reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

my juz wrocilismy...

Kurczaki!! Joni ma wirusowe zapalenie oka i ma antybiotyk w kroplach :O:O
nie moze sie bawic z innymi dziecmi bo to zarazliwe a i powiedziala pani Dr ze drugie oczko tez moze zaczac sie czerwienic bo trze jedno i drugie i tak jakos zarazy przejda... cholerka :/ hhmmmm tylko jak on sie zarazil ?? :O:/
 
reklama
Agnieszka będzie dobrze. Zdrówka dla Joniego... no i żeby to drugie oczko się nie zaraziło... mówiła jak szybko będą efekty działania tego antybiotyku? żeby się biedaczek nie męczył za długo. Ale z drugiej strony to czy to zapalenie na pewno jest wirusowe? jeśli tak to po co antyBIOtyk?

Doczytałam. W wirusowym zapaleniu wydzielina jest przejrzysta, a w bakteryjnym żółtawa - taka jakby ropna http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/1,79369,1335680.html
 
Ostatnia edycja:
To my:-)

Biustonosza nie znalazłam, ale na poczcie byłam- w innym, mniej wygodnym, ale co zrobić. Nie było czasu na dłuzsze poszukiwania bo dziecko moje było juz ciut śpiące i poganiało mnie swoimi krzykami.

Agnieszka dobrze, ze tak prędziutko poszłaś do lekarza, leki pomoga i będzie ok:tak

A ja znów uległam swoim zachciankom i wpierdzielam chipsy paprykowe Lay's, Zosia jeszcze śpi:-)
 
Czesc dziewczyny
wpadam bo juz wreszcie spokoj w domu, ostatnie pare dni mielismy pelno gosci.
maz zrobil mi niespodzianke i przyjechal w srode a nie jak mi wmawial ze w piatek no ale juz w poniedzialek pojechal:-( teraz odliczam dni do grudnia bo jedziemy do niego.
u nas wciaz katar, tydzien temu miala szczepienie i zdrowa jak ryba a tu 2 godz po szczepieniu nagle zaczal sie katar, do tego zabkowanie wiec nie mam pojecia kiedy sie skonczy....nocki ostatnio do bani.
Aga zdrowka dla Joniego oby szybko mu przeszlo... napewno sie meczy biedaczek. W lecie Mari tez miala cos podobnego, rano bylo ok a popoludniu nagle zaczela trzec oczko, cale spuchlo, nie mogla go otworzyc, strasznie ja bolalo bo plakala jak nigdy, tez dostala antybiotyki i juz na drugi dzien byla poprawa.mam nadzieje ze i u was szybciutko sie tego pozbedziecie
 
Aga zdrowka dla Joniego oby szybko mu przeszlo... napewno sie meczy biedaczek. W lecie Mari tez miala cos podobnego, rano bylo ok a popoludniu nagle zaczela trzec oczko, cale spuchlo, nie mogla go otworzyc, strasznie ja bolalo bo plakala jak nigdy, tez dostala antybiotyki i juz na drugi dzien byla poprawa.mam nadzieje ze i u was szybciutko sie tego pozbedziecie

Mam nadzieje ze przejdzie mu jak najszybciej a najlepiej tak jak piszesz...JUTRO :tak::tak:

Wspolczuje ci BEATKO tej rozlaki z mezusiem...silna kobitka z Ciebie ze tak potrafisz...trzymajcie sie z Marisska cieplutko !!

ANIU- CHIPSY?? Uwielbiam :) pyyycha... ale niestety nie jem czesto :(

Dzidzia spi a ja sobie pomylam podlogi.mezul w pracy. ide zamoczyc te spodnie :)- tzn ide pierwsze poszukac sode albo ocet bo nie wiem czy mam w domciu :D
 
Witam
Dawno mnie znowu nie było, ale mały się rozchorował na gardło dostał antybiotyk, ale widze ze to norma jak czytam, wszedzie domowe szpitale,

Poza tym w weekend mielismy sporo gosci bo M miał urodziny, narobilam się tyle jedzenia i cały czas jedlismy zeby juz wykonczyc, blee :D

Co do ciazy, dalej brzusio niewidoczny dla ogółu, troszkę powieszkony, dolegliwosci troszkę mniejsze ale i tak mi to dokucza, cwiczenia troszkę pomagaja a najbardziej polecona przez lekarza tzw.ksiazkowo-lokciowa,
kurcze czas leci,juz blizej niż dalej a ja coraz bardziej się boję... :zawstydzona/y:
aa zapomialam, ostatnio kupywalam buty w ccc bylam przy kasie i placilam dwiema stówkami bo buty kosztowaly 149zł i kasjerka nie miala jak wydać , wiec druga [poszla do drugiego sklepu i wydala mi 50 zł dala paragon i wyszła, a ja w domu dopiero zorientowalam się,że ona nie wziela ode mnie tych 200zł tylko wydala mi resztę, nawet niewiem jak to się stało, wiem,że powinnam już jej to oddac, ale trudno akurat kasa się przydala na przyjecie urodzinowe, wiec uznaje to jako szczescie.
 
witam was kochane :-)
u nas na razie jakoś się kręci do przodu
mi się udało od przeziębienia uchronić, jakoś się trzymam
za to mój M teraz chodzi smarkaty, ale na szczęście mała jak na razie też się trzyma i nie łapie żadnych chorób
trzymam kciuki aby wszystkie choroby poszły sobie od was wszystkich daleko

maylah mam nadzieję, ze wszystko się ułoży, :tak::tak:
ada no to miałaś butki za darmo :-p:-p
aguś mam nadzieję, że joniemu szybko minie to zapalenie oczka,;-);-)
BeataZ no miałaś męża przez dwa dni dłużej, pewnie troszkę się sobą nacieszyliście, a do grudnia czas szybko zleci, zobaczysz,
a jak do niego pojedziesz to już tam zostaniecie czy znowu będziesz wracała do PL??
mała dziś padła szybciutko śpi już od ponad godziny, mam tylko nadzieję, że nie zrobi mi pobudki za szybko, lecę posprzątać jeszcze w kuchni i troszkę odpocząć, bo jakaś dziwnie zmęczona jestem, a na domiar złego jeszcze dostałam @ więc samopoczucie takie sobie,

miłego wieczorku wam życzę
 
reklama
Hej
Aga no to zdrówka, niech sie oczko szybko goi.
Adaaa swietny biznes zrobiłaś- kupiłaś buty i jeszcze Ci do nich dopłacili:)) Dobre.
Dmuchawcu- gratki zamówienia:)

A ja chyba pójdę dziś spac o normalnej godzinie.... Może zasnę. Dobranoc.
 
Do góry