reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Madzia G. słuchaj Justysi-dobrze gada. Dzięki dziewczęta za zaproszenia na nk. Ja też zmiatam chyba. A Ty Vercik tak w samotności się będziesz alkoholizowała??? :pP
 
Dzieki Tralalala i JUstysi tez..:tak:
Kurcze mam piwko w lodowce a w sumie jest to piwko P ale chyba mu podwedze...:-p

A ja CIE szukałam i nie moglam znalesc bo byłam pewna ,że CIE mam!!:angry:

Nom GUSTLICZKU takie cyckanki-tulanki u nas działaja .Przy jednym działały i drugim działaja.
Mówie CI!!!
 
Ostatnia edycja:
DMUCHAWIEC Tydzien temu Lena 6990kg , wzrost 70,5. Ona skoczyla mi z 3centyla na 10centyla wagowo:-D Hura !!Wzrost na na 75centylu.
Tylko mala dostaje hormony na niedoczynnosc tarczycy, ktora rozwinela sie u niej na dobre. A zaczelo sie bardzo niewinnie - slaby przyrost wagi + brak kup...

I u nas paradoksalnie od kiedy mala raczkuje nabrala ciala, bo wiecje wcina
A co jemy:
W nocy cyc co 3h czasem co 2h...co 4h to sukces:-D
W dzien je tez co 3h
A jada:
sloiczkowe owoce - 150-250g na raz - najchetniej cytrusy.Sloiczki z mieszanki tych owocow sa dosc wysokokaloryczne . Po tych owocach wydaje mi sie,ze tez zwiekszyl jej sie apetyt. Bananow sloiczkowych duzo je
sloiczkowe obiadki - 80-160g, tylko daje jej sloiczki , ktore zawieraja oliwe z oliwek , wiec kalorie dodatkowe.Sukces jest taki,ze mieso zaczela jesc
kaszka - co drugi dzien - do tej pory 150-180ml. Chyba,ze gotowa z kartoniku kaszka z miodem to wiecej.
Choc ostatnio nie chce kaszek tych do rozrabiania, bo zjada mi jej po 70ml max.
Do picia sok owocowy - ok,150ml, lub herbatka
Dzis dalam jej mleko waniliowe, bo ono kaloryczne:tak: + herbatniki dla dzieci.
No i cyc w dzien

Dzięki Beatko! Buziak! Zosia wazy 6280g i mierzy 68cm. Mam wrażenie, ze mi schudła ostatnio, wczesniej była pulchniejsza. Ale nie martwiłam sie tym, bo ona teraz cały czas sie rusza-chodzi po całym mieszkaniu. Ona tez szła po 10 centylu, a teraz waga jest na 3:-(, wzrost na 25.

Dmuchawcu nie wiem jaka Ty masz siatke centylowa, ale wg mojej, a chyba wszystkie takie same sa to 6280 w 7msc to juz nie 3 centyl, ale po za siatka centylowa. I z tego co wiem i lekarze mi powtarzaja, poki dziecko dziekco miesci sie w siatce centylowej to ok, zle jak jest po za i trzeba sprawdzic o co chodzi.. :-(

DAISY a gdzie mi wyslalas wiadomosc???? Na NK??? bo jak tak to ja jej jeszscze nie przeczytalam. Znajomi mi zawsze na gg lub FB pisza, ze wysali info do mnie na NK zebym weszla hehehe :-) :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry