reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Dla wszystkich babek tych duzych i tych malenkich :

Przyjmij życzenia Babo kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj się Babo , aby do wiosny! :-D ;-)

andzia nasze brzuchate fotki sa na innym watku związki rodzinne - lipec 2008 - fotki nasze i nie tylko , ale niestety jest to dzial zamkniety,musisz sie ladnie usmiechnac do Sylci w tej sprawie;-)
Pozdrawiam
 
Witam Dziewczynki, sorki że mnie tyle nie było, ale mam już 2 tydzień męża w domu, i nie bardzo jest czas na pisanie.

Andziaa zaraz poproszę o dostęp dla Ciebie do zamkniętego :tak::-)

U mnie wszystko ok, maleństwo mało ruchliwe, ostatnio wieczorami daje znać o sobie ;-), a wizytę mam dopiero za tydzień.

Wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet :tak::-):-):-):-)
 
Madziu juz raz prosilam Sylcie o dostep, ale bylam jeszcze za swieza i powiedziala ze mam na razie tu troche popisac. Wiec pisze i pisze, i nic :-) Nie wiem jak zlapac z nia kontakt, moze jak Wy macie dostep do zamknietego watku usmiechniecie sie w moim imieniu do Pani moderator :-) Bo naprawde bardzo bym chciala juz dolaczyc do tego mniejszego grona, tym bardziej ze wydaje mi sie jest tam wieksza wyiana informacji :-) poza tym chcialabym sie tez pochwalic swoim brzusiem :-)
 
dolaczam sie do zyczen!
zeby kazdy dzien byl wyjatkowy :tak:

andziaa nie gniewaj sie, z tego co zauwazylam sylci poprostu jakis czas nie ma, a na dostep jak ona Cie zglosi czeka sie kilka dobrych dni :tak:

wczoraj bylam na kontroli z Jaskiem, ma jeszcze nie doleczone zapalenie, znow ma antybiotyk :-(
byla moja mama, i nie moze sie pogodzic z imieniem ;-) poza tym zero nowosci
buziaki i milego dnia :-D
 
Sylcia Moje prosby zostale wysluchane, kurcze o wilku mowa, z nieba mi spadlas :-) ciesze sie , ze w koncu bede miala dostep- dziekuje :-) a co ruchow maluszka, nie marwt sie, moja corcia tez jest raz strasznie leniwa, a raz aktywniejsza :-) jak widze po suwaczku to masz jeszcze czas na kopy, w koncu malenstwo ma jeszcze sporo miejsca :-) ja Mala czuje juz coraz lepiej, choc jak na suwaczku mialam tyle samo co Ty umieralam z obaw, ze cos z nia nie tak , bo tak malo ruchliwa jest :-) tak wiec glowa do gory wszystko przed Toba :-)
Pewnie naciesz sie mezem :-)
Roni biedny Jasiu :-( a jakie imie wybralas, przepraszam ale nie doczytalam, a teraz pewnie nie latwo bedzie mi odszukac te informacje...
 
no widzisz, jakos sie rozwiazalo samo hehe, niedlugo dostaniesz dostep ;-)
moja cora bedzie miala na imie Blanka hehe (maz wybral, ja wybieralam dla chlopca)
bedzie chyba awantura w rodzinie, teraz mam nadzieje ze na nastepnym usg ukaze sie drugi chlopiec ;-)
 
reklama
:-) Blanka-hmm...no dosc oryginalnie, choc wydaje mi ze coraz wiecej mozna spotkac Blaneczek ;-) a czy Tobie sie podoba to imie ? ale generlanie calkiem ladnie :-)
Usg na razie tylko 1 powterdzilo dziewczynke ?
 
Do góry