reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
no i był lekarz i d**** mala dosyć silnie zainfekowana:wściekła/y: podobno w gardle wydzielina wściekle ziielona, brzydki kaszel i temp o 17tej juz 38:no: dosatliśmy znowu antybiotyk, niby dr mówi, że ten jakby inne ognisko zapalne leczy ale mimo to, aczkolwiek ten doktór taki przeciwny antybiotykom ale jak mowi, jakby nie dal to Tosia jest juz tak zainfekowana, ze za trzy dni zapalenie płuc albo oskrzeli:-( no i napewno tydzien w domu:-( kurcze tylko tak się zastanawiam, skąd to badziejstwo, bo niby dwa tyg w domciu bylysmy, no faakt moze na przedstawieniu bylo cale przedszkole+ dziadkowie i rodzice i tam caly czas ktos prychał a organizm jeszcze był świeży po chorobie albo moze przez spacerki,tyle niec wychodzilyśmy i może za mroźno bylo??? no tak się martwie ale jak się spytalam dr czy mala nie za dużo jeszcze choruje, to pwoedział, ze Tosia miesci się w normach i on zadnych szczepionek uodparniających nie poleca:no:
Dorka a mi się Iga podoba, Kinga tez ale co do Halinki to tez bym opor miala:-p ae zauważylam, że lubisz takie twarde imiona:-) i dostojne co by nie było:-) a co do krzywej to sie nie denerwuj , bo to o 1 tylko podwyzszone, czyli cale nic:tak:
Kic no masz racje, też zauważylam, ze jak co niektóre kobiety widza starsze dziecko w wózku to taką mine jakbym wyrodna matką byla:zawstydzona/y: ale jak piszesz to ma być mi wygodnie i dziecku a nie im:-p i jak zobaczysz jakis kosmiczny wózek dla nas to daj znać, może M przekonam, że to inwestycja opłlacalna (bo on z tych co tak koslawo patrza na takie matki:sorry2:)
Madzia jaaa to Ty twardzielka i zaparta jesteś z tymi ćwiczeniami, normalnie szacun:tak:
Sylcia to u nas w stosunku do Twoich temp był upal, bo tylko -6:-D
Renia ja też poprosze o ten przepis, aaa Madzia wlaśnie a pro po tych serduszek z silikonu,przypomnialaś mi takie zdarzenie- otóz podczas przeprowadzki zaginęla mi taka właśnie foremka wiec spisalam ja na straty, a teraz jak moja mama byla to coś tam opowiadala, że wlasnie jakies fajne babeczki piekła w tych moich foremkach a ja na to jak moich???? a ona " bo Ty i tak nie pieczesz bo po co Ci?":baffled::sorry2: fajnie co? więc mi na ambicje wjechala, więc Renia poprosze jeszcze raz o przepis, a co:rofl2:
Surv a piszesz na kartonach? bo ja na wszystkich skrupulatnie npisalam co mam i naprawde mi bardzo to pomoglo:tak:
Pabla oj znając Ciebie to Ty szybko malą oduczysz cycowania, bo tyle konsekwencji co Ty to ja za Chiny sie nie nauczę:tak:

aaaa mialam Wam napisać, że jak dr słuchał Tosie i kazał jej głośno oddychac, to zacieła ustka i tylko uslyszeliśmy yyy a on do niej to dostaniesz prezent i wiecie co momentalnie dziewczyna zaczęła robić, cudownie chuchać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D od małego wie jak postepować:-p
 
Tosika wspolczuje choroby Toski:-(, mnie tez znowu cos lapie:angry:
Kic fajny wozek ale jak jeszcze dojdzie wysylka to mnie nie stac na niego:no::-( Szczegolnie kolor mi sie bardzo podoba:tak:
Madzia mi w chinskim wychodzi dziewczynka,wiec moze jest nadzieja na chlopca;-):-D
 
Tosika hmmm z kosmicznych to raczej dla młodszych dzieci:) ale spójrz na te co Ci wkleiłam, może coś wybierzesz:) kup tego scoonera potem mi odsprzedasz:-ppokaż M origami Origami – wózek dziecięcy złoży się sam, gdy naciśniesz przycisk [wideo] � Gadżetomania.plzdrówka dla Tosi :*
Dorka ja bym napisała do babki czy coś spuści z ceny:-pjak coś mi wpadnie w oko to dam znowu znać:tak:Madzia no trochę tak;-):-pHelenka już bardziej ale Halinki bym nie przełknęła:-p

a mi z chińskiego się sprawdziło i z Kubą i z Liwcią:tak:
Liwka już śpi, dziś nie spała od 14 (zasnęła ok 19.30) zobaczymy za ile się przebudzi:/ jutro z M robimy przemeblowanie, zobaczymy jak zareaguje na nowe miejsce:-pKuba ogląda Dorę, zjadł racuchy z gruszkami (M nasmażył) i zaraz też idzie spać:) a za mną "chodzi" domowa pizza:) jutro może zrobię, a dziś zaspokoję się Rigą :-p
spokojnej nocki!
 
Dorka, u mnie też Halinka nie przeszłaby - mam ciotkę, niezbyt fajną;-)Moja przyjaciółka miała mieć Kingę jakby była dziewczynka. A jest Maciuś:-)
Tosika, zdrówka dla Tosi. Miki zaczyna coś kaszleć... U nas zaczęły się ferie, więc jak go mocniej rozłoży, to zostanie w domu. A właśnie - dostała Tosia prezent za oddychanie przy padaniu? Czy pan doktor tak wypalił?;-)
Kic, wow, ale wózek:-)Czego to ludzie nie wymyślą:szok::-)
 
U mnie klops z kompem...znowu. No ale reanimacja trwa :p Już 3 dzień :(
A małż dostaje dreszczy jak ma mnie puścić na swój- podobno psuje :/ Nie tam gdzie trzeba wchodze itp...
tosika zdrowia. Wiesz, lepiej jak malutka wychoruje sie teraz niż w szkole . Przejdzie i to, dobrze, że zadziałaliście w porę. Ach imprezy ekstra, tej jazdy na talerzu zazdroszcze :)
kic i dorka mój fundusz wózkowy jest prawie nie istniejący więc lepiej już nic nie będe mówić :p
dorka a mi się Halinka podoba, bo podobne do Hania :p A krzywą sie nie przejmój,też z Tosią miałam podobnie :) Im więcej dzieciaków tym ciężej z cukrem.
surv Niech Flo sobie jeszcze pokorzysta z możliwościc pochorowania (tfu, tfu) bo wiesz, wiejskie dzieci nie chorują :]
Sylcia brrr ależ macie upały. Fajny luzik macie. Ja to się boje w piżamie chodzić bo jak już się zdarzy to zawsze ktoś wpadnie z ranną wizytą.
Madzia u mnie wszystkie dzieciaki dokładnie na odwrót niz w kalędarzu :)
Sorry ale już nic nie popisze, odpadam- czytam ale już chyba nic nie rozumiem. No ale za to wlaśnie uslyszała, że na jakimś nowym linuksie mój komp jednak ruszy :]. Gdyby padł do końca chyba bym padła trupem. Dobrze, że już chorobliwie nic na dysku nie trzymam- oprócz bieżących :/ Trzeba się przerzucić na zeszycik na stałe- bleee:-p
 
Witam rankiem:)
My już na nogach od 7.20 :) dziś nocka w miarę tzn położyłam ją ok 19.30, po 20 Kuba ją obudził:crazy:ale dałam smoka i zasnęła, obudziła się ok 01.20 dałam 150ml mm i spała, o 4 przylazł Kuba że chce mu się pić, M polazł do wc więc i Liwka się przebudziła, dałam smoka i spała do 5.30dałam 150ml mm (wypiła 130ml) i pospała do 7.20. Więc jak na nią to super. Wychodzi na to, że trzeba ją przetrzymać i nie może po południu spać:confused2:tylko ona jest taaaaaka marudna:baffled:
Haszi taaak to zawsze my psujemy kompy:cool:co do wózka to może jeszcze chicco skip (dość tani a fajny) ale raczej do końca wózkowania nie starczy:/

idę Kubie dać ubrania,niech się ubiera i wychodzimy powoli :)
miłego dnia!
 
U mnie nocka znowu do bani...nie nadaję się już do pracy, wczoraj po 5 godzinach brzuch mi się jak kamień zrobił i plecy zaczęły boleć niepokojaco przypominając skurcze...po nospie i lezeniu przeszło, ale całą noc się budziłam bo plecy nie dawały spokoju:baffled: W związku z tym od dziś pracuję w łóżku, zawsze to mniejszy ucisk na brzuch, a jednak jeszcze te 8 tygodni zarówno w pracy jak i w ciązy trzeba by pobyć:tak:

Dorka, no w sumie wybierając Halinkę, miałabyś oryginalne imię, bo teraz jest mało popularne:tak: Mnie się też nieciekawie kojarzy z jedną marudą, ale wiadomo, ze kazde imię bedzie jakieś skojarzenia budzić:tak:

Tosika, zdrówka dla małej! może wraz z wiosną w końcu jej trochę te infekcje przejdą? Flo dalej pokasłuje, ale nie jest gorzej więc do przedszkola chodzi...mamy przed sobą prawdopodobnie co najmniej półroczne odstawienie od placówki, więc chcę żeby chodzila ile się da:tak: A pudła oczywiście że podpisuję, nie bedę potem 3 pięter domu przeczesywać w poszukiwaniu czystych majtek:-D

dobra, zmykam do pracy...u nas dziś White Christmas za oknem:szok:
 
witam rankiem
my wyspani
moje baby do 9:-)
ide szykować śniadanie i lekarstwa zapodać

Tosika zdrówka dla małej
widzę, że ona taka delikatna jak moje synostwo
ja też mam taka panią dr co nie faszeruje antybiotykiem z byle powodu
a teraz też dostaliśmy bo kaszel okropny i zaflegmiony jak fix

Dorka pisz jak będziesz po wizycie bo widzę, że tu głosy sie różnie rozkładają
co do Halinki to imie mojej teściowej wiec się kojarzy:-p
Hania ładnie ale tez popularne oststnio

surv współczuje dolegliwości plecowych
mi tez wczoraj nieziemsko twardniał brzuchol:baffled: a nic takiego nie robiłam
kurcze powinnaś wypocząc a tu robota i pakowania

Madziu Tosika ja oczywiście zaglądnę na stronkę www.mojewypieki.pl i cos walentynkowego przyszykuję choć wczoraj widziałam babeczki tiramisu i mam smaka:-)
w czwartek tłusty więc pączki zrobię (oczywiście jak zapał nie przejdzie)

dobra zmykam sniadać z synem
miłego dzionka
 
reklama
dziewczyny co wy takie anty do tej Halinki ?:-p:-D

Kicrym
to tylko dwie pobudki na jedzenie wow:-) u nas tez dwie o 1.30 i po 5,a o 7.30 pobudka.I u nas chyba na odwrot,bo wczoraj mala nie spala od 17 o 19 byla juz strasznie spiaca,wiec szybko kapiel i jedzonko (zwykle to godzine pozniej sie odbywa) przed 20 polozylam do lozeczka ,chwile pospala,przebudzila sie i nie mogla zasnac do 21.30 ,a potem tak szybko pobudka.Widac nie ma co jej przetrzymaywac,nawet jak po 18 toche kimnie to potem w nocy ladniej spi.
No i wedrowke tez mielismy dzisiaj,nawet nie wiem o ktorej,ale o 1.30 K wyniosl Macka spowrotem,a o 6.30 stanardowo koniec spania.
Co do pizzy,to juz podawalam przepis,ale ci jeszczeraz wkleje,bo jest pycha ,tylko chwile ciasto musi w lodowce pobyc White Plate: Mamo, zróbmy pizzę!
Tosika zdrowka dla Toski,tez sie bidna nachoruje,ale skoro lekarz twierdzi,ze w normie to chyba nie masz sie co martwic ;-) A mowili,ze jak mrozy beda to mniej chorob..taaa jakos ja tego nie widze:baffled::baffled:
Survivor wlasnie sobie wyobrazilam pudlo z napisem "majtki":-D Ale fakt,lepiej potem znalezc:tak:
Renia dzieki,zaraz lookne
Dorka melduj nam tu newsy

K dzisiaj znow w domu,to se chlop popracowal 1 dzien:eek: Jutro niby wracaja na budowe,zobaczymy,ale mnie to juz niepokoic zaczyna:-(
Majka usnela,K przyniosl zakupy to ide na sniadanie .
 
Do góry