reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pearl - my na katarek dawaliśmy euphorbium (homeopatyk, polecany przez doktora) i przeczyszczaliśmy wodą morską! I ściągaliśmy fridą, bo niestety gruszka nie zdała egzaminu! A frida w tym przypadku - super! I tak jak Kamu, dawaliśmy na mokry ręcznik kilka kropel olbasu! Ale niesty katar trzeba przetrwać, około 6 dni:baffled: Pod łóżeczko po stronie główki podłożylismy książki;-), żeby katarek nie spływał do oskrzeli.
 
reklama
ale naklikałyście przez te 2 dni:szok:

Andula przed 9 maja wracasz powiadasz? to na zjazd się załapiesz:tak:ja lece z małym 11.05:-)
Tosika też bym chciałą taką szefową

u nas pogoda paskudna,chociaż po południu nawet słonko wyszło.Ja rano chatę ogarnęłam,bo ludzie mieli przyjść oglądać mieszkanie,nawet rysy na ścianach zamalowałam,żeby było cacy:tak:Ludzie i tak nie przyszli,ale przynajmniej w chałupie czysto.
Później byliśmy w centrum handlowym,oczywiście mały znów z torbą szmat,a ja nic,poza kolczykami ślubnymi:sorry:W przyszłym tygodniu jadę sama,bo z małym nic nawet przymierzyć nie mogę:tak:
 
kamu na razie daje Malemu sol fizjologiczna, nie ma nawet szans zeby mu te glutki z nosa jakos wyciagnac wiec tylko wycieram pod nosem. do nawilzacza dalam odrobine olejku eukaliptusowego i tym nawilzam. pojade do apteki wiec mzoe cos poradza chociaz szczerze w to watpie...dziekuje Ci za rade zapytam w aptece o wszytsko co polecasz:tak:
Szkoda że nie ma tam czegoś takiego jak "katarek" ja to podłączam do odkurzacza i raz dwa jest wszystko wyciągnięte po prostu rewelacja.
A może jest chociaż coś takiego jak Frida
 
Pearl ,Kamu zdrowka la bobasow

Madzia
dawaj foty zakupow ja pojutrze tez ide cos kupic bo w pl juz nie bedzie kasy na szmatki:baffled:Jade najparwdopodobniej 7 sama z Malym troszke mam cykora:tak:
 
Pearl współczuję katarku u małego - oby szybko przeszło
Tosika ja właśnie robię na 5 lat - widzę, że kobitki wytłumaczyły już jak to jest z tym terminem ważności
no i pewnie zależy od pani w "okienku" czy zdjęcie uzna, że się nadaje na 5 lat czy nie:eek:
my lecimy do Turcji - już nie mogę się doczekać ciepła
mam nadzieję na odrobinę byczenia, choć może być tak, że my z moją psiapsiółką będziemy z dziećmi a nasi ślubni na basenie z drinusiem:rofl2:
 
Pearl, Kamu wspołczuje dzieciaczkom:-(
Renia to wybyczysz się kochana:tak::tak:My lecimy w lipcu i mam trochę cykora, jak mała wytrzyma ciepełko i czy nie będzie miala żadnych rewolucji żołądkowych:baffled:
Madzia czekamy na relacje fotkowe:-)
Ja to należe do nocnych marków, tylko ze wstawaniem mam problem, bo mala o 8mej mamusie zwala z łóżka;-)
 
Renia ale wam zazdroszczę,może z dzieciaczkami będziecie mogły być na basenie,jak my byliśmy to był taki mały brodzik dla takich maluchów,w ogóle był taki kącik dla takich małych dzieciaczków.
Super było w tej Turcji,my byliśmy w podróży poślubnej ale to była taka trohę śmieszna podróż bo pojechaliśmy w 4 pary.Jedna para moja najbliższa przyjaciółka z mężem mieli ślub miesiąc przed nami więc dla nich to też była podróż poślubna.
Z Maksem pojedziemy ale na przyszły rok w jakieś fajne miejsce,w tym roku nawet nie myślałam o takim wyjeździe jakoś wydawało mi się że on jest jeszcze za mały
 
kamu ja też się nie nastawiałam na taki wyjazd ale jak to z babami nakręciłam się szybko jak dostałam propozycję;-)
jestem pozytywnie nastawiona - Tymi lubi podrózować więc musi być dobrze:-)
 
my lecimy do Turcji - już nie mogę się doczekać ciepła
mam nadzieję na odrobinę byczenia, choć może być tak, że my z moją psiapsiółką będziemy z dziećmi a nasi ślubni na basenie z drinusiem:rofl2:

My też, ale we wrześniu. Zgłoszę się do Ciebie Renia po wskazówki:tak:A na Riwierę, czy stronę egejską?
 
reklama
Ale Wam zazdroszcze tych wakacji. Ja bym bardzo chcaila odwiedzic w tym roku Turcje i polezec na piaszczystej plazy z jakims drinolkiem bo po tej zimie to musze porzadnie odreagowac. Ale jesczez nie wiem kiedy i co bo zalezy kiedy moj M bedzie wPolsce, no chyba ze moj tato mnie zabierze:tak:
Byłam w aptece i wapna nie ma, wit C nie ma fridy albo czegos podobnego nie ma:wściekła/y:Mam tylko ta cholerna sol do nosa i ten olejek ktory zkropilam odrobinke na pizamke. Podstawilam tez ksiazki pod lozeczko jak radzila kaja:-) no i nawilzacz chodzi caly czas w sypialni wiec mam nadzije ze tej nocy nie bedzie tak strasznie.Ale az sie boje. Sorrki za moja panike ale nie przerabialam jesczez kataru i jestem wrecz sparalizowana:eek:Ale dobrze ze Was mam.Dziekuje!!!
 
Do góry