reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Życzę nam wszystkiego najlepszego w tym Dniu Kobiet, tym dużym i tym małym.

Przesyłam smaczne czekoladki:-D



U nas ok, Mała broi to znaczy że już zdrowa :-) To dużo lepsze niż widok jak całymi dniami spała, albo wymiotowała.
Pogoda u mnie nawet nawet, wkońcu słoneczko sie przebija.

Ewa fajnie, że z Adikiem już dobrze, a niespodziankę to naprawdę miałaś zaskakującą, no i masz trzech mężczyzn do składania życzeń, super!
beata26 to masz dzisiaj podwójne święto, na pewno to zapamiętasz :-) A co do rodzeństwa dla Julci to chyba powodów do zmartwień by nie było, co? :dry: No i super że siusiu już tak dopracowane.n
Patra wychodzi na to że kobieta powinna mieć częściej @ to by dom non stop błyszczał:-D No ale fajnie że małe remonciki porobicie, to zawsze pózniej tak jakoś przyjemniej. No i nie wiedziałam że szyjesz :sorry2:
justysia85 i jak dzisiaj zdrówko? Lepiej? Mam nadzieję że tak
Adudz zdrówka Kochana Ci życzę, teraz żeby Mała nic nie złapała, wracaj szybciutko do pełni sił
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry.
Ta grypa normalnie wszędzie.
Dzieki mi dzis całkiem lepiej, ale za to TOMA wzięło.
Dalam mu lakcid bo go z rana czyściło,ale pisał mi ze MDLI:crazy:.
przyjedzie o 13.00 pojedziemy do banku ,aby zobaczyc co z tym naszym kredytem.
Rzeczoznawca papiery pewnie przesłał ,a ten sie nie odzywa gosciu:dry::angry:.

Julek mi usnął tzn. myślę ze usnął,leżał w łóżeczku i pił kakao jest cisza jak na razie.
Powstawali chłopaki wcześniej.

PATRA zazdroszczę Ci tej zmiany.
Moja mama tez odmieniła sobie pokój i mi sie bardzo podoba.
W kolorach bieli,czerni i srebra.:tak::tak::tak:


BEATKĄ WSZYSTKIE NAJ I WSZYTKIM KOBITKĄ.:tak::tak::tak:

muszę do chrzestnej zadzwonić bo też BEATA.

 
Justyś moja chrzestna też Beata :tak::-)

Ja jeszcze naszym Beatkom nie życzyłam wszystkiego najlepszego, więc teraz życzę- naj naj naj i zdrówka na tą końcówkę zimy
 
widzialas KAMILA jaki ten świat mały.
Już dzwoniłam,pogadałyśmy sobie bardzo sie ucieszyła.
ide pranie powiescic bo zaraz 13.00 i Julek jeszcze kima.

Karol mnie się pyta co na obiad,a ja mu mowie ,ze wczorajsza zupka jest.
a on mówi do mnie
-nie,nie tatusiowi zupkę zostawimy ,a nam zrobimy ziemniaczki :-D:-D:-D.
lecę...... :blink:
 
No hej. Już po przejażdżce do Katowic :/ niestety z kiepskim rezultatem. Pani dostała dzisiaj informację, że interesujący mnie kierunek nie będzie utworzony w tym naborze. Będą próbować zebrać grupę na październik... ehhh... a już się tak napaliłam. No nic. Pozostaje mi pouczyć się samej w zaciszu domowym, a potem - w październiku dopiero rozpocząć studia.

Beatko - skoro piszesz, że się popłakałaś, to ja nawet nie włączam.

Idę się przebrać w "domowe" ciuchy i sprzątam po obiadku. A taki dzisiaj dobry krupniczek ugotowałam - na serduszkach :-)
 
Wszystkiego naj naj z okazji dnia kobiet

Cześc dziewczęta, widzę że sporo chorowitków na forum, trzymajcie się kobietki i buziaki dla maluszków.

Dziękuję za gratulacje kochane jesteście

Ja korzystam z tego ze tatus jeszcze dzisiaj w domu, bo jutro idzie do pracy i koniec leżenia. Trochę zastanawiam się jak Tosia to przyjmie, no ale Michalinka jest tak grzeczna że mam nadzieję ze się dogadamy

buziaki
 
Witam wieczorową porą... Właśnie wypełniłam pit'a a mój małżonek poszedł do teściów oglądać mecz, albowiem my nei posiadamy odpowiedniego kanału...

Właśnie kończę druga lampkę różowego carlo rosi :-) bardzo pozytywnie mnie nastroił również wypełniony PIT :-) US musi nam troszkę oddać z tego co mu zapłaciliśmy. Także starczy na mebelki do salonu.

No i chłopakom obiecaliśmy, że na urodziny dostaną łóżko piętrowe. Tomi już nie może się doczekać jak będzie wchodził po drabinie do łóżka, a schodził po zjeżdżalni :-) takie sobie wymarzyliśmy :-)

No nic, lecę do łózia, może coś poczytam dla odmiany :-)

Miłego wieczorku!

I jeszcze jedno: Vioreczka i Ania - PROSIMY O ZDJĘCIA naszych nowych BB-owych pociech!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Jestem po prostu wykimana!!!! Ale też dumna z siebie!
Właśnie skończyłam malować duży pokój. Sama. Calusieńki. Mężul dzisiaj poprawki ścian wyszlifował, ale malnąć już nie zdążył bo na 18 do pracy. A że mam @ i musze się wyżyć to złapałam za pędzel i jazda :-p2 godz malowałam :szok:Ale ściany są pikne, ja zresztą też. Przypominam fioletowego stworka :-D Bo pokój mam fioletowy a do tego będą zielone i żółte dodatki. Kapy ja wiecie już uszyłam, materiał na zasłonki - zielony - też kupiony. Też sama będę je robiła, ale jeszcze brak mi koncepcji. Do tego chce żółte firanki makarony. Zobaczymy jak wyjdzie. Wypiłam mężowi piwo. Trudno :-p w bioderka raczej nie pójdzie bo przy malowaniu ćwiczenia odpowiednie były :-D

Ewcia my na zwrot z pita już czekamy. Mężul od 12 lutego (przez neta wysylany) no a ja od hmm tygodnia? Też przez neta.Najlepsze jest to że znajomy wysyłal 15 lutego i zwrot już dostał jakieś 1,5 tyg temu. Tyle że on z Rybnika a nie Żor. Ogólnie sporo do zwrotu nie mamy bo mężul 1295 (odliczał małego) a ja 2 stówki :-D Razem się nie rozliczaliśmy bo ja długo na pita z zusu czekałam. Ale różnica i tak niewielkia bo jak to obliczyłam to przy wspólnym rozliczeniu dostalibyśmy 45 zł więcej.

Beatki wszystkiego najlepszego!!!

Ania i Viorka chwalić sie maluszkami :rofl2:

Dobranoc!! Mnie wzywa Pan Prysznic.. A może Pani Wanna? :rofl2:
 
reklama
witajcie,
ja wczoraj nie miałam nawet siły komputera włączać, byłam taka osłabiona, mała na szczęście nic ode mnie nie złapała, przynajmniej jak do tej pory,

dziś czuję się już odrobinę lepiej niż wczoraj, więc zaraz szykuję się do pracy,
oho właśnie słyszę budzące się moje dziecko, więc miłego dnia kobietki
Patra ja składałam pita dokładnie 11 lutego i też jeszcze zwrot do nas nie dorarł, już prawie miesiąc czekamy
 
Do góry