reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

AHaa ja takich skurczy nie mam, ale mysle ze to wlasnie sa slynne skurcze Braxtona-Hicksa. co prawda nie wiem w ktorym tyg jest prawidlowe ze sie pojawiaja. Najlepiej, jak jestes zaniepokojna powiedz o nich swojemu lekarzowi na nast. wizycie.
Mamusiasynusia dokladnie z tymi terminami nigdy nic nie wiadomo, grunt to ze maluch predzej czy pozniej na swiecie sie pojawi ;-)
 
reklama
To właśnie tak by pasowało! Dziewczyny a wy macie takie skurcze??
Renia dzięki za rade, mam nadzieję że nie stawia mi się nic, ale jak będę u lekarza to powiem mu o tym na wszelki wypadek

Ja miałam nieco inaczej, ale też dość silne skurcze w dolnej części brzucha i solidne bóle pleców. Lekarka stwierdziła, że to właśnie owo stawianie się macicy, ale niegroźne podobno, bo w badaniach i USG wszystko mam ok, a jedyne co mam robić to brać 3 razy dziennie nospę i przestać się stresować i zajeżdżać pracą: po dwóch dniach stosowania się do tych zaleceń czuję wyraźną ulgę. Tak czy inaczej idź do lekarza, choćby tylko po to,żeby się uspokoić.
 
kiwaczka nie ma sprawy :) wyślę Ci wiadomość;-)
Byłaś dzisiaj na aqua???? Rozglądałam się ale jak Cię tu Poznać:szok:
Jeśli chdzi o skurcze to mi się wydawało że mam ale chyba jednak nie:tak:
 
Dziewczyny chodzicie na aqua aerobik ? Taki specjalny dla kobiet w ciazy, czy normalny dla wszystkich ? ja myslalam ze nie mozna, u nas w Gda nie ma specjalnych zajec dla brzuchatek z aqua, ale jak nie ma przeciwskazan i wy chodzicie, to moze tez sie zapisze :-)
 
:0
ja chodzę 1 w tygodniu na taki dla brzuchatych a 1 na normalny. Powiedziałam że jestem w ciazy i nie wykonuję pewnyc ćwiczeń albo wykonuję je trochę inaczej. duzych różnic jednak nie ma.
Ale jak masz mozliwośc to polecam aqua spcjalne zajęcia dla brzuchatych:-D

Mamy fajny w Kraku:-):-):-)
 
Też bym chętnie poszła na taki aqua areobik dla brzuchatek ale w cz-wie nic takiego nie ma.Brzucha nie mam dużego ale już mi się robi co raz ciężej.
W zasadzie jak dla mnie to mogła by przyjśc wiosna bo już kurtka zimowa która zawsze była na mnie dopasowana jest już opięta i ledwie się dopinam:-) Podobno od poniedziałku mają być temperatury wiosenne
 
reklama
czesc dziewczyny tez spodziewam sie dzidzi na poczatku lipca dokladnie 04.07.08r
to moja pierwsza ciaza caly czas ma jakies obawy ze cos sie moze stac. mieszkam na stale w londynie a tu opieka medyczna jest jaka jest o nic sie nie mozna doprosic.
wiem ze co nie ktore objawy moga byc normalne ale jednak wolala bym byc pod opieka lekarza a nie samej poloznej.

z @ wychodzi

img-09072008003.jpg


z usg wychodzi

img-04072008011.jpg
 
Do góry