reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej
Tosika zdrówka dla Tosi, a co tych upałów(wasze -6) to mówisz jak mój tata, że przy takiej pogodzie to on w krótkim rękawku śmiga :-D:-D No ale u nas dziś też tylko -7. :tak:

Dorka daj znać po wizycie :-)

Kic , Madziu moje młodsze to w ogóle śpi ze mną :baffled: Wczoraj zasnęła na podłodze koło mojego łóżka :rofl2: I też pobudki na picie itp

Surv opisywanie kartonów skojarzyło mi się jak Madzi - bezcenne :-D

Reniu ależ smaka robisz tymi wypiekami, ja wczoraj przyniosłam faworki z cukierni :sorry:

A my dziś byłyśmy znów u dentysty, i Olka dzielnie dała sobie zalakować szóstki (ma już 2 górne, dolne rosną).A ząb przestał boleć i na razie p dr stwierdziła że nie leczymy coby nie zniechęcić dziewczynki, za miesiąc kontrola :tak:
 
reklama
Witam Walentynkowo:-D Wszystkiego najlepszego i duzo milosci nie tylko dzis ale i na codzien:tak:
Ja dzis ide na 14 do lekarza ogolnego bo znowu mnie cos lapie:angry: Na 16 ginka i juz nie moge sie doczekac:-D Co do imion to Hania odpada moja siostra ma tak na imie:no:Jak ma byc podobna do cioci Hani to G by z nia nie wytrzymal:-D;-)
Kic to niezla noc u Was:tak: Misia nad ranem tez do nas przyszla i stwierdzila ze G ma isc z nia do pokoju,bo my mamy za malo miejsca:-D;-)
Madzia trzymam kciuki zeby z praca K bylo dobrze:tak:
Haszi ja za moja spacerowke chce ok 100zl wiec jakby co to moge poczekac:tak: Co do kompa u nas jest teraz tylko laptop jak padnie to nic nie mam:-(
Renia ja tez bede robic paczki ale takie z serkow homogenizowanych:tak:
Survi to odpoczywaj,na lezaco tez da sie pracowac:tak::-D Ja wczoraj caly dzien przelezalam, a dzis tez na to sie zanosi:baffled:
Kasia zdrowka dla Miska:tak:Misia tez cos kicha i pokasluje:baffled:
U mnie zupka wstawiona, jeszcze tylko ziemiaki dorzuce i bedzie koniec:tak:Mialam odkurzyc ale nie dam rady:no:Glowa mnie boli,a co tam odkurze jutro:-p
 
moje kochane Walentynki duuuużo miłości Wam życze zarowno od tych malych jak i tych dużych brzdąców:-p:-):-):-):-)

a ja mam focha na M więc mu zadnej walnetynki nie zrobie, a co:confused2:
nocka u nas w miare, ale wstalyśmy o 10.30:-p tzn ja to już dawno bym wstala ale Tonia na mnie spała więc nie chcialam sie ruszać (niezla wymowka co?);-) ale kaszel ma okropny ale mam nadzieje, ze antybiotyk juz zacząl działać:tak:
Madzia ja też sie trzymalam uparcie tezy, ze jak takie mrozy to choroby wybite a wczoraj nasz lekarz mowil, ze jak mial przyjąć 30 dzieci, to przyjął 60:baffled: w tamtym tygodniu w przedszkolu na 15 dzieci bylo tylko 6:eek:
Renia no na ambicje nam wchodzisz normalnie:-D:-D:-D:-D:-D dzisiaj babeczki a w czwartek pączki,wow chyba jutro sie wezme za faworki:-p
Surv a tam gdzie się przeprowadzacie nie ma w poblizu przedszkola? no i nie szarżuj tak kobito z pracą:tak:
Dorka zdrowka! no i czekamy wieczorem na wieści:-)
Kic ale wypasiony wózek ale on chyba z 3tys kosztuje co? na tyle to mi napewno M nie pozwoli, nie ma bata:sorry::-p
Kasia a no dostala wypasiona uziową naklejkę;-) zdroweczka dla Mikiego:tak: to u Was dopiero ferie, my juz dawno zapomnielismy o feriach:-D
Sylcia a pytalas się moze czy u trzylatkow tez dziurki sie moga pojawiać? bo dzisiaj cos Tosia narzekala że boli ząbek:baffled: no i uprzejmie donosze, że u nas to normalnie wiosna, na liczniku jest 0 stop:-p
Haszi wiesz co nie ma u nas nigdzie tego olejku z drzewa herbacianego:-( a jakiś inny olejek moze znasz na inhalacje?

a ja wstawilam wlasnie nóżki w sosie miodowo-musztardowym (powiem Wam, że robi sie w trzy min a pychota wychodzi:tak:)
 
Tosika nie pytałam o mniejsze dzieci :sorry: U nas też dziś tak ciepło, teraz też w granicy zera :tak:

Dorka zdrowia, i czekamy na wieczorne relacje :-D I masz rację, odkurzanie poczeka do jutra, choć u mnie chyba nie bardzo, strasznie mi Wiki paluszkami nakruszyła :confused2:

A obiad dziś mieliśmy szybki i iście letni - ryż z truskawkami i bitą śmietaną. Kto chętny :-D

No i oczywiście duuuuużo miłości i dziś i w każdy następny dzień :tak:

walentynkowe_serce.jpg
 
I ja przesyłam walentykowe buziaczki:) M dostał czekoladowe serduszko, Kubuś kinder niespodzniakę a Oli nowe smoczki:-p:-D
Tosika no origami koło 3,500 zł (z wkładką) a ten navingtoon ok 800zł to nie aż tak tragicznie;-)
Madzia moja Liwka też tak miała że musiała się drzemnąć ok 17 teraz najwidoczniej się poprzestawiało:sorry:właśnie ją położyłam, zobaczymy ile pośpi ale już do wieczora je nie będę usypiać, zobaczymy czy działa na dłużej przespaną noc:-paha ja znalazłam taki przepis Ciasto do pizzy (przepis III)
Sylcia racja lepiej zęba nie ruszać:tak:gratki dla dzielnej Oli!
Dorka no to trzymasz nas w napięciu kto tam pod serduszkiem mieszka:happy:zdrówka!
Renia też zaglądam na "moje wypieki" ale takiego zapału jak Ty nie mam:-p
Surv Ty się oszczędzaj, bo musisz mieć siłę na pracę w ogródku- ja na te pomidory czekam:-p;-):-Dkartony opisuj, też mi się skojarzyło jak dziewczynom:-p

Ja się zbieram po Kubę:)
u nas też mróz troszkę odpuścił, jest jakieś -3st:)
 
Dorka - czekamy na wieści!!!
Surv - to Wy macie pakowanie w pełni! opisuj kartony, to dobry pomysł.
Sylcia - brawa dla dzielnej Oli!
Tosika - zdrówka dla Tosi!!! ale Wy balujecie!!! bardzo pozytywnie zazdroszczę!
też mam mega focha na M, wczoraj tak mnie zdenerwował że się zawzięłam i nie odzywam do niego. Więc u nas żadnych walentynek nie będzie na pewno.
Nocka w miarę, mała zasnęła około 21:00, obudziła się już o 22:00, ale minutka na rękach i spała. Na jedzonko pobudka około 00:30, potem znów około 03:00 się obudziła i ze 40 min nie mogła zasnąć, na kolejne jedzonko pobudka około 06:00:-) a pospałyśmy prawie do 08:00:-)
a ja właściwie to nie chcę Sonii odstawić od piersi tylko ograniczyć jedzonko w nocy i pokazać że w nocy można inaczej zasypiać niż przy piersi. Bo w dzień to już jakiś czas zasypia bez piersi, pozatym ja w dzień jeszcze chcę pokarmić.
dobra, zmykam niedługo po Lenę do przedszkola, dziś miała dzień marchewki:sorry: i musiałam ją na pomarańczowo ubrać:-)
 
Tosika u Macka w grupie na 25 osob tylko 8 chodzi:sorry: Zapodaj przepis na te nozki;-)
Sylcia ty tez pysznosci serwujesz mniam

Ja juz swoje serducha popieklam.Zrobilam z ciasta na murzynka z kremem tiramisu.Tak sie obzarlam surowego ciasta i tego kremu,ze mi niedobrze,chyba serc juz nie rusze:-p

Oj Majka juz alarmuje,ale pospalo dziewcze 3 godziny to pewnie glodna.
 
Pabla super!oby nocki już nie długo były przespane:) fajny taki dzień marchewki:-D
Madzia to napiekłaś pyszności, ja się ograniczam słodyczowo bo nadal 6kg na +:sorry::confused2:ciekawe co Majka na takie słodkości:-D

Liwka pospała po południu 40min, bo Kuba przyszedł z p-la i ja obudził:confused2:teraz ją położyłam trudno, zaśnie to zaśnie, będziemy się w nocy cycować co godzinę:confused2:
idę obiad zjeść:) dziś jakoś smętnie:confused2:
 
reklama
Surv NIE!NIE!NIE! i jeszcze raz NIE!!ciężki, trudno się nim manewruje i podbija, o jakości materiałów i trwałości wózka nie wspomnę!niech sobie daruje ten wózek!aha i jeżeli planuje wozić dziecko samochodem to na pewno nie takim fotelikiem jak z tego zestawu, tak owszem homologację ma ale żadnych TESTÓW nie. Niech kupi Maxi cosi city (najtańszy z MC)a bezpieczny, jak jej się nie spieszy to w okolicach maja będę sprzedawała swój.
Dorka i jak????

Liwka jednak nie zasnęła po południu, położyłam ją o 19.20 zobaczymy jak dzisiejsza nocka:)
Kuba je i też idzie lulu:) a ja mam na coś ochotę :p może Mac :p:p
spokojnej nocki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry