reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

ale tu cichosza;-)
moje rozrabia jak przystało na wulkan energii
tatuś znowu pojechał na tor poćwiczyć:wściekła/y: zaczynam mieć dość tego hobby choć zgadzam się jak pyta czy może jechać - a co mam się stawiać i wyjść na zołzę?
no i mnie teraz ciągnie do siebie do pokoju więc nie popiszę
miłego dnia
 
reklama
witajcie kochane
ależ jestem zmętolona:-( poniekad to trochę z tego dlugiego spanka;-) ponieważ wstałam ....przed 12tą:sorry: no ale w sumie chora jestem no nie?:cool2: ogólnie to nie jest, aż tak źle bo tylko nos zaatakowany, kaszelek lekki i ogolne rozbicie no ale przy tatusiu trzeba troszkę posymulować:zawstydzona/y:
Renia rozumiem Ciebie doskonale:tak: mój M fascynuje się myślistwem i on potrafi wyjechac mi na trzy-cztery dni (jak jest pełnia) z jednej strony go puszczam (no bo wlaśnie a co by na zołze nie wyjść:-p) a z drugiej to jestem zła, bo zostaję sama na polu walki:eek: na szczęście takie wypady są raz w miesiącu (z reguły) czyli da radę to znieść:tak:
Kic masz rację z tą szałwią, zapomniałam:-( dzięki kochana!!no i nu nu dla M;-)
Beaa bo ja straaasznie towarzyska jestem:zawstydzona/y: i wiesz co by bylo dla mnie najgorszą karą? jakby mnie na bezludnej wyspie zostawili:-(;-) chyba bym wszystkie papugi zagadała:-p no i relaksik niezły mialaś:-D:-D:-D:-p:-p:-p
Surv wow narzeczony powiadasz? koniecznie zdjęcia wklej;-)
Haszi czekamy, czekamy na zdjatka i jak Ty ladujesz zdjecia?? bo ja przez imageshack:tak: ja też muszę Kornelkowi przygotowaćw ten sposób urodzinki, radość na twarzy dziecka w momencie zapalonego światla musiala być bezcenna!!:tak:no i super, ze imprezka udana:tak: ach i tfu tfu robię na jutro a co by nie zapeszyć!!
Kamu trzymam kciuki za koleżanke:tak: i nie przejmuj sie po burzy wychodzi słoneczko:tak: wszystko będzie dobrze!!
oj tatuś przyjechał z zakupami, wiec musze trochę postękać:rofl2: ....a co by obiadek 'dobry duszek" przygotował:-p
 
Uff. Prawie 6 godzin ładowałam 6 zdjęć. W dodatku tylko małe mi sie udalo. Nie wiem co jest z tym.
Ładowałam przez imageshacka, przez fotosik w ogóle się nie da. Teraz spróbuje z czmś innym.

Dziewczyny, każdy facet ma jakiegoś bzika.:tak: Mój ma żagle ale ja zołza jestem i na morze go puszczać nie chce i już.:cool2:Oprócz tego ma takie domowe fisie-dać mu kilka kabelków i lutownice i się bawi, albo jakiś instrument...
O albo wypada z kumplami wieczorami "na kawkę", tak na godzinkę zwykle jada do mcdonaldsa, siedzą w aucie i plotkują :sorry:. Przynajmniej trzeźwy wraca.:rofl2:
 
hej!
Trochę mnie nie było,ale wszystko nadrobiłam,tyle tylko,że nie pamiętam co komu odpisać:zawstydzona/y:no chociaż troszke spróbuję:
Surv super,że się chałupę opchać daje:tak: oby tak dalej:tak:
Tosika zdrówka! widzę ,że już ci lepiej po tych miksturach:tak: no i nieźle ci Tosia ze spaniem fiksuje,ale oby jej szybko minęło.
Pysiu 100 lat!!!
Kasia i jak tam Miki? lepiej?
Izabelka zdrówka dla ciebie i dzieciaczków!

A u nas oki:tak:nie zapeszam i tfu,tfu,ale za spaniem rewelka:tak::tak::-D:-D:-D-kładę małego i on sam zasypia,czasem sie powierci i muszę do niego podejść,ale generalnie jest super:-):happy: No tylko w nocy się ciągle budzi-czaem raz i wystarczy podejśc,a czasem godzinę kursuję i kończy się lądowaniem u nas w łóżku,ale nie narzekam.Zagadką dla mnie jest tylko to,jak sobie Maciek zdejmuje gacie z piżamy w nocy,bo dzisiaj dwa razy mnie szokło jak to zobaczyłam:szok::confused:No i apetyt wrócił taki,że łał:szok:
Dobra zmykam resztę wątków nadrobić , a przy okazji warkę sączę:-p
 
Tu się dzieje a ja nawet nie mam czasu napisać.
Ale mam nadzieję że teraz częściej będę zaglądac.
Jutro ruszam ze swoją firmą. Mam nawet juz zapisanych pacjentów na 2 godziny pracy a reszta wyjdzie w praniu. Zobaczymy.
Zrobiłam nawet ogłoszenie necie ( hihi )
BEZPŁATNE ZABIEGI MASAŻU W RAMACH AKCJI - Olsztyn - Zdrowie - Uroda - Sport

Także dziewczyny trzymajcie kciuki.

Nie będe starała się nawet nadgonić w czytaniu watku poprzednich. Także mam nadzieję że mi wybaczycie.
Miłego wieczoru.
 
Liwka to kciuki zaciśnięte:tak: powiem ci,że w Opolu tez były masaże na tych materacach i ludzie drzwiami i oknami się pchali,cięzko było się załapać,bo wiadomo -za darmo to każdy chce sie wymasować,no i co poniektórzy materace kupili np.nasza ciocia:tak:nawet ja sie juz na nim wymasowałam:-D Mówię Ci szykuje się sukces:tak:
 
Liwka no to powodzenia w pracy
u nas miło spędzone popołudnie - tatus nadrobił nieobecność, zrobił obiadek, posprzątał po sajgonie i na dodatek ululał synka:-)
surv pisałam na odpowiednim, chcę zrobić zakupki i nie mogę się zarejestrować więc zamawiam a po ewentualnej kolejnej próbie logowania będzie bez alarmów;-)
dobrej nocki
 
Witam, wczoraj nie zdazylam poodpisywac:-(
Liwka super ze jutro ruszasz. Trzymam kciuki:tak:Szkoda ze w Tczewie takiego czegos nie ma:-( Ostatnio czesto boli mnie kark, a potem glowa:eek:
Madzia gratulacje za wytrwalosc i brawo dla Macka za zasypianie bez smoka:tak:
Haszi ale ciezko wchodza Ci zdjecia:shocked2:
Tosika no pewnie jak jestes chora a m w domu wykorzystuj:tak:
Renia zrob zdjecia z placu boju, a potem wstaw efekt:tak:
Survi wymiekam przy twoich tekstach:-D:laugh2::-D:laugh2:Super ze tranzajcja juz prawie zrealizowana:tak:
Kircym ale Kubus ma pamiec:szok:
Kamu zycze poprawy nastroju i oby z kolezanka nic zlego sie niedzialo:tak:
Beaa ale mialas relaksik:tak:
Pysiu spoznione zyczenia urodzinowe STO LAT

Ja tez mam lekkiego dola,pogoda straszna tylko pada i szaro buro:sorry:
Wczoraj zmarl w Gdansku 37-latek, ktory mial wirusa AH1-N1:-( Z jadnej strony nie chece sobie nic wkrecac a z drugiej boje sie zeby nas nie dopadlo:-(Ach szkoda pisac co sobie pomyslalam jak uslyszalam o smierci tego mezczyzny.
Jutro postarm sie odezwac. Dobrej nocy:tak:
 
Witam przelotem:tak::tak::tak:

Standardowo nie ogarniam:-D Melduję, że u nas w miarę ok. Trochę nam się Jula pochorowała - od zębów, a potem od chorego Marcina:eek::eek::eek: Jutro lub pojutrze zaglądnę do pediatry dla świętego spokoju, bo mnie to cherlanie troszkę martwi.

Marcin wyjeżdża w delegację, więc jeśli dziecina łaskawie pójdzie spać jutro wieczorkiem, to sesja na bb murowana:-) Czas nieźle zapitala. Właśnie spostrzegłam, że ostatni raz się logowałam 4.11!!!! Masakra:szok::szok::szok: Wydaje mi się, jakby to wczoraj było:tak:

Liwuś - kciukasy zaciśnięte!!! Powodzenia. Będzie dobrze:-)

Pozdrawiam Was i zmykam. Do jutra kochane:tak:
 
reklama
No to znowu pierwsza:-p
Ja już w pracy, dzieciorków narazie brak i oczka mi lecą:-p:-D

Madzia no to gratulacje za wytrwałość:tak:u nas też w nocy takie pobudki:eek:ale my dajemy smoka:zawstydzona/y:albo pić.
Magdzik zdrówka dla Julki!no i masz racje jak ten czas szybko leci:szok:
Liwus no to kciuki zaciśnięte oby bizness ruszył:tak:
Dorka no ja myślę że poprostu żyjmy ze zdrowym rozsądkiem:tak:nie bagatelizujmy objawów i tyle:tak:

Miłego dnia
 
Do góry