reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Hej!

Tosika Zyzgzak MC Queen (już wime jak się piszę spojrzałam na karton:-p)to takie auto z filmu, obecnie robi furorę wśród przedszkolaków więc myślałam że na KUbie też zrobi wrażenie:-p no i takie lekarstwa to ja rozumiem;-)
Izabelka zdrówka dla Ciebie i dzieciaków!
Surv no to super że klient zakceptował posiadłość;-):-Dno i za niedługo to listonosz poposi o zmianę rejonu jak takie paczki do ciebie przychodzą;-):-p:-D:-D
Kasia ospa ciężka choroba dla rodziców:-pale fakt te krostki swędzą i nie wolno drapać bo blizny zostają:confused2:
Renia no i jak remoncik?kiedy pierwsze foty?:happy:
Dorka ja to ci współczuje tych zmian:eek:

Oho mały wrzeszczy, spadam
Spokojnej nocki
 
ja na szybko....
środa jakaś zalatana zleciała, dodatkowo młoda postanowiła nas wykończyć i jak wstała przed 08:00 rano tak poszła spać dopiero o 21:00:szok::szok::wściekła/y::no:
Na szczęście to był jednorazowy wybryk, bo wczoraj już ładnie spała.
Wczoraj też na pneumo ją szczepiliśmy i dziś chyba trochę do odchorowywała bo do południa była marudząca, tylko na rączkach itp... ale po spanku przeszło i jest już ok.
Właśnie padła....
ja od wczoraj w pracy, z młodą siedziała moja mama a w przyszłym tyg przyjedzie teściowa bo jeszcze chce młodą potrzymać z tydzien po tej szczepionce w domu.
pozatym ok, jutro M ma mecz i cały dzien go nie ma a my z Lenką do żłobka na warsztaty część drugą:-)
Wszystkim chorowitkom dużo zdróweczka!!
Surv - przyszla skrzyneczka, bardzo dziękuję, pikna jest:szok::-D:-D:-D:-D
 
wiecie co? mam malą zołzę w domu:sorry: otóż myślalam, ze jak małą położe spać (o 19tej), mały włączy sobie garffilda, tatuś pojechal na polowanie, to wieczór będę miała tylko i wyłącznie dla siebie!!!!! i co? tatuś pojechał, mały ogladał, a co robiłą mala? ni cholery spać nie chciała:wściekła/y: poszła dopiero teraz spać!!:szok: ja nie wiem o co biega, ale coś mi sie ostatnio dziecko spsuło:no: no i a co by nadrobić zaległosci samotnego , cudownego wieczoru jednym chlustem lampkę wina wypiłam, a co by drugą sączyć po malutku:-p
Surv no nie ma sparwy jakąś miksturę przyrządzę, aczkolwiek nie ponoszę odpowiedziałnosci za skutki uboczne:rofl2: no i z tą łyzeczką syropu bynajmniej przesadziłaś:no: tylką jedną?:-p to ja w takim razie będę brała jedną za mamusię, jedną za tatusia, jedną za dzieci itd:cool2:
Pabla to fajnie, ze masz mamy do dyspozycji:tak: no i widać, ze warsztaty Cię wciągnęły, chyba ciekawe są?:-) no wi spoźnione naj naj naj dla Lenki!!!
Kasia moze dobrze, ze daleko mieszkamy od siebie, bo jak coś nam sie spodoba w gaju, to nawet nie będzie jak tego od siebie "ręcznie" wyrwać:-p
wiecie co ja to osobiscie 13 piątku nie lubię, bo parenaście lat temu w ten dzień wyladowałam w szpitalu (mialam podwójne złamanie w prawej ręcę:no: ale na co innego moglam liczyć, skacząc przez dwumetrowy plot z króciutkiej i obcisłej spódniczce,:-p oczywiscie wszystko przez chłopaka:sorry: którego bardzo nie lubiłam i wrzuciłam mu pod sklepem jego rower do rowu, a później zapitalałam a co by nie oberwać:-p:-p a jak wołąłam mamo, mamo - bo coś mi ręka dziwnie się majtała, to piersze słowa mojej mamy byly- chlopcy nie bijcie mi córki:sorry: takim grzecznym dzieckiem byłam:cool2:
kurcze biora jakies tabletki od kataru i diabelstwo nie przechodzi:no: oj lampka chyba się oprózniła:-( chyba trzeba jakiego cudu dokonać:-p
 
Witam z rana tzn w srodku nocy:-DZaraz mykam do pracy.Jak dam rade poodpisuje wieczorem. Dzis na noc mamy syna kolezanki bo ona z mezem jada na wesele.
Milego slonecznego dnia zycze:tak:
 
Witam !

dziś ja robię przelotny wiatr,bo powoli zbieram się do rodziców na prawie cały dzionek trzeba wykorzystać przelotny stan pełnej zdrowotności,a i na zakupki się jakieś wyskoczy.
Wczoraj z półtorej godziny siedziałam na zebraniu w przedszkolu,no ale nic dziwnego jeśli z pół godziny trwała dyskusja na temat czy dzieciom kupywać papierowe ręczniki czy niech w plecaku noszą tradycyjne w końcu stanęło na papierowych.

Surv no to wygląda na to ,że pozbędziecie się mola

Tosika moja panna zasnęła o 22.30 i jeszcze musiałam poprzytulać ale na razie jeszcze śp,ja też strasznie lubie ten moment jak moja brygada R już śpi a mogę usiąść w ciszy i spokoju ze smaczną substancją płynną w dłoni

Iza,Kasia,Haszi zdrowiejcie nam kochani!

spadam robić śniadanie starszej części rodziny no i spakować parę drobiazgów niezbędnych w ciągu dnia
 
Helo!a co tu tak cicho?????:szok::-D
Witam z rana w południe:-p
Moje dziecię wstało o 6.40 :sorry:a co wołał???TATA!!!!i pokazywał na drzwi:confused2:kurcze on myslał że idą z tatą do żłobka:sorry:ale teraz śpi,a ja sprzątam mieszkanko bo mają kumpele wpaść:tak:
Fredka no to udanego dnia u rodziców i oczywiście obfitych zakupów:tak:
Dorka to dzisiaj będzie niezła gromadka w domu:-p
Tosika no nieźle Tośka ci śpi, u nas odpukać nie ma tego problemu godzina 19/20 i mały śpi:tak:tylko że ten głupi smoczek mu jest potrzebny:cool2:no i pomysł ze wrzuceniem roweru do rowu genialny:-D:-D:-D
Pabla super że ma ci kto z Lenką zostać:tak:no i udanych warsztatów:tak:

U nas piękna pogoda, normalnie wiosna:-psłonko świeci i cieplutko jest, jak mały wstanie to pójdzie z babcią na spacerek:tak::-p:-)
Miłego dnia!
 
reklama
Kicrym Oski ma i Zygzaka i Pana Krola i zlomka i jeszcze jednego..nie znam nazwy; najkochansze autka-nie do zdarcia zreszta :tak: uwielbia tez bajke!!!
mi raz lepiej, raz gorzej :sorry: mala spi; Oski przed tv,a co tam...ide sie polozyc
buziaczki
 
Do góry