
U nas dziś leje od rana... zupę mam, gorzej z pomysłem na drugie...

Lecę się ubrać, bo jeszcze w piżamie paraduję. A wy piszcie!
 
u nas też paskudna pogoda, zimno, wietrznie i mokro ;/

Nocka ok, wczoraj mężuś zrobił pyszniutki obiadek i zostało na dziś, więc miałam z rana czas na zabawę z Julką.

Trochę jestem zmulona, bo poźno poszłam spać, a wstałam o 6, do tego taka pogoda nie nastraja mnie zbyt pozytywnie. Ale... myśl, że za 6,5 h pójdę do domku do moich skarbów trzyma mnie na nogach :D
 
Witam i ja

U mnie też słońca brak, pogoda do bani i nie nastraja do niczego :no: A ja jadę do mamy i auto posprzątam i jak mnie nie wywieje albo nie przemoczy to będzie dobrze, ale on już się prosi o odkurzacz od dawna

W taki dzień to nic się nie chce, ja już mam ogórkową prawie gotową

No nic, idę ogórasy dorzucić i pranie wyjąć
 
reklama
Hej lipcu:-)
Widze ze cos dzis pusto na forum.
Alan własnie zasnoł,troche póżno ale wczesniej w zaden sposób nie dał się uśpic a teraz wcisnełam mu zupę i padł mi na kolanach.Trudno w nocy będzie grasował.
Ja tez dzis wczesnie swsałam i powiem Wam ze najchętniej bym się walneła koło małego i poszła spac,tylko do kturej ja będę w nocy grasowac jak sie teraz przespie,zreszto Alan przy mnie by się rozespał i długo spał a tak to pospi godzinkę i wstanie.
Trza isc kalafiorówkę małemu wstawic będzie na pózniej.
Kurcze dziewczyny jak go dzisiaj obsypało strasznie,nie mam pojęcia od czego nic mu nie dawałam,juz nie mam na to siły zupełnie,od ponad 1,5 roku ciągle zgaduj zgadula.Mówię wam mam juz tego dosyc,ręce opadają,czuje się juz bezsilna,:-(
Jak bym wiedziała ze jakies testy wykażą mi wszystko co mu szkodzi to bym pożyczkę wzieła a małemu zrobiła,tylko ze zdaje sobie sprawe ze w tym wieku testy nie są miarodajne,na mleko mu robiłam wyszło ze nie ma alergii a nawet po HA go obsypuje,nie mówiac juz o zwykłym.
Wogóle mam jakiegos doła:-(ciężko mi uśmiech wykrzesac.
Byłam pasma zrobic bo odrosty kilometrowe,ale i to mi humoru nie poprawiło.
Dobra nie smęce mykam zupkę wstawic
 
Do góry