reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witaj Misia, fajnie,ze do nas wpadlas :-D Ja tez mam termin na 4 lipca :tak:,ale to roznie z tymi terminami bywa.
Co do skurczy,to tez mnie nawiedzaly swego czasu,ale raczej bolesne byly i to bardzo:baffled: Pomagal mi paracetamol i lozko.Co do no-spy to na ulotce wyczytalam,ze nie jest polecana w ciazy i zrezygnowalam.
Bylam w poniedzialek na aqua dla ciezarowek i tak srednio mi sie podobalo,jak dla mnie to za malo ie ruszalysmy,a po to poszlam,zeby sie poruszac.Moze mam tylko takie wrazenie,bo przed ciaza regularnie chadzalam na aerobic i silownie,czasami 5 razy w tygodniu i na aqua tez mi sie zdarzalo,ale to badziej dla relaksu po normalnym aerobicu i jakos tak przywyklam do ruchu i wiekszej aktywnosci fizycznej na takich zajeciach.Wiem,ze ciezarowki sie nie powinny przemeczac,ale chociaz odrobine wysilku powinno sie w to wkladac,a ja to jeszcze zmarzlam na tym basenie.Niby woda podgrzewana,ale tylko do pasa tej wody no i wiadomo,ze jak sie czlowiek zanurzy po szyje a pozniej wstanie to zima,zwlaszcza,ze nie ma jak sie rozgrzac,co innego jakbysmy sie bardziej ruszaly to i cieplej by bylo.A tak to cos czulam pozniej,ze choroba mnie lapie,bo ogolnie tego dnia zmarzlam i jeden plus tego wszystkiego to to,ze nie poszlam profilaktycznie do pracy we wtorek,a chorobsko i tak mnie nie dopadlo :-)
 
reklama
madzia u mnie w Gdansku nie ma niestety aqua dla brzuchatek, a jak chcialam sie zapisac na normalny to instruktorka powiedziala, ze to zbyt intensywne ciwczenia dla kobiet w ciazy, i ze ona sie nie podejmie przyjecia mnie do grupy. Uwazam ze czasem lepsze niz dbanie o sylwetke jest dmuchanie na zimne. Sa dziewczyny, ktore uczeszczaja na takie i na takie aqua, ale jak chodzisz na takie dla ciezarnych i na zwykly to masz przynajmniej pojecie jakie cwiczenia mozna wykonywac na zwyklym a jakich nalezy unikac...
misia slyszalam, ze w Anglii nie najlepiej z ta opieka medyczna :-( ale nie ma co sie na zapas martwic, dla malenstwa na pewno lepsza jest wesola i rozluzniona mama, niz taka zmartwiona. Dzidzis stresuje sie razem z Toba...tak wiec jak nie masz podstaw do obaw, nie denerwuj sie...
 
andziaa :no:to nie fajnie nie fajnie. Ja chodzę też na normalny aqua i bardzo dużych różnic nie ma. Pewne ćwiczenia się po prostu inaczej robi i nie wyma****e na skosy.
Jest to najlepsza forma ruchu bo nie obciąza kręgosłupa i wiele ćwiczeń w wodzie mozliwych nie wolno wykonywać poza wodą.

Pozdrawiam:-)
 
No pewnie,ze nie ma co narazac dzidziusia,bo on wazniejszy niz figura,ale mi nie chodzi o figure,a bardziej o kregoslup,ktory zaczyna mi dokazywac i mam nadzieje,ze jak bede bardziej ruchliwa to bedziej z nim lepiej.Ja mam prace siedzaca i czasami juz nie moge wytrzymac tak mnie plecy bola,wiec mam nadzieje,ze jak sie chociaz raz w tygodniu poruszam to troszke pomoze,a cwiczenia w wodzie sa bardzo dobre na kosci i stawy.Z tego co pamietam ten zwykly aqua wcale nie byl taki meczacy,a dobra instruktorka powinna wiedziec jakie cwiczenia moga byc wykonywane przez ciezarowki.Wiec nieladnie i nieprofesjonalnie cie potraktowali :dry:
 
No pewnie,ze nie ma co narazac dzidziusia,bo on wazniejszy niz figura,ale mi nie chodzi o figure,a bardziej o kregoslup,ktory zaczyna mi dokazywac i mam nadzieje,ze jak bede bardziej ruchliwa to bedziej z nim lepiej.Ja mam prace siedzaca i czasami juz nie moge wytrzymac tak mnie plecy bola,wiec mam nadzieje,ze jak sie chociaz raz w tygodniu poruszam to troszke pomoze,a cwiczenia w wodzie sa bardzo dobre na kosci i stawy.Z tego co pamietam ten zwykly aqua wcale nie byl taki meczacy,a dobra instruktorka powinna wiedziec jakie cwiczenia moga byc wykonywane przez ciezarowki.Wiec nieladnie i nieprofesjonalnie cie potraktowali :dry:

nie no pewnie jak Ci zaczyna kregoslup dokuczac to trzeba cos z tym zrobic, bo pozniej bedzie niestety tylko gorzej :-( ja chodze raz w tygodniu na basen- tak sobie luzno poplywac, bo kregoslup tez juz zaczynam odczuwac, a wiem ze basen na takie dolegliwosci jest najlepszy, zreszta moj lekarz twierdzi ze ciaza wprost uwielbia basen :-) ta instruktorka z ktora rozmawialam byla bardzo mila, wydaje mi sie ze potraktowala mnie ok i wlasnie profesjonalnie. Nie chciala sie po prostu podjac wspolpracy ze mna , a przez to nie wziela na siebie jako takiej odpowiedzialnosci. Pewnie wie jakie cwiczenia moze wykonywac ciezarowka, ale nie czuje sie w tym temacie wyjatkowo biegle- ja akurat doceniam takich ludzi, ktorzy sie do tego przyznaja, w koncu dla niej to dodatkowa kasa wiec moglaby mnie przyjac do grupy i nie daj Boze cos by sie stalo...zreszta mysle ze jak na aqua jest grupa 10-osobowa, to ciezko zwracac szczegolna uwage tylko na jedna osoba, a dziewczyny, ktore maja jako takie rozeznanie i w zwyklym aqua i takim specjalnym dla ciezarnych same tez moga decydowac o wykonywaniu cwiczen, w koncu maja porownanie...
 
Dzien dobry :-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET DROGIE PANIE, DLA WSZYSTKICH MALENKICH DZIEWCZYNEK TAKZE PRZESYLAM ZYCZENIA :-)
Dziewczynki mam pytanko , czy wszystkie juz uzyskalyscie dostep do tego osobnego watku dla lipcowek ? :-)
przesylam usmieszki z rana, na mily poczatek dnia :-) ;-)
 
Apropos zamkniętego: dostęp koordynuje Sylcia, ale coś jej ostatnio tu nie ma, mam nadzieję, że jest po prostu zabiegana i to nic poważnego.
Za życzenia dziękujemy, dołączamy się z tradycyjnym goździkiem i paczką rajstop (antyżylakowych :D)
 
reklama
Do góry