reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam:)
My dziś pospaliśmy UWAGA! do 8.25:szok::szok::szok::szok:Liwa jeszcze dospała do 8.45:szok:ale i tak czuję jakby było już południe:-D
Renia zdrówka!
Dorka to udanego wyjazdu:)
miłego dnia!
 
reklama
Dorka, jak chcesz to sobie ródź, jak mam już termin zaklepany to mogę wpuścić kgoś przed siebie - mieszkasz na tyle daleko, że w moim szpitalu rodzić nie bedziesz, to mnei z kolejki nie wypchniesz:-D I milego wyjazdu - nie ma to jak weekend na wsi:-)

Renia, to uwazaj bardzo na siebie, bo kichanie z blizną po cc, musi być mało atrakcyjne:-p

Kic, melduję, ze Twoje pomidory posadzone! Mimo licznych błędów hodowlanych i tak zostało 60 sadzonek:-D Zaczynam się przekonywać do prowadzenia agroturystyki - ludzie przyjeżdzaja, placą i jeszcze obejście obrobią - siostra ze szwagrem od 6 rano robią w domu i ogrodzie i jeszcze wściekle zachwyceni są:-):-) Ja tylko parę kwiatków w ramach przyspieszonego kursu dla turystów wsadzilam i wróciłam się polozyć, bo mimo, że czuję się bosko, nie chcę przesadzić...w końcu za poród PZU płaci dopiero od jutra:-p

Miłego dnia - u nas znowu 28 stopni:szok:
 
hej

surv oszczędzaj sie oszczędzaj
jak jeszcze masz zapaleńców do roboty to tylko nadzoruj;-)

coraz popularniejsze te przydomowe ogródki sie robią
właśnie moja mam stwierdziła, że sobie posadzi pomidorki, sałatę, rzodkiewkę
super sprawa - wiesz co jesz

Dorka miłego wypadu na wieś

ja dostaję korby totalnej
syna roznosi energia ale jest świszczący wiec na dwór na pewno nie wyjdzie
tatuś na ogrodzie robi płot, ale to chyba relaks w porównaniu do wojny domowej jaką ja mam
juz 2 razy było siedzenie w kącie
chyba po tych wziewach jakiś bardziej nadpobudliwy:baffled:
w piątek na kontrol a do tego czasu sie zobaczy
obym tylko nie oszalała, bo cierpliwość się skończyła, a jeszcze Ignaś się jakoś dziwnie nastawia i prze na kanał

Kic to pospała mała;-)
my w sumie mamy tak często, dziś był wyjątek

dobra weekendowiczki
miłego wypoczywania życzę
aaaa
i gdyby któraś z Was chciałam pięknego biszkoptowego laba ok 8 miesięcy to dajcie znać
jednak jest niczyj tzn bez chipa i "to coś" (bo człowiekiem niegodzien się nazywać) wyrzuciło z domu na ulicę
słodki jest i dobrze wychowany
kolezanka dziś była i mowi, że przy nodze ładniej chodzi niż jej piesio
jak cos to mogę podrzucić fotki bo też mają
 
Renia, ja bym chciała bardzo, tylko, że może być ciężko z przywiezieniem, ale jakby ktoś od was na D. Śląsk jechał, nawet tylko do Wrocka, to chętnie! Zresztą pogadam z R jak ze strychu wróci, moze coś konstruktywnego w kwestii transportu wymyśli
 
Kic, no nie mów! Pewnie zegarek Ci się przestawił. Niemożliwe, żebyście tak długo pospali:-p
Dorka, jak numer zapisałaś i będziesz wysyłać wiadomości, to jedź sobie i odpoczywaj:tak::-)
Renia, ale ludziska:crazy: Na pewno szybko znajdzie się dom dla psiaka:tak:
Kurcze, nie wiem co miałam jeszcze pisać - taka jestem w euforii, że mam tydzień urlopu! Jupiii
 
Kasia mam numery:tak: Twoj jeszcze zapisany na karcie:-D
Renia z mila checia bym przygarnela Biszkopta ale nie da rady:no::-(
Survi jakos mi za bardzo nie chce sie jechac:baffled:,ale to ostatni wyjazd we czworke:-D mam nadzieje ze sobie odpoczne:tak:
Kic to sobie pospaliscie,oby tak dalej:tak:
Ja jestem padnieta:baffled:nogi spuchniete od ciepla, jeszcze troche musze spakowac,Misia juz spakowana,pozniej jeszcze dopakowac kosmetyki i jutro rano w droge:-DMusimy oczywiscie dodatkowa torbe wziasc dla mnie do szpitala w razie "W":tak:
Chyba juz jutro sie nie bede odzywac wiec milego wekeendu zycze:tak:
 
Witam wieczorkiem:)
Dzieciaki już śpią:) jutro jedziemy na wieś na jeden dzień, więc trochę odpocznę:-p
Dorka no to już tuż, tuż więc torbę lepiej mieć:-p
Kasia hehe no jak zobaczyłam, która godzina to nie wierzyłam:-p:-Dkorzystaj z pogody i urlopuj się;-)
Renia ludzie nie mają za grosz serca:no:nie rozumiem jak można psa wyrzucić:-(a Tymi jeszcze gorączkuje, że nie wychodzicie na dwór?
Surv wooooow!no to teraz czekam z niecierpliwością na relację z uprawy a potem może jakaś degustacja?:-p:-Dgrzej brzuszek, grzej:-)

Idę spać, bo jestem wykończona:baffled:
spokojnej nocki!
 
hej
całe dnie na dworze teraz to nie mam czasu na kompa ;-) wszystko dobrze u nas, jutro jedziemy do niedzieli nad morze :tak:
Post pieska kupiliście? :-D nie czytałam to nie wiem ;-)
Kochane ciężaróweczki trzymajcie się, mam nadzieję, że tam net będzie to poczytam zawsze czy już się rozpakowałyście

buziaczki dla wszystkich :tak:
 
reklama
witam

Sabi pisz, zaglądaj - na pewno sie rozkręcisz i wkręcisz;-)

Surv no o transporcie do Wroc to można pomyśleć
ja pogadam z kolegą jak coś o tym
a ty rozmawiaj z R
normalnie jest cudny
po prostu słodziak
P szukał na necie może jakieś ogłoszenia ktoś wywiesił (wiesz liczysz, że on uciekł - to taka wiara w dobro człowieka)
no i co? natrafił P na ogłoszenie "oddam 8letniego labka w dobre ręce"
????? 8 lat minęło a tu oddam - o co kaman? i teraz sobie myśliśz: wyjeżdżają? stary się zrobił i zaczął chorowac?
ja nie ogarniam

Dorka, Kic, kasiu udanego wypoczynku:-)

ale Wam fajnie
my dziś planów 0 bo mój mąż zaczyna prychać:szok:
niech go jeszcze rozłoży
ja z tego wszystkiego wyniosłam się do salonu bo serio wizja kichania z raną cięto mnie sie nie uśmiecha

Iza ale Wam fajnie z tym morzem
oj jak mi się marzy tak w czerwcu (0 szans) tydzien nad morzem
Tymi normalnie ma to samo

dobra junior właśnie skońzył śniadać więc idę aplikować leki
miłęgo dzionka
 
Do góry