reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Tosika, Jeśli wracałaś w weekend, to mnie we Wrocku nie ma, ale i tak byłaś blisko...trzeba było zadzwonić i wpaść do naszej wiejskiej chaty:-) A w Gołębiewskim nowym byłaś?:-p

Kic, i jak dziś ze spaniem? Ja tu z własnej i nieprzymuszonej woli o 5.30 wstaję:-p No ale nosi mnie, ledwie brzask mignie i ja już na nogach;-) A grządki oczywiście, że już poplanowane! co ciekawe, R który od dawna deklarował, że on w ogrodzie robić nie lubi, wczoraj 6 godzin szalał z piłą łańcuchową i wycinał chaszcze, aż go trzeba było podstepem do domu wolać, żeby dobrych drzew też nie wyciął:-p Dziś niestety roboty już tylko w domu, bo na wsi w niedzielę się nie godzi ludzim w oczy wchodzić z robotą, więc może trochę rzeczy rozpakuję...w sumie wracamy dopiero jutro, bo auto coś fiksuje i R do wrocławskiego mechanika musi

Dorka, spokojnie z zakupami, bo ja już do worów niemowlęcych się dokopuję i za jakieś 3 tygodnie paczka pójdzie:tak: Ja muszę te do szpitala w końcu załatwić, bo zaaferowana przeprowadzką w końcu pojadę rodzić bez bielizny na zmianę i mydła...

dobra, idę do pieca dorzucić, koty obrządzić i takie tam;)
 
reklama
Witam:)
Surv nawet nie pytaj:confused:już mam dość, już tak fajnie mała spała, a od kilku dni znowu to samo:-(no ale pocieszam się że jeszcze 2 lata i może nockę prześpię:cool2:teraz to Ci kur jeszcze brakuje;-):-Dsuper że R się adaptuje do nowego miejsca-ogrodu:-p:-Dno tak w niedzielę nie można nic robić,mój M na przekór ciotkom zawsze powtarza że ksiądz w niedzielę też robi:-p;-)
Tosika widzę że Ty jak zawsze w rozjazdach:-)rozumiem że wyjazd służbowy:-p

idę się zbierać na basen-siostra z Liwką zostanie, a my z mamą i Kubą idziemy się wymoczyć:happy2:
 
no Surv pani na włościach, musze przyznać że troszkę Ci zazdroszczę ;-) jak się rozpakujesz to porób fotki :-D

moje maluchy kichają i kaszlą- mam dylemat czy iść z nimi do lekarza; znowu zwolnienie? :cool2: w pracy mnie zjedzą
 
Cześć
Surv dobrze,że macie tyle zapału. Daleko od Wrocławia macie ten dom? Już się pytałam,ale nie pamietam odpowiedzi.
Kic no to nie pospałaś
Iza, teraz to panują przeziębienia. Maks chyba wreszcie jutro do przedszkola pójdzie , dwa tygodnie już siedzi w domu, chociaż jeszcze od czasu do czasu ma kaszel. Zresztą mnie też już trzyma już dwa tygodnie, w końcu w czwartek dostałam antybiotyk.
 
Witam my po kosciele,obiedzie i deserze(galeretka z owocami i bita smietana),teraz chwila relaksu i idziemy do tesciowej na kawe a potem moze do znajomych:tak:
Survi tak naprawde to pare tylko rzeczy kupilam:tak: Czesc to taka na 3-6miesiecy:tak:Wlasnie czekamy na zdejcia posiadlosci:tak:
Kamu zdrowka dla Maksia,Misia tez w domu we wtorek konczy antybioty wiec idziemy na kontrole:tak:
Kic fajnie z tym basenem masz:tak:Ja niestety na razie sie wstrzymuje od basenu bo mam ciagle jakies zapalenia(uroki ciazy):tak:
Tosika Ty jak zwykle w rozjazdach:tak:
Iza zdrowia dla dzieci:tak:
Milej niedzieli jeszcze zycze i spadam:tak:
 
hej
my juz sami
gościepojechali bo syn im trochę zaczął marudzić ze zmęczenia a spać nie miał ochoty bo pełno rozpraszaczy
nawet fajnie się chłopaki bawiły- Tymi taki starszy brat;-)
co chwilę cos proponował do zabawy, tłumaczył i mówił co młdszy musi - rośnie ss hihihi

dzis wieje okropnie że nawet nie poszliśmy na spacer, a słonko świeci cudnie
oby już było milej i cieplej za oknem

Tosika fajny taki wypadzik
a gołębiewski wypasiony i kosztowny
oj jakbym sobie tak do Karpacza skoczyła

Kamu strasznie długo chorowaliście

Kic fajnie taki wspólny basen
mój we wtorek przedszkolnie jedzie bo przecież musi

surv super, że wciąga przeprowadzka
jak wiosna zawita to szybciutko ogarniecie wszystko dookoła i w srodeczku
ja się śmieję, że przy drugim juz zaczyna odżywać marzenie o domku, choć teraz gorąco kibicuję znajomym którzy buduja sie pod wroc

oki ide cos przekąsić
na wieczór mam plan skoczyć do kościoła
miłej niedzieli
 
Iza zdrówka dla Werci

ja właśnie wysłałam chłopaków coby zrobili porządku w pokoju tyma po sajgonie
popijam pyszny kefir
właśnie wrócilam z kościoła
zaczęły się rekolekcje
mamy czadowego kaznodzieję - normalnie az chce sie chodzić i słuchać

zaraz śpiworek muszę machnąć i przygotować juniora do p-la
super minął zeszły tydzień - kurcze fajne to przedszkole
już są efekty w postaci samodzielnego jedzonka i ubierania
a tak dzię dziad rozpuścił, że myslałam ze mamusia będzie musiała razem z nim chodzic i karmić hihihi

oooo widzę, że cwaniak młodszy już tatusia ożenił ze sprzataniem;-)
normalnie co za leniwiec pospolity
 
Surv, fajnie, że już na włościach i że jest energia! No i Internet!
Zdrówka dla Werci:tak:
Tosika, to się wybyczyłaś - fajnie
u nas weekend minął super, bo wczoraj byliśmy na basenie. Dzieciakom bardzo się podoba i są coraz swobodniejsze. A po południu u kuzynki, więc dzień pełen wrażeń. A dziś 4 łapy wzięliśmy na spacer do lasu, gdzie spotkała się z ...15 psami. Ale był szał ciał:-D
 
reklama
Witam wieczorkiem :)
Izabelka zdrówka dla Werci:tak:
Kasia a to jakiś pieski zlot czy co:-Dpewnie zabawy co nie miara:tak:my też dziś na basenie:tak:
Renia no ba - p-le to najlepsza placówka na świecie;-):-D
Dorka ja w ciąży też non stop jakieś infekcje maiłam, pilnuj tego żeby młodego niczym przy porodzie nie zarazić (oczywiście gdy będzie sn:happy2:)
Kamu no to na podbój p-la młody po takiej długiej przerwie pójdzie:-)

A ja się chwalę tzn Liwkę;-)młoda dziś pierwszy raz sama wstała w łóżeczku:tak::tak:no i raczkowanie już jej idzie całkiem nieźle:tak:panele też nie są już przeszkodą:-)ach jak ten czas leci:happy2:
Oglądam tv kątem oka, bo książkę skończyłam:happy2:
spokojnej nocki:happy2:
 
Do góry