reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Znowu człowiek dowiedział się czegoś nowego.
Ja też będę wyrabiać małej paszport i jak byłam po wniosek, to babka powiedziała mi, że jak ze zdjęciem wszystko będzie ok, tzn otwarte oczy, zamknięta buzia i patrzenie na wprost, to zrobimy na 5 lat, a jeżeli nie uda się takiego foto zrobić, to zrobi na rok.
 
Dziewczyny, jak zawsze mogę liczyć na wasze wsparcie, dzięki :)
M niby mówi, że operacji się nie boi, ale widzę, że jakoś na badania niespecjalnie się śpiesz mimo bólu. Przykro patrzeć jak kochana osoba się męczy :-(. Pocieszamy się tym, że moja babcia ma część kręgosłupa z metalu, chodzi z tym już 50 lat, nie boli jej, dziecko urodziła, pracowała... :tak:

Tosika rodzina jest od tego, żeby sobie nawzajem pomagać:tak:
No i rzeczywiście fajna szefowa jesteś. Zresztą głowie mi sie nie mieści jak niektórzy mogą zwolnić kobietę tylko dlatego, że jest w ciąży.
Zagnaj swojego m na masaże :tak:. Przynajmniej się relaksuje;-)imoże jakiś wyjątkowo kochany będzie...
Andula pociesze cię, że w Polsce kat E zdaje się średnio za 3 razem. Jak mój m zdawał to na 16 osób 3 pojechały na miasto, zdała jedna. Tzn. mój m zdał- za pierwszym razem, wiec jednak sie da :-D
A co do teścia, to cóż... przynajmniej się do czegoś przydał. Wykorzystuj jak tylko się da, od razu będzie ci lepiej a on może stwierdzi, że lepiej rzadziej wpadać skoro ma tyle roboty.:-p Może remoncik chcesz zrobić?:laugh2:
Izabelka i po co ten stres, ja mam alergie na US.
surv twoje posty są boskie, ppisz tą książkę. Jeśli będzie w niej choć troche twojego humoru to będzie boska. Supperanckie wyjście :-)
kamu fajnie że mama w dou zostaje;-) Z tymi składkami to fakt, w dodatku mój m spore przeciez płaci. Z funduszu u listopadzie umówił sie do chirurga- na lipiec :-D.
liwus mój tata ma tak samo, też od 20 lat nie dał sie położyć na stół i powtarza zawsze że trzeba było iść a nie przez tyle lat cierpieć. Zresztą u mojego jest jakiś niebezpieczny ucisk. Po badaniach będe coś więcej wiedzieć.
ewelinka oby oczko szybko zostało wyleczone no i zdjęcie sie udało:-p

Ehhh wychodzi moje gadulstwo w tych postach :p
Znów Housa nie ma, od tego zielonego boiska w tv na wymioty mnie bierze. jak tak można?!!!! Trzeba iść spać bo troche sie dzisiaj przesiliłam a jutro znów sporo mam pracy.
 
Niezmiennie zdumiewa mnie, że macie tyle sił, żeby po nocy siedzieć....ja odpadam koło 21-ej i potem rano mam górę czytania:-p

Hashi, niech M koniecznie weźmie się za siebie, bo kręgosłup to nie przelewki,a w tym zawodzie jest szczególnie podatny na uszkodzenia:baffled: No an badania niestety się czeka...mój na operację przegrody nosowej w lipcu zapisał się na początku roku:-p Ale to może część prywatnie część państwowo i jakoś się uzbiera?

Andula, no szkoda że z tym prawem jazdy znowu nie wyszło, ale to ewidentnie zła wola egzaminatora:baffled: W PL też jak pisze Hashi nie zdaje się od razu, ale przynajmniej nie dyskryminują Cię za bycie cudzoziemcem.....no i w sumie macie kolejny powrót do powrotu, z czego chyba się cieszysz?:tak:

W ogóle widzę, ze maj będzie miesiącem powrotów lipcówek - fajnie, że wracacie i będziecie bliżej nas:tak:

Kamu, no i super że mama pracy nei dostała (jakby to dziwacznie w czasach kryzysu nie brzmiało:-D)

Ewelinka, trzymam kciuki żeby oczko małej szybciutko doszło do kultury :tak:

A ja znowu jakaś rozmazana wiosennie jestem - nie ma słońca źle, za dużo słońca też niedobrze, na dodatek zaliczyłyśmy już spacery we wszystkie 3 miejsca zielone, do których można od nas dojść na piechotę no i na tym koniec atrakcji....ale za 2 tygodnie otwierają nową galerię handlową w okolicy, więc jest po co żyć:-p:-p Zresztą od jutra u nas deszcze zapowiadają, dylemat spacerowy zniknie, a pojawi się kolejny temat do narzekań:-)

Co do kremu, to kupiłam Nivea na każdą pogodę z filtrem 30 - średnio zadowolona jestem, ale akurat w rossmanie innego nie było, a chciałam natychmiast nasmarować małego indianina:tak:

Miłego dnia!:tak:
 
Kasiu jeszcze kilka h i weekend dasz rade:tak:
Haszi powiem mojemu ze Twoj M zdal za pierwszym razem w Pl moze go to zmotywuje:tak:
 
Surv - mam ten sam krem kupiony w rossmanie...i teżśrednio mi pasuje....
szukam teraz ziajki i koniecznie z większym filtrem, bo tym jak nasmarowałam jej grubo buzię i tak jest czerwona na polikach, brodzie i nosie:baffled:
witam Dziewczyny!
My wstałyśmy około 08:00:-) teraz młoda łobuzuje na podłodze a ja jem śniadanko przy kompie:-)
Kurcze - nie wiem co robić.....wysyłałam wczoraj pity i zgubiłam potwierdzenie wysłania:zawstydzona/y: i nie wiem czy wysyłać raz jeszcze żeby mieć takie potwierdzenie czy olać sprawę??? czy mozna do us zadzwonić i sprawdzić czy doszło??? bałaganiara ze mnie straszna, przeszukałam każdy kąt i nie wiem co z tym zrobiłam...:sorry::zawstydzona/y:
 
Pabla, zadzwoniłabym za parę dni sprawdzić, czy doszło - jak wyślesz po raz drugi, to jest spora szansa, że Cię potem wzywać będą, bo oni tam znacznie większy bałagan niż Ty mają:-D
Dobra, mała przysnęła, idę skopać leniwą d*** do farbowania włosów...oczywiście kupiłam farbę, na której wołami pisze, że jak masz dużo siwych włosów, to lepiej nie, no i zobaczymy, czemu tak przed tym przestrzegają:-p:-):-)
 
reklama
Do góry