reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

u nas dzisiaj dzień leniuszka. Mała razem z mamą spała do 10 :-), no ale w nocy chyba było z 10 pobudek i teraz też od pół godziny śpi. Ja mam dzisiaj strasznego lenia, sprzątanie zostawiam na jutro, a gotowanie dla małej na wieczór, bo muszę zrobić troszkę miejsca w zamrażalce.
 
reklama
U nas dzisiaj całkiem nieźle:tak:
Mała wstała o 6:00, zjadła 90 mleczka pobawiła się, pojęczała, odwróciła się na brzuszek i zasnęła:szok:
No to ja newiele myśląc przygotowałam małemu śniadanko, włączył sobie mini mini a ja hop pod kołderkę :-D Spałyśmy do 9:20:-D
Grzeczna dziewczynka:tak:
Bartek już się trochę lepiej czuje. Nie ma gorączki, gardło też już lepsze także pomału się kuruje:tak: Tylko upierdliwy jest nieziemsko:dry: Cały dzień jęczy żeby się z nim bawić a ja kurna nie mam kiedy, no to bajkowanie na całego. Może to niezbyt pedagogiczne ale cóż:sorry2:

Natasia ucina sobie teraz niezłą drzemkę -już 2 godz. chrapie:-):-)
Nieprawdopodobne poprostu:szok:
Młody ujeżdża kolejkę a mamunia ma chwilę relaksu:-)
Potem M. wróci z pracy, zjemy obiadek i zabieram kurcacka na spacerek :)
Słoneczko zachęcająco świeci trzeba trochę wypełznąć. Tym bardziej że mała jest nauczona codziennie spacerować a tu Bartek nas obie uziemił i katastrofa ;/ ...dzisiaj sobie odbijemy :))

Miłego dnia dziewczynki:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez chwile relaksu mialam.Maly strasznie ryczal,i lapki do buzi wpychal wiec dalam mu syrop przeciwbolowy,bo chyba zeby mu dokuczaja strasznie.No i spal 1,5 godz,a wlasnie sie obudzil ale bez ryku,zagladnelam a on juz na brzuchu trenuje i cos tam do siebie gada.Moze mu troche ulzylo.Ja w miedzyczasie zrobilam jemu obiadek z lososiem,zobaczymy jak zostanie przyjety.
Czekamy na tatusia,zjemy obiad i jedziemy na zakupy na poprawe humoru:-)
 
KasiaD fajnie ^^ zawsze mi się wydawało, że jak będe mamą to będe długo i wyczerpująco odpowiadać na tego typu pytania, żeby zapokoić potrzeby malucha, buahahahaha:rofl2:

Na szczęście wczoraj już sobie posprzątałam i dzisiaj mam luzy.

Po połkudniu jedziemy do teściów, babcia będzie miała wytęsknione wnuki a ja bede miała specjalnie nagrany 5 sezon Housea :-)

Haszi, jak na razie są to pojedyncze seryjki "czemu?", więc daje radę:-D
Ja juz też wysprzatałam i luzik:tak:
Który ostatni odcinek z 5 serii oglądałaś?


Powiedzcie czy jestescie zadowolone?

Beaa, moja juz prawie w ogóle nie chce siedzieć/lezeć w leżaczku:baffled:

Mała wstała o 6:00, zjadła 90 mleczka pobawiła się, pojęczała, odwróciła się na brzuszek i zasnęła:szok:
No to ja newiele myśląc przygotowałam małemu śniadanko, włączył sobie mini mini a ja hop pod kołderkę :-D Spałyśmy do 9:20:-D
Bartek już się trochę lepiej czuje. Nie ma gorączki, gardło też już lepsze także pomału się kuruje:tak: Tylko upierdliwy jest nieziemsko:dry: Cały dzień jęczy żeby się z nim bawić a ja kurna nie mam kiedy, no to bajkowanie na całego. Może to niezbyt pedagogiczne ale cóż:sorry2:

Ale pospałyście - super! My mieliśmy pobudkę o 7 i tak nieźle, bo ostatnio Olga wstaje po 6:sorry2:
Super, że z BArtusiem lepiej:tak:I doskonale Cię rozumiem z tym niepedagogicznym włączaniem bajek;-)Taki lajf!
 
mamabartka u nas też bajkowanie ostatnio, też jestem przeciw ale chory maluch w domu może przyprawić o rozstrój nerwowy czasem a to jedyny sposób żeby go zatrzymać w łóżku.
KasiaD heh jak dajesz radę to nieźle. Najlepsze i tak są pytania z serii "mamo a czy ty też masz siusiaka? a dlaczego nie?" itp.
Housea oglądałam ostatnio ten odcinek w którym rywalizowały ze soba 2 grupy studentów, z panią pilot ale nie pamiętam jaki to nr. Teściowie maja dla nas teraz kilka nowych, maja N-ke i specjalnie nam zgrywają.
Mały mi śpi ale dzisiaj luzy mam ehhhh
 
widze ze jakies seriale ulubione na tapecie - a ja ne w temacie;-)
dzis u nas odwilż i na spacer nie poszłam bo sama ledwo zipię
tzn nie ma katastrofy ale czuje sie jakaś otłumaniona
ból gardła taki, ze całą noc tantum verde psikałam
Tymi daje czadu - normalnie non stop wstaje w łóżeczku:szok:
musze obniżyć o kolejny (ostatni ) poziom bo boje się ,że jeszcze fiknie i sie narobi
teraz padł - tatuś ululał na rączkach:zawstydzona/y: bo ja nie maiłam siły walczyć z młodym człowiekiem, który woli stać niż leżeć
beaa nie wiem czy potrzebujesz takiego bujaczka bo jak mała zacznie brykać to odstawisz w kąt
nea witaj po przerwie
Madzia - alkomat to fajny pomysł - zawsze sie przyda;-)
 
Haszi, coś mi sie widzi, że to 4 seria, ale nie dam sobie głowy uciąć ;-)
Pytań o siusiaka jeszcze nie miałam:-D
Dzieciństwo jest rewelacyjne:-D
 
reklama
Do góry