reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej, witam rankiem

Dorka to nie ciekawie z tym lekarzem, ja bym zmieniła dla własnego spokoju :tak:
Tosika super że tak dzielnie dałaś radę na badaniu i nic groźnego nie wyszło.:tak: Ja no cóż sama, a małż wojażować będzie pewno jeszcze długo, bo ma we Francji stałą umowę o pracę, więc szybko nie wróci.:rofl2: No ale to coś za coś, dzięki temu mamy pieniążki i ja mogę nie pracować :-p
Kic Olka w szkole coraz lepiej i dobrze sobie radzi, wyniki super jak na 6latkę, literki pisać chce, więc ok. Poza tym w poniedziałki chodzimy na zajęcia taneczne grupy czirliderek.:tak:Miała pasowanie na ucznia, wieczorem wstawię fotki.I mówi że teraz już płakać nie wolno :-D:-D
Co do prawo jazdy, to poproszę wszystkie o kciuki 14 grudnia o 12:00, bo wtedy zdaję egzamin :tak:a teraz w międzyczasie próbuję uczyć się do testów:tak:
Kic Wiki miała takie ropiejące oko, miała zabieg, ja wyszłam, ona płakała bardzo:confused2:, ale co najgorsze, że to nie wiele pomogło, bo jak ma bardzo mocny katar to to oko w dalszym ciągu ropieje :baffled::baffled:
Surv oj mam nadzieję że święta zauważę, choćby dlatego że małż przyjedzie :-D:-D:-D A Wam dużo zdrowia.
Post o tej porze pisać, szacun, ja tam po 22 padam :-D
I nie wiem co jeszcze :rofl2::rofl2: Miłego dnia
 
reklama
Czesc i czolem:-) Postanowilam ze ide do innego lekarza:tak: Czy Wy w ciazy chodzilyscie do ginekologa-poloznika? Bo moj ma tytul specjalista chorob kobiecych,a ciaza to nie choroba;-)
Tosika gratulacje dzielna pacjentko:-D Mam nadzieje ze Tosce przejdzie i bedzie normalnie chodzic:tak:
Survi ja na nastepnej wizycie bede akurat w 20 tyg i myslalam ze mi zrobi to polowkowe:tak: To bedzie akurat tydzien przed swietami:tak: Trzymam kciuki zeby mamie udalo sie zajac Flo zebys mogla spokojnie popracowac:-D
Iza tak czytasz te ksiazki ja jakos nie moge sie zabrac za zadna, a kiedys duzo czytalam:tak:
Madzia ja tez nie prasuje, ewentualnie Misi rzeczy do przedszkola:tak: Seba sam sobie prasuje, G to tylko od swieta, a zreszta tez jak mam cos pogniecione a chce ubrac:tak:
Kasia fajne sa te gry naprawde:tak: Bawisz sie z dziecmi i cwiczysz:tak: Normalnie az sie spocilam przy tej grze:-D
Post u mnie lodowka umyta w zeszlym tygodniu:tak: W tym tygodniu jakos sily mnie oposcily:baffled: Pranie czeka na zlozenie, musze kurze poscierac(ciemne meble) i odkurzacz czeka:eek:
Kic ja tez mam pelno ubran dla Misi:tak:Troche dostaje, troche kupie w lumpie:tak: Normalnie jak wchodze do lumpeksu musze omijac ciuchy dzieciece:-D
Sylcia to trzymam kciuki:tak: Widze ze zalatana jestes:tak:
I juz nie wiem co dalej.... Zaraz musze zebrac du...e i sprzatnac troche:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ale ruch:-)

Dorka ja cały czas chodzę do ginekologa poloznika
No ja kochana jak byłam w 13 tyg to słyszałam tetno widziałam paluszki wiec jak ty jesteś w 18 tc to juz płeć powinien powiedzieć
Idź na dobre USG niech zrobi raz a porządnie

Ja wizyta jutro. Liczę na odczytanie płci

Surv oby mama wsparła

Tosika super ze przezylas. Ja z 12 lat temu leczylam "helcie"
Najgorsze zakazy. Pamietam ze nic nie wolno było jeść tego co lubie. Alkohol tez na czas leczenia na bok

Kasiu u mnie to samo. Wyszłam z jednej kupki prania i prasowania a tu kolejna.

Post ale szaleństwo. Zluzuj trochę:-)

Moje syny na wycieczce. W kopalni:-) jestem ciekawa jak wrażenia.
Dzis spie na stojąco
Miłego dzionka
 
Dorka mój też ginekolog-położnik.Dobrze,ze idziesz do innego.Mi juz w 7 tc pokazał bijące serducho i to na słabym sprzęcie bo wtedy chodzilam jeszcez do innego na nfz,potem jak byłam już prywatnie u innego to w 11 tz normalnie slyszalam i wsyzstko widzialam.W 17 tc powiedzial jak płeć. Połówkowe mialam w 21 tc.

Jejku jak ten czas leci ,niebawem Wy ciężarówki na połowkowe będziecie śmigać:szok:
Renia a na kogo liczysz? tzn boy or girl? powodzenia oby bylo widać:tak:
 
Proszę, powróciłam na forum i już ruch jak w ulu:-DŻartuje oczywiście ;-)
Surv, nie ma co, jak mama chce przyjść, to niech sie udziela:tak:
Sylcia, oczywiście kciuki będziemy trzymać, ale przypomnij nam jeszcze przed godziną 0:tak:
Dorka, moi lekarze to ginekolodzy (piszę w liczbie mnogiej, bo ciążę z Mikusiem i prawie do końca z Olga prowadziła babeczka a potem przeszłam do gościa, ale przez to, że moja pani przyjmuje w innym mieście)
Renia, powodzenia na wizycie i daj znać po - koniecznie!
Ja chyba zabierę się dzis za prasowanie
 
Kasia...no wiszisz, ja też czekałam z pisaniem na Ciebie :)..tak foty napewno będą z imprezy, pewnie w przyszłym tygodniu jak obrobią taki ogrom materiału :)
Surv.. to moze mama okna Ci umyje i lodówkę, wkońcu nie mozesz machać za dużo ręcami :)
eee no co wy własnie mam ostatnio spadek formy i odpadam do spania za szybko, może dlatego się nie wyrabiam, a może moja chora wyobraźnia za dużo sobie nakłada do działania :0
Madzia....się dziecię przestraszyło...:-)...
Renia...ja się pytam gdzie jest fotka brzuszka? hmmmm????? proszę się naprawić, dorki widziałam zgrabny brzuszek, brzuchol gigant surv też :) ale Twojego nie uświadczysz :)...muszę cię zwindykować :)
Musze powiedzieć że zadziałałam na rodziców co składki nie płacą i odrazu frekfencja wzrosła
:-D:-D:-):-):-):-)
no nic, ponieważ w pracy choróbka to musze nadrobić za 2 i do jutra sie wyrobic :)
znowu zrobiłam zakupy pieczeniowe....ale się będzie działo
 
no nieee jak ja czasu na BB nie ma to tu jak w ulu:-p
Post ło przydałabyś się w moim przedszkolu, może by też co niektórzy zostali przywołani do porządku:tak::-)
Dorka moi też ginekolog-położnik - babeczka mi prowadziła ciążę na nfz ale usg i poważniejsze badania robiłam u kolesia prywatnie:tak:
Madzia no czas leci niesamowicie, Twoja Majka już miesiąc lada moment, a Sonia pół roku:szok:mi też czas ucieka, ale to chyba przez tą ładną pogodę, bo jednak inaczej jak za oknem słoneczko a inaczej jak non stop leje:tak:
Renia to trzymam kciuki żeby się pokazała fasoleczka!no za dziewczynkę trzymać, tak?
Sylcia no tego się obawiam że mimo przepchania i tak będą z tymi oczami cyrki:confused2:super że Olcia już się dobrze czuje w szkole:tak:słyszałaś że znowu to poprzesuwali wszystko i chyba obowiązek wypadnie na nasze dzieciaki :baffled:
Myśmy z Liwcią nie dawno wróciły, M zrobił obiad, zjedliśmy, on do pracy a ja po Kubę i idziemy do mojej mamy:tak:u nas pogoda super, także zahaczymy o plac zabaw:tak:
 
Renia...ja się pytam gdzie jest fotka brzuszka? hmmmm????? proszę się naprawić, dorki widziałam zgrabny brzuszek, brzuchol gigant surv też :) ale Twojego nie uświadczysz :)...muszę cię zwindykować :)

Dobre!!!:-D:-D:-D Ja się nie znam, ale mogę pomóc:tak:Renia, to zawsze ze zdjęciami się obijała:sorry:
Moje ciupią w wojnę z tatusiem, to mam chwilę dla siebie:-) No i zaglądam, czy Renia coś nie napisała o płci:tak:
 
Hej

No nadrobie zaległości fotowe.
Strasznie sie do tego zbieram. Bije sie w pierś i postanawiam poprawę

Kasiu chciałabym corcie ale grunt to zdrowe malenstwo

Jutro może sie okaże

Dzis zakupilam ciasto francuskie. Poleżę jeszcze z pól godziny i ide wycinać gwiazzdeczki:-)
 
reklama
Hej, widzę że jak Kasia powróciła na BB to od razu masa stron do nadrobienia:-p u mnie oczywiście czasu brak bo miałam popołudnia, więc od rana przedszkole, obiad znów przedszkole a potem do pracy, więc nawet nie miałam jak kompa włączyć:eek: na szczęście grudniowy grafik mam w miarę luźny, więc będę częściej;-)
Kasiu ale super, że będziecie mieli szczeniaczka o świetnym imieniu:-) czekam na fotki;-)
Kic ja widzę, że Ty powinnaś miano moderatora otrzymać bo tu nam porządku i frekwencji pilnujesz:-D
Sylcia to trzymam kciuki za egzamin;-) dzielna Olka:-D:-D:-D:-D
Tosika dobrze, że już po badaniu ja bym chyba zawału dostała:szok:;-) a Tosi pewnie trzeba dać czas, żeby na nowo przyzwyczaiła się do własnych nóżek:-D
Dorka ja również bym zmieniła lekarza bo chodziłam na NFZ i serduszko słyszałam dość szybko;-)
Surv zatrudnij mamę do jakiś cięższych prac przecież Ciężarówkom się nie odmawia:-p moja Siostra wykorzystuje to ten fakt nagminnie:-D zdrówka dla Flo:-)

a moje starania szlag strzelił i chyba sobie daje na luz bo jestem tym zmęczona jakby to trwało ze 2 lata a to dopiero drugi cykl:baffled: za bardzo się wczuwam, najgorzej to znosi M bo już przede mną ucieka:-p dobra lecę jeszcze odwiedzić inne wątki na forum, coś poszperać na All - dziś np kupiłam strój św. Mikołaja:-D i spać, M idzie na nockę to sobie spokojnie ostatni Przepis obejrzę;-) miłego wieczoru:-D
 
Do góry