reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Ja tez tylko na chwile zyczenia Wan zlozyc:tak:

Aby mazurki na Waszym świątecznym stole
koncertowały tak słodko, jak co roku, aby zajączki
wielkanocne nie skąpiły Wam podarków,
a dobry Bóg swojej łaski. Wesołego Alleluja!
 
Ja też tylko na chwilkę:

Wiosennego chłodu życzę Ci bez końca!
Obyś w te Święta nie ujrzał Słońca!
Oby Ci święconkę zwierzyna leśna zjadła!
A szajka baranów z kiełby Cię okradła!
Wesołych Świąt
:-)

kartki002.jpg
 
Hej dziewczynki
dzięki za życzenia
Ja również życzę Wam wszystkiego dobrego a przedewszystkim słońca słońca słońca i ciepła :):)
oraz Surv...aby nie urodziła w święta :)
Do życzeń dołącza się rodzinka oraz dwa zjarane czekaniem na święta barany :)


ps.dorzucam jeszcze tegoroczne mazurki. Jeden z kajmakiem tradycyjnie ale tym razem nie z krówek tylko z ugotowanym przeze mnie oraz zdugi z czekoladą i suszonymi śliwkami (młoda próbowała kilka razy czy dobre :))

aaa i jeszcze chciałam Wam pokazać koszyk syna :)
Może jak poświęcone to urosną??? :):)
paaaa
 

Załączniki

  • P1150905.jpg
    P1150905.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 25
  • P1150912.jpg
    P1150912.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 32
  • P1150917.jpg
    P1150917.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 32
Witam wieczorkiem:)
Liwka właśnie padła, Kuba jeszcze ogląda tv, ale też już lada moment:happy2:u nas dziś nawet pogoda znośna, wreszcie zaliczyliśmy porządny, rodzinny spacer:tak:
Dorka zaczęłam robić porządki:-p, większe ciuszki dla Franka też chcesz??
Surv i jak podróż?jeszcze w dwupaku;-)
Post no jakby tak się powiększyły to w przyszłym roku też takiego poświęcę:-p:-Dciasta mniam, mniam:tak:

spokojnej nocki!
 
no i ja dotarłam
dziś od rana zamęt
młode brzuszkowe spokojne do popołudnia a teraz wierci się i rozpycha
mazurek zrobiony, żurek staropolski też
niestety do kościoła nie dałam rady - chyba żeby na leżoąco

idę odpoczywać bo ciut sie nastałam, a do tego pogoda do bani
pada i sennie jesiennie

surv mam nadzieję, że dojechaliście szczęśliwie i w dwupaku;-)

Post wypas wypieki, ale święconka naj

Kic zdrówka dla chorowitków

Dorka a jak Misia?

dziś po głowie chodzi mi mamabin
dawno tu nie zaglądała

Jeszcze raz spokojnych i radosnych świąt
 
Witajcie! Podróż do Drezna przeżyłam, nawet tak ciężko nie było, a co ciekawe po pożarciu niezliczonej liczby ciast, cukier mam wręcz wzorcowy, co pozwala mi opracować nową teorię, że cukrzycy powinni żywić się wyłącznie słodyczami:-)
Mały Vincent wręcz przerażająco mały...zapomniałam już że noworodki niewiele większe od przerośniętego chomika:szok: Ale fajniutki dzidziuś, zwłaszcza jak nie własny:-p

Dziś w domu chaos totalny, jest druga siostra z rodziną, dziewczynki robią totalny armageddon przetykany ognistymi awanturami, R ze szwagrem obalili w nocy cały dostępny w domu alkohol i dziś snują się po domu jak dusze potępione, a babcia usiłuje w ekspresowym tempie wychować wnuczki co staje się przyczynkiem do kolejnych awantur, czyli mamy rodzinne święta w tradycyjnej formie:-D Niestety pogoda paskudna więc nie ma gdzie wygnać gości na przymusowy spacer, rano jak wstałam to myślałam, ze mi opary od męża bijące zaszkodziły, bo na ziemi 5 cm śniegu...teraz zresztą też lekka zamieć:-p Ale za to w domu ciepło, bo goście nachuchali:tak:
 
reklama
moje drogie mam chorobliwe trudności w wejsciem na bb, nie wiem czy mieć tu pretensje do teściowej u której przebywamy (bo wiecie jak to teściowa potrafi:rofl2:) więc szybciutko póki teściowa nie widzi i uroków nie rzuca:-p


Zdrowych, spokojnych, przepełnionych optymizmem i wiarą Swiąt Wielkanocnych i oczywiście mokrego dyngusa!!!!

ps. dzisiaj wieczorem wracamy, więc się zamelduje już z domu:-)
 
Do góry