reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

i ja sie witam jak po paru dniowej podroży:-p

jak napiszę, że bylam zalatana to pewnie Was tym nie zdziwie:-D ale sie dzialo, bo przecież w pakiecie mialam jeszcze inwalidke;-) ale dzisiaj zdjelysmy gips i bedzie dobrze, aczkolwiek jak na razie dziewczyna nie chce stanąc na nogę i chodzi na czworaka albo na rączki, ale to chyba normalne co?:sorry: a my w sobotę bylismy na ostatkach:-) bylo super, wybawilam sie bardzo, najadłam przeokrotnie i przepilam pol batalionu:rofl2: aczkolwiek wczoraj normalnie chorowalam:sorry: jak M brat wpadla po mame (bo siedziała z dziecmi) to jak mnie zobaczyl to smial sie do rozpuku (łajza jedna:crazy:) no i usmialam sie bo jak wychodziliśmy to M mowi, ze pewnie gdzies o 1szej bedziemy, bo w tym wieku to i tak dlugo na takie balowanie a wrociliśmy o 4tej czyli jeszcze nie jest z nami tak źle, nie?:-D:-D
no ale dzisiaj mam stresiora, bo o 16tej ide na gastrokopie:szok::szok::szok::szok: wiecie jak sie boje:-(podobno to dlugo nie trwa ale sam fakt wsadzenia tej rurki mnie przeraża:-( trzymajcie kciuki kochane!!! odezwe sie po zabiegu:tak:
 
reklama
Tosika - mój M też miał dziś gastoskopię. Wyszło ok, tylko helikobakter i tyle. Przeżył i nawet nie narzekał za bardzo!
trzymam kciuki za wizyte!
 
Ufff jestem. jeszcze nie po wizycie ma dopiero na 15:tak:
Survi wspolczuje nocki i przebierania Flo:-( Moze ona faktycznie sie czyms stresuje? Moze wlasnie chodzi o nowe dziecko?
Madzia ale wyglodniala Majka:-D
Tosika daj znac, witaj!!!!
Kasia super ze sie odezwalas i fajnie ze bedziecie mieli nowego pieska:tak:
Renia to masz dzis luzik:-D
Kic pizza mniam my robilismy sami tydzien temu:tak: A Misia w tyg wstaje do przedszkola ok 7 i wekeend to samo wiec sie przyzwyczaila zolza jeda:no:
Ja mam juz 2 prania machniete i obiad koncze ale nic wiecej nie robie jakos nie mam energi:no: wekeend nagralismy sie w ta gre co G kupil i mam zakwasy na rekach:eek: Choc ja najmniej skakalam itp.
 
Tosika, pięknie pobalowaliście:tak::-D Oczywiście trzymam kciuki za badanie. Będzie dobrze
Madzia jak spacer? Nie wywiało Was?
Dorka a co to za gra, że masz zakwasy na rękach? Twister?;-):-D
 
Witam:)
No na reszcie jakiś ruch na forum:-p
Zaraz mykam po młodego, tylko czekam aż mi się ziemniaki ugotują:-p
Dorka wysłałam Ci te spodnie dzisiaj priorytetem, mam nadzieję że nie walnęłam się w imieniu i nazwisku:-pczyżbyś miała PS3 move??my też sobie z M kupiliśmy pod choinkę i też pół weekendu przegralismy:-pmoja mama stwierdziła że to kolejny pożeracz czasu:-p
Madzia no głodzisz bachora i tyle:-p;-):-D:-Dja dziś zakupiłam siatę słoiczków w rossmanie i od przyszłego tygodnia będziemy próbować:-p:tak::-)super że Macio już zdrów!
Tosika czyli jednak coś sobie Tośka zrobiła, że gips miała:szok:że nie chcę nastąpić to zrozumiałe, ja jak mi gips ściągnęli też się bałam więc co dopiero takie dziecko:tak:powodzenia na badaniach:tak:
U nas wiatr ale jak ciepło:szok:zaraz wyjmuję śpiwór z wózka i ubieram Liwii lżejszą czapę i kurtkę:tak:
 
Kic my kupilismy XBOX 360 Kinect, stoisz przed telewizorem i masz swojego awatara jak sie ruszesz to on tez:tak: promocja byla 500zl taniej, a w przyszlym roku G stwierdzil ze juz nic nie kupimy z 3 dzieci:no:Oczywiscie wzielismy na raty:tak: Dzieki za spodnie,napewno sie przydadza:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej, i mnie tu dawno nie było, ale jakoś tak ciężko ogarnąć mi wszystko samej:sorry: Doszła jeszcze nauka z Olką, i gonienie z dziećmi, i w sumie włączam komputer, i czasem zaglądam zobaczyć co słychać, i komp chodzi, ale mnie przy nim brak :confused2:
Dorka trzymam kciuki za wizytę, daj znać po
Kasiu super nowy piesek, a imię bomba ( moja Olka chce mieć yorka chłopaka Mańka :-D) może kiedyś się tatuś zgodzi :rofl2:
Kate kciuki zaciśnięte za fasolkę :tak:
Surv oj ale masz ciężkie nocki, co do sikania ja bym się ugięła do pieluch wróciła, moja Ola mimo różnych badań posikiwała się aż do 4,5-5 lat i tyle czasu miała pieluchę na noc, a teraz jest ok, wpadek nie ma i prawie nie było, chyba że przy jakimś przeziębieniu :cool2: No i zdrówka dla Flo.
Madziu patrzę na suwaczek i Majka zaraz miesiąc mieć będzie, ale ten czas leci :shocked2:
Tosika kciuki za badanie zaciśnięte, i daj znać po. I dużo zdrówka dla Tosi.Oj nacierpiała się maleńka.
I nie wiem co jeszcze?????
Miłego popołudnia, postaram się zaglądać częściej, coby Kic blogu prowadzić nie musiała :-D
 
Jestem po wizycie ale nie jestem zadowolona:no: Nie slyszalam tetna dziecka bo lekarz stwierdzil ze za wczesnie, a polowkowe bede miala dopiero w styczniu bo wg mojego lekarza 20tydz to za wczesnie:wściekła/y: Rozwazam zmiane lekarza choc ten moj jest dobrym lekarzem ale jego praktyka mi sie nie podoba:-( moze pojde do innego lekarza tylko na USG:tak: Mam prywatne ubezpieczenie wiec sprobuje tam:tak: Ale mi sie humor zepsol:-(
 
Dorka, ale kicha, na tym etapie to już mogłabyś płeć poznać :)
obyś miała szybko usg
ja znowu z doskoku i dopóki nie będę mieć porządnego netu w domu to tak będzie
zepsuła nam się dodatkowo pralka i zmywarka niezle, w środę dopiero naprawa:zawstydzona/y:
Tosika...no nieźle nieźle, ale ja juz chyba nie będę tyle piła bo potem tylko człowiek zdycha a dzieciaki męczą
to się nie opłaca
ja własnie dostałam bona do smyka to idę szaleć bo jutro lekarz z ojcem a potem wyjeżdżam na szkolenie dość daleko i wracam w piątek w nocy... no i znowu jestem w niedoczasie, jeszcze muszę lodówke dzisiaj umyć......brrrrrrrrrrrrrrrrr jak ja tego nie lubię
no nic w pracy pracy moc to zmykam, wieczorkiem będe zakupy w necie robić to zerknę jeszcze o ile mi się komp nie zawiesi
paaaa
 
reklama
Dorka, jak to? Nie rozumiem tego lekarza:shocked2:
Post, ale niefart z tymi urządzeniami. Lodówke byłam nie tak dawno - też strasznie tego nie lubię. A jak jestem w temacie nielubienia ;-) to wczoraj prasowałam całą ogromną stertę prania, które przez mój brak czasu rosło i rosło. Niestety nie jestem na 0, bo kolejne się wysuszyło:eek:
 
Do góry