reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Jestem!
Ja też zabiegana.
Dziewczyny ja nie mam pojęcia czy damy radę:(
Na nocleg raczej nie, bo jak na złość M pracuje :(
Ale może wpadniemy na jakąś kiełbaskę!

Kurcze odwaliłam zaległe roboty w p-lu i znowu mnie dyr do komisji wybrała. W sumie się cieszę, bo lubię być taka zabiegana :D

Haszi czyli jednak pojechałaś za M?? :) Pozdrawiam i oby się dobrze żyło :)

Renia no ja niby dostęp do tego zamkniętego mam, ale też tam jakoś cicho jak ostatnio zaglądałam :)

Nic muszę lecieć, bo Kuba na aikido idzie:)

Renia mój Kuba pochłonięty pianinem:) Bardzo się cieszę:)
 
reklama
Kic dzieki za cynk
Wpadajce na grila!!!
fajnie ze Kuba załapał piano:-))) moje marzenie zeby moi grali

dzis sprzedałam stokke
ale powiem Ci ze ludxiska sa przedziwni
dxis wreszcie zadzwonił facet przyjechał i wziął bez gadania:-)
miejsce sie zrobiło ale jakiś żal:-)

my po wizycie znajomych
ide spać bo padam na ryjek - Igi chory:-( mam nadzieje na spokojna nocke

tez lubie zaganianie ale odpoczynek to podstawa;-)
 
Renia zdrówka dla młodego!

Ja też sprzedałam swoje wózki. Z jednej strony się cieszę, bo dość szybko poszło i za tyle ile chciałam :) Będzie kasa na część kieszonkowego do Włoch:p Ale z drugiej jakoś tak smutno:( No i zostałam BEZ wózka:( Ech gdzie te czasy, że miałam 5 w domu:( Teraz chcę kupić jakieś volo na sam koniec, no i niestety żegnaj pasjo :(
 
Siostre masz wiec jest nadzieja ze będziesz blisko tematu
ja jeszcze stara poczciwa mure sprzedam i będzie spokój:-)))
a parasolka zostanie kiedyś komuś dana:-)
A za pieniądz z mury kupie sobie maszynę do szycia:-)

u nas nas chorobowo w najlepsze
neosine dostaja
ale oby tylko katary po pas:-)
 
hej dziołszki!

Oj faktycznie gonitwa ostatnio,a i ten luty jakiś pechowy dla nas. Dobrze,że sie już kończy.
Majka miała zap. płuc , ja oskrzeli, Maciek z kaszlem,ale się wykaraskał. Mała po dwóch dniach brania antybiotyku szalała jak zając w kapuście,a ja mimo antybiotyku zdychałam cały tydzień. Dziś drugi dzień w pracy,ale luzik, bo większość na urlopach z okazji ferii. Staram się nadrobić coś z projektów na uczelnię, bo w domu nie bardzo mam jak,a wykładowca taki upierdliwy,że zapowiada się 2 semestr powtórki, ciągle ma jakieś uwagi:crazy:. Dałby sobie już spokój.
Na domiar złego w niedzielę umarł mój jedyny dziadek:-(
Ech mówię Wam...i jeszcze tego złego się trochę uzbierało,ale już was nie będę tym męczyć.

A skoro mowa o wózkach, to ja też sprzedałam Speedi, jeszcze Buzz został, ale na razie stoi, chociaż już nie pamiętam kiedy mała nim jeździła. Teraz wszędzie na nogach. Muszę się wziąć i to sprzedać w pierony.

Haszi gdzie cię tam wywiało???
Kic fajnie,że Kuba się w pianino wkręcił,a jak mu idzie na aikido?
My od listopada na szkółkę łyżwiarską chodzimy tzn. Maciek i świetnie sobie radzi :-)
a no i super,że Liwka już w przedszkolu! nas czeka nabór i juz się boję , bo chciałam małą zapisac tam gdzie Maćka,ale coś mnie słuchy o rejonizacji dochodzą , to wtedy będzie problem, bo to p-le nie w naszym rejonie,a to które mamy pod blokiem ma okropne opinie.
Renia zdrówka dla dzieciaków!

oki, lecę do roboty
Pozdrawiam
 
O Madzia się pojawiła;-)
Madzia u mnie nie ma rejonizacji- tzn dziecko musi być z naszego miasta i za to są dodatkowe punkty, wiadomo tak samo jak za niepełnosprawność któregoś z rodziców, mops, samotność itd ;-)u nas jest system internetowy - obecnie tylko dla "nowych" dzieci, dzieci kontynuujące składają tylko deklarację i nic więcej. W naszym druku jest też pytanie o to czy rodzeństwo już uczęszcza do danego przedszkola i za to też są punkty, więc teoretycznie większa szansa :) trzymam kciuki, żeby się dostała tam gdzie chcesz:) U nas się udało :)
A co do aikido Kuby to średnio;) chyba już mu się znudziło, bo już mniejszy zapał niż we wrześniu :p

Mam nadzieję, że dzieciaki pójdą szybciej spać:p Jutro mam warsztaty więc znowu do wieczora w p-lu :)
 
Hehe koniec wózkowych pasji macie? Może teraz rowery? :p
No nas wywiało na stałe na południowe wybrzeże i jak na razie decyzja była fajna choć troszke mam przekichane bo przyjechaliśmy w środku roku i dzieciaki mam w różnych szkołach, Tosia na raie tylko po 3 h dziennie w przedszkolu i ganiam ^^ I właśnie się obudziłam, ze czas po nich lecieć,
Całusy dla was
 
Haszi wow odważna decyzja! Oby Wam się lepiej żyło!:tak:co do rowerów to mamy ich kilka (jeśli biegacze też się liczą ;) ) i jakoś mnie nie wciągnęło :-pPatrzyłam teraz na jakieś super firmy bo chcę Kubie na urodziny nowy kupić ale chyba i tak stanie na decathlonie bo jakoś nie uśmiecha mi się wydawać 1200zł na dziecięcy rower:confused2:także jak widać fioł mnie nie dopadł, bo za wózek to dla mnie normalna kwota:-pnawet bym napisała niewygórowana :-D

I już mamy marzec, czas mi szybko leci:) Oby już tak ciepło było :) Planuję doczepić boczne kółka do rowerka od Kuby i nauczyć Liwkę pedałować, ale ona taka uparta, że szok:/ a na biegowym już pomyka jak stara, rozpędzi się i nogi na boki odstawia jak żaba:-D

Idę obiad powoli postawić:) M znowu na wsi, kafelki w kuchni kładzie :p
 
Hej
Ostatnio mało czasu. Zajęć przybywa. Nauki przybywa a obowiązków w domu wcale nie mniej. Ledwo wyrabiam

Hasz fajnie ze jesteście razem. To jest najważniejsze. Rodzina scalona a to ze na innym ladzie to nowe doświadczenie. Oby ludzie byli przyjaźni i dobrze Wam sie żyło !!!

Kic Kuba tez szybko zaczął śmigać na rowerze. Po braciszku Liwka sportowa:-)
moj Igi na hulajnogi sie pcha ale kupie mu jeździka tylko jakiegoś lekkiego. Tymek miał drewnianego. Ładny ale nie nadawał sie. Temu puky najprawdopodobniej kupie bo dobre opinie ma:-)

zmykam bo bo moje małe sie obudziło i drze i wola i piszczy. Masakra:-)
dzis i tak przyzwoicie bo przed 7 słyszałam ze sie obudził. Ostatnio 4 to jego pora na pobudki

milego dnia kobiey
dla dużych i malych
 
reklama
Hejka!
Wszystkiego dobrego KOBITKI!

Renia ja puky polecam!mam dla Liwki teraz i jest genialny! żałuję, że przy Kubie kupiłam biegacz tak późno :) ja swojego puky będę sprzedawała, bo Liwka już trochę za duża do niego, ale diablica nie chce go oddać :/
 
Do góry