reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Gabiazku bo z teściowymi trzeba "na ostro" :-D:-D:-D:-D

Przyłączę się do kawci. My dziisaj też na spacerek. Śniegu trochę spadło i słonko nieśmiało się przebija Zobaczymy jak będzie później :tak:

Kurcze nawet dosyć dobry wyszedł ten chleb ale taki trochę.. pikantny :eek:

Kawcia dla ukrywających się :rofl2:
 

Załączniki

  • Kawa-używka.jpg
    Kawa-używka.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 21
dzień doberek :-)


mnie dzisiaj obudziło piękne słoneczko zza okna i Adas :-)

dzisiaj kościół, spacerek i znowu goście w planach hehe ciąg dalszy urodzin babci :-)

no tak piszecie o tych zdjęciach, że też chyba wezmę się porządnie za to.. bo niedługo wyjdzie, że mam nie tysiąc a kilka tysięcy do wywołania :szok:


miłego wariatki moje :*
 
witam się niedzielnie, miałam wczoraj się już do was odezwać, ale moja mała taki raban zrobiła o to, że ja przy kompie siadłam a jej nie dałam, że normalnie byłam w szoku,

teraz razem z tatą śpi więc mogę spokojnie was poczytać :-)

co do facebooka to ja profilu nie mam
Justysia fajne te sukienki :-)
co do zdjęć to ja już kilkukrotnie wywoływałam zdjęcia, ale też czekam, aż się ich uzbiera ok 300-400 i wtedy wywołuję, do tej pory wywoływałam w fotojoker.pl i jakoś nie jest najgorsza

a co do pogody to u nas jest ładnie i słonecznie, ale jak szłam rano do kościółka o 8 to było -10 st, teraz widzę, że jest -6 więc pewnie po obiadku na jakiś spacerek pójdziemy

miłej końcówki weekendu życzę
 
ojj widzę, że w niedzielne popołudnie nikt nie miał czasu tu zajrzeć

Brzoskwinko i jak książkę już doczytałaś??

u nas pomimo słoneczka zimno jak diabli, teraz jest już -12 st, ciekawe jak będzie rano:sorry::sorry:
miłego poniedziałku życzę bo ja niedługo uciekam do łóżeczka bo znowu mam koszmarne bóle głowy i na nic nie mam ochoty
odezwę się jutro wieczorkiem
 
reklama
hehe nooo nie ma to jak podzielna uwaga :-)

chociaż ja tam wolę jak coś się dzieje, a tutaj to normalnieee ciszaaa... :/

na dziś koniec czytania książeczki, którą swoją drogą polecam :-)
Sinead Moriarty "droga po dziecko" kolejna część "Emma pragnie dziecko"

teraz biorę się za poszukiwania dobrej, ale taniej lustrzanki...
w necie poczytam opinie etc.. :-)
 
Do góry