reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Olga, Natalka, Oleńka, Oliwka, Gabi Misiu sto lat!!!!!!!!!!!!!
rośnijcie zdrowo i radośnie
u nas wszystko dobrze
mąż ma się lepiej - już wypisany więc teraz na weekend odpoczniemy
zmykam bo padam ze zmęczenia
znowu się opuszczam w czytaniu bb:baffled::sorry:
 
reklama
Oliwka dziękuje wszystkim za życzenia i życzy swoim rówieśnikom również wszystkiego najlepszego:-)
Troszkę mnie nie było, bo wiecznie czasu brakuje:baffled: Jak nadrobię wszystkie zaległości, to trochę więcej napiszę, bi nie jestem w tematach.
Narobię wam troszkę apetytu (a może nie?), bo zrobiłam sobie dzisiaj po raz kolejny sałatkę szparagową, normalnie nie mogę się najeść :-D (bo uwielbiam szparagi:tak:) efekt taki, że jestem najedzona jak dzika świnia;-):-D:-p
 
Wszystkim dzisiejszym świętującym dzieciaczkom dużo zdrówka!!!
Ja jakoś nie mam weny do pisania dziś,za co bardzo was przepraszam.
To kto ma gitarę niech bierze na zlot.Uwielbiam śpiewy przy ognisku,co prawda od mojego śpiewu uszy więdną:-)
Musze pochwalić mojego synka,kupiliśmy mu nocnik i jak go posadziłam to po 3 minutach była i kupka i siku.:-)
My dziś od 14 do 20 też cały czas na działce.
Andula chyba coś musi być z tymi plombami w uk bo mój kuzyn który pracuje legalnie,przyjeżdża zawsze do Polski robić zęby
Dobrej nocki laseczki
 
zapomniałam i ja dopisać
Gabi wszystkiego najcudowniejszego !!!!

ale dzisiaj dziewczyny zaszalały:szok::szok: Surv, Pearl, Dorka, Kicrym prosimy o dokumentację:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a ja wypożyczyłam strój, jutro moje dziecie będzie bogiem Aresem (bogiem wojny:-p) ale oczywiście wojna była bo chciał być Apollem (podobno to najpiekniejszy bóg;-) no niewiem po kim mamy takiego narcyza???:-p obstawiam, że po tatusiu:-p;-)) trzymajcie jutro kciuki, mam nadzieję, że mały nie splami dobrego imienia szkoły:-D:-D
u nas tez dzisiaj bylo bardzo cieplo, wialo ale bylo przyjemnie:tak: no właśnie jak wy w taką pogodę ubieracie swoje bąble?? Bo ja np. dzisiaj przy 20st. ubralam body, sweterek, rajstopki i spódniczkę i cieniutką czapusię:-)
a szparagi to ja uwielbiam:tak: aczkolwiek nic z nich nie umiem ugotować, no moze tylko zupkę:-D
 
Olgusiu.Natalko, Olu, Oliwio i Misiaku Sto Lat!

Nas kumpel dzisiaj zgarnął oglądać jego chalupkę po babci, no i przy okazji na grila. Miała być rudera a była super miejscówka i chyba na 1-3 maj tam pojedziemy. Dzieciaki zachowywały sie jak u siebie a nawet lepiej :eek: Totalnie nieabsorbujące i grzeczne były. Tymi siedzial na kocyku i bawił się sorterem. Tylko co jakis czas zżeral stokrotki spozierając na mnie z mina -bo mi mama jeść nie daje. Szczęście było jak dostał piętkę, schował na potem w sorterze a potem wygłodzone dziecko alarm podniosło że mu głupi slimak jedzenia nie chce oddać:-D
mamusia piwko opiła, cebule i pomidory z grila zżarła i odpoczeła aż do padnięcia.
Hehe ja tez sobie dzisiaj bluzke -bokserke kupiłam :tak:
eee co ja to
renia super, że już dobrze , oby tak dalej
aga pierwsze koty za płoty:-p
tosika na pewno Kornelek świetnie sobie poradzi.
Ja dzisiaj malego ubrałam w body z krutkim, spodnie i skarpetki a jak robiło się chłodniej to ubierałam cieńka bluzeczkę. Ale ja staram się zawsze cienko ubierać.
Sorry ale dzisiaj więcej juz nie pamiętam bo padam na facjate:tak: bb i słodkich snów.

 
Ostatnia edycja:
Hmmm widzę że znowu otwieramy nowy dzień:-p:-D
Kuba dzisiaj spał od ok21 do 5 bez pobudki:tak:toż to mistrzostwo w jego wykonaniu:-D
no ale na nogach od 6.15:sorry:
Haszi ja jestem na diecie a ty o takich pysznościach piszesz:confused2:
Tosika kciuki za Kornelcia zacisnięte:tak:
Madzia ja tez szparagów nigdy nie jadłam:sorry:
Tosika ja ubieram spodnie (przeważnie dżinsy) skarpetki i butki, a na górę bodziak z długim, albo krótki i na to cienką bluzeczkę.Ale wczoraj u nas było tak ciepło,że maly pomykał w samym rampersie, skarpetkach i trampkach a na głowę dżokejka:tak:
U nas znowu zapowiada się ciepły dzień, taakże pewnie wybędziemy na długi spacer, ale dzisiaj już bez rolek bo popołudniu fitness:tak:
Miłego dnia!
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!:-)
Tosika trzymam kciuki za wystąpienie małego
Andula moja szwagierka też przyjeżdza z Anglii żeby sobie dentyste zaliczyć.
Wiktor mi dziś pobudke przed 4 strzelił, na szczęście po butli zdrzemną się jeszcze 2 godz.
Dzis siostra do mnie przyjeżdża z dzieckiem i czuje, że po ich wyjeździe będę miała taaaaką wielką głowe, bo Jak dziewczyny są razem to nie potrafia zejść do częstotliwości głosu normalnych ludzi i piski słychać na drugim końcu osiedla:sorry::wściekła/y:
 
Do góry