reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ale u nas dziś było zimno, brrr. A tak pięknie słońce świeciło:tak:
Renia, gratki dla dzielnego syna!
Zdrówka dla dzieciaczków. Mój Miki pokaszluje, ale nie jest źle. Olga już z przeziębienia wyszła. Ja dalej nos zawalony i kaszel od czasu do czasu:confused2:
Kic, przed chwilką oglądnęłam sobie zaległy Przepis na życie - super jest ten serial. A oglądałaś ten nowy - Prawo Agaty? (czy jakoś tak) - mi się spodobał:tak:Teraz nagrywam You can dance i albo dziś oglądnę, albo zostawię sobie na inny dzień:tak:
Madzia, zapomniałam Ci napisać, że robiłam pizzę z Twojego przepisu i bardzo fajna wyszła, tzn. smaczna. A powiedz mi ile wcześniej wyciągasz zamrożone ciasto? Bo też sobie zrobiłam od razu więcej, żeby nie robić drobnicy:tak:
Surv, mówisz, że takie ciepło zapowiadają? Oj już nie mogę się doczekać aż zrzucę tę kurciochę i buciory:crazy:
 
reklama
wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet kochane kobietki!!!!

młody je śniadanie i zaraz sio do p-la

o to widzę, że nie tylko ja chodzę zakręcona i śnięta
pewnie przesilenie

zdrówka dla chorowitkow - oby szybko przeszło wszystko
dziś moja kol jedzie na usg połówkowe i mam nadzieję, że wreszcie sie dowiemy płci
maja już synka i teraz fajnie byłoby mieć małą Martynkę:-)
a kolejna okazało się, że będzie miała synka;-)
normalnie ciąż się porobiło wsród znajomych na 2012
(ja otwieram peleton porodowy i tak co 2 miesiące bedziemy się rozpakowywały:-))

oki zmykam coś ogarnąc zabawki tyma bo zaraz przychodzą panie do okien mycia i pan na wymiar rolet do juniorowego pokoju

miłego dzionka
 
Witam i ja;-) Już po przedszkolu i badaniach...niewykonanych, bo debiloza ciązowa spowodowała, że rano odruchowo kawę wypiłam, a mialo być na czczo:baffled: więc jutro powtorka, na szczęście R świtem bedzie to mnie zawiezie.

Dorka, no to rozumiem, ze w końcu chciałabyś z mężem urodzić:tak: Ja w Trzebnicy mialam R przy sobie zaraz po cięciu, więc było komfortowo, za to teraz szykuje się samotny poród, no bo go z Flo nie wpuszczą na pewno, a nie mamy jej z kim zostawić, więc pewno się dopiero przy wyjściu ze szpitala zobaczymy:-(

zmykam, bo jeszcze 15 stron do machnięcia:baffled:
 
Witam, wszystkiego dobrego dla Kobietek dużych i małych :-)
Hashi zdrowia dla Tosi. Mi wczoraj dr mówił że jest jakiś wirus, przy którym nie ma innych objawów poza wysoką gorączką :dry:Ale u nas ewidentnie angina, temp wieczorem 39,5, i wymioty więc wszystko jasne :baffled:Oby jak najszybciej przeszło.
Kasiu u nas też świeci piękne słonko, ale ono tylko udaje że świeci, bo zimno okropnie jest :cool2:No ale podobno w przyszłym tygodniu powyżej 10 na plusie ma być :tak:
Surv oj to kiepsko że nie ma wam kto pomóc przy Flo, wiem jak źle jest być samej w szpitalu, ja tak byłam sama jak Olę urodziłam.Nie dość że dopiero miesiąc mieszkałam w górach, to jeszcze mój 3 dni przed terminem musiał do pracy jechać. I Olę zobaczył dopiero po 3 miesiącach :szok:Ale jakoś dałam radę :-p
No i nie wiem co jeszcze, uciekam do Wiki, a niedługo po Olę do szkoły.
Miłego dnia :-)
 
Witam u nas slonce ale jeszcze na minusie:tak:Cos nie moglam spac w nocy ok 6 zachcialo mi sie siusiu,a potem Franek sie zaczął wiercic i myslalam ze nie zasne:baffled:
Survi u nas na sali przyjmwanie gosci zabronione:tak:jest tam taki korytarz do odwiedzin i G bedzie mogl przyjsc z Misia:tak: Co do badan to ja sobie przypomienie nastawiam w tel zeby nie zapomiec:-D
Sylcia jeszcze raz zdrowka dla Wiki:tak:
Haszi dla Tosiki tez zdrowka:tak:
Renia brawo dla synka, zuch chlopak:tak:
Ja jestem padnieta od rana:baffled: Przygotowalam mieso na obiad,troche ogarnelam kuchnie i mieszkanie i padlam na lozko i leze:-D Mam zamiar jeszcze sie przejsc troche z Misia poki nie pada,bo podobno pozniej ma sie zapsuc pogoda:tak:
Dzis robie karkowke z grilla(mamy elekrtycznego) i ziemiaki z piekarnika:-D
 
a ja już prasowanie zakończyłam
teraz tylko póki nie ma chłopkaków kibelki pomyję i dzis laba
okna pomyte - super, że znalazłam panie do tego
wczoraj myłam szafę (na całą scianę w sypialni jest) i pod koniec ewidentnie skurcze zapowiadające
babeczki wczoraj upiekłam z okazji dnia kobiet - tyle dla chłopaków:-)

surv no ja najbardziej przeżywam, że Tymiego nie będę widziała jak pójdę rodzić
tyle, że moja mama u nas zamieszka na czas rekonwalescencji więc w dobrych rękach zostawiam a P mam nadzieję bedzie zze mną jak najwięcej w szpitalu
kurcze jak te ciąze nam zleciały - szok

Dorka ale pyszności na obiad

u nas wieje i coś się brzydziej robi
ale wiosna już tuż tuż

dziś mój syn pojechał z tatusiem do p-la i po drodze zakupili kwiatki dla pań
fajnie, że P uczy kultury:-) Panie ponoć bardzo zadowolone
ja też zostałam obdarowana ślicznym bukietem - no i tak lubię;-)
 
Ej, Renia, proszę się nie pchać przed szereg, ja mam termin parę dni wcześniejszy jednak:-p ale skoro i tak już sprzątasz, to wiesz...ja mam mieszkanie przed prezentacją lokatorom do posprzątania...:-D
No u nas śnieg pada...a się z R wyśmiewałam, jak rano dzwonił biadolić, że w gorach śnieżyca:-p ale wierzę w te 20 stopni za 2 tygodnie, a na razie nie bedę patrzyć za okno:-)

Aaaa...już wiadomo, ze mój najmlodszy siostrzeniec ma się urodzić 27 marca...no chyba, że chłopak wcześniej zdecyduje inaczej;-)
 
hej :)
wiecie co jest wkurzające? że jak sobie obiecam codziennie zaglądać do was do nici z tego :wściekła/y: teraz chora jest to choiaż poczytam :happy2:
Wercia lepiej troszkę tylko katar ma, Oskar zaczyna kaszlec- jakis maraton mamy;

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobietek :-D
 
uff dotarłam :)
Kasia oglądałam :) nagrałam sobie:) mi się podoba:tak:w sumie nie wiem kiedy to na stałe będzie lecieć, ja oglądam tv tylko jak sobie coś nagram bo tak nie mam czasu-wolę na necie siedzieć albo książkę poczytać:-p
Surv szkoda że nie ma z kim Flo zostawić:-(a nie myślałaś żeby mama do Was na te kilka dni przyjechała?ja z M nie rodziłam - nie chciałam go przy porodzie, ale bladym świtem już u mnie był (przy Liwce) a przy Kubie częściowo ze mną był, ale w czasie parcia też nie chciałam-czekał przed porodówką, potem na noc pojechał do domu a od rana znowu był w szpitalu:tak:u mnie Kuba był ale na chwilkę:)
Izabelka zdrówka!
Renia no Ty zwolnij z tymi porządkami:)
Dorka cóż za pyszności dziś robisz:tak:
Madzia dzięki za cynk o tym urlopie ojcowskim:tak:;-):-)na czerwiec już M złożył podanie:tak:

U mnie dziś były koleżanki ze studiów:) poklachałyśmy, ach jak mi tego brakuje:confused:niby nauki było ale jednak fajna atmosfera była:tak:
Liwka zasnęła na spacerze-brrr jak zmarzliśmy, ostatnie metry biegliśmy z Kubą bo już prawie płakał z zimna:baffled:teraz siedzi pod kocykiem i ogląda tv zajadając mambę:happy2:
 
reklama
jestem choć na chwilkęu mnie urwanie głowyKic...że co zrobiłyście???? już myślałam że napisałaś że pochlałyście???? musiałam mieć minę z cyklu...bezcennezdrówka dla chorowitków, u nas też jakieś kaszle i kichania a w sobotę mamy jechać w góry, tym razem już z młodymi, zobaczymy jak to będziedodatkowo jeszcze jeżdżę do szpitala więc same wiecie, czasu brakłono nic, pewnie się pojawię w niedzielę wieczorem dopiero bo jutro to będzie pakowanie i mnóswto innych dodatkowych rzeczyto paaa
 
Do góry