reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej! Chyba ta nieładna pogoda przyjdzie i do nas, bo od rana szaro. Ale tyle gwiazd było wczoraj na niebie a łysy tak świecił, że hej!
Kic, ja też nie rozumiem, co Wy tam tą gwarą mówicie ;-)
Madzia, wstaw zdjęcia borda - na pewno super wyglądasz:tak:Jak jest za co, to trzeba chwalić ;-)
Surv, koniecznie daj znać jak w nowym lokum:tak:
 
reklama
hej
smażę dzis naleśniki
ale wymyśliłam - nie chce mi się stac przy patelni a muszę

Surv oby było tam cieplutko mimo wszystko
udanego wypadu na włości

Kasiu ta pogoda to już wszedzie paskudna

Madzia ja od synka dostałam kwiatka i laurkę (taka pierwszą przedszkolną)

Kic no dziołcha ze mnie :-)

mały ma czkawke i brzuch mi "tyka"
dzis P powiedział, że skoro tylu przeciwnych imieniu Ignaś to on tym bardziej chce zeby mały tak miał na imię;-)
i jakoś mi lepiej sie zrobiło, bo myślałm, że tylko te głosy przeciw go zniechęcają

zaraz junior z przedszkola wróci
a ja położę sie w spokoju na 15 min
naleśniki wyłączyłam bo nie mam siły ich smażyć

ale dziś barowo
 
Renia no ja tez sobie wyyslilam smazenie tyle ze racuchow,wiec szybko poszlo:tak:
Kwiatki mi dzisia syn z przedszkola przyniosl:-)

u nas slonko wyszlo:-) ale siedzimy w domu,bo potem nas wycieczka do kosciola czeka-trzeba sie wyspowiadac:sorry2:
 
Ale jestem padnieta:dry:Dwa dlugie spacery wykonczyly mnie:baffled:
Survi udanego wekeendu zeby ogrzewanie jednak zadzialalo:-D
Madzia udanych chrzcin:tak:
Spadam polegiwac bo nie mam sily,jutro sie odezwe na dluzej:tak:
 
hej wieczorkiem :)
ale dziś jestem zmęczona:baffled:Liwka śpi, Kuba ogląda ostatnią bajkę i też lulu:)
Dorka no nie ma się co dziwić, brzuszek pewnie już robi swoje:tak::-)
Renia, Madzia to sobie obiad wymyśliłyście:-pu mnie dziś M rządził w kuchni:tak:
Kasia bo Tobie to chyba bliżej już pod regiony góralskie;-)
Madzia ponoć jest płatny jak macierzyński:tak:super młoda śpi:tak:
Izabelka widzę masz zapał do pracy;-)
Surv daj znać jak tam w domku:tak:

ok idę też coś zjeść-przydałoby się obiad:sorry2:
spokojnej nocki!
 
Hej! Medluję się z wysuniętej placówki:-) Nie jest źle, choć wczoraj mnei na moment podłamało, jak do końca zbaczyłam ogrom robót jaki nas czeka, no i +5 stopni w domu też niezbyt dobrze na nastrój działa...ale na szczęście piec w miarę działa, w porywach mamy jakieś 19 stopni w domu...na dole, rzecz jasna, na górze tyle co za oknem:-p No i chyba bedziemy musieli do lata nieco zaniżyć standardy higieniczne, bo łazienka jest nieogrzewana:-p Flo na początku też w szoku była, prosił, zebyśmy już wracali, ale po obejrzeniu paru bajek na laptopie, uznała, że jednak da się żyć i dziś już całkiem swobodnie się czuje:tak: Generalnie kroczymy krokami naszych dziadków ze Wschodu odkrywając neiznane lądy, ale jakoś poczułam moc, że damy radę....no i cisza jak makiem zasiał, ptaki za oknem od 5 rano + czekające na nas 3 koty, sporo rekompensują...a najważniejsze, że net działa, jak widać:-D Sorry, że tylko o sobie, ale podjarana jestem neiprzytomnie wyzwaniami:-D
 
Witam rankiem:)
My znowu sami na placu boju, bo M pojechał na wieś:dry:do tego Liwka zrobiła dziś pobudkę o 5.30:wściekła/y:spałam więc jakieś 4 godziny bo prawie do 12 czytałam książkę potem gadaliśmy jeszcze z M,o 1.30 pobudka na mleko, no i o 5.30 dziewczyna już była wyspana:confused:
Surv super,że się odezwałaś:) fajnie, że Wam się podoba, kilka dni i się przyzwyczaicie:) a ogródek jak?patrzysz gdzie grządki kopać:-p;-):-D

idę na jakieś zakupy, bo w lodówce światło:dry:dobrze że mi M wczoraj obiad zrobił to dziś mam luzik:happy2:
 
Witam, dzis od rana pochodzila po lumpkach i troche ubranek dla Franka kupilam:happy2: W koncu pierwsze zakupy dla malego,uzywane ale ciesze sie jak dziecko:-D
Survi dobrze ze Wam sie podoba:tak:Ja bym nie mogla spac,bo bym nasluchiwala co za oknem sie dzieje:eek: Flo widac w szoku:-D
Kic oj co te Twoje dzieci maja z tym spaniem:no:Moze uda Ci sie jeszcze zdrzemnac w dzien:tak:
My dzis dzien odwiedzin:-DBylismy u tesciowej, u mojej siostry i zaraz jedziemy do mojej kuzynki:tak:
Milej soboty zycze
 
heloł

surv super, że net jest i mamy kontakt
będzie dobrze bo niebawem ciepło i wiosna

Dorka mnie też niesie na zakupki dla małego
ale dziś friend przyjechała i zaczyna zwozić z Tymka i swojego malca
oj dużo już tego mam więc nawet nie wiem co tak naprawde kupować

chłopaki się właśnie kąpią
moje małe wierci się okrutnie - zgaga zamęcza
cieszę się ze mamy gości bo ja to lubie jak u nas tłoczno

dobrego weekendu
 
reklama
witac i meldować sie po dalekich podrozach:-p

nie pamiętam ale chyba Wam pisalam, że jadę do Karpacza na konferencje? no ale jak nie pisalam, to oświadczam, ze byłam - wybalowałam się:-p nakąpalam (bo byliśmy w Gołębiu) i nasłucham pierduł:-D:-D:-D:-D no ale jakby nie było same znakomitosci były:cool2: zresztą to na zamkniety:tak: no ale droga 10 godzin w jedną stronę- masakra:eek: dobrze, ze kierowca byl bo ja bym chyba wysiadla:sorry: no aale mijała ja Wrocek do Pat machała ale pewnie nie widziiała:-p jejku ja się wytęsknilam dzieciorkow (a w sumie to tylko 4 dni) , mężuś też dal rade:-p no troszkę z porzadkiem byl problem ale dzisiaj starałam sie chociaż trochę ścieżki zrobić:-p Jutro zczytam wszystko to będę wiedzieć co w wielkim świecie slychać :-p caluski kochane:-)
 
Do góry