reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Andula czy teraz znowu na C&A trzeba szukać tych przecen na innej stronie?w sensie zagranicznej? wiesz, będę miała tydzień luzu to może coś upoluję:p
 
reklama
Kicuś dzięki za namiary na kuriera:tak:

Aktualnie w żadnym kraju nie ma przeceny w C&A ale trochę linków masz w poście poświęconym szaleństwu w C&A;-)Możesz dodać do schowka i obserowować czy się coś pojawi ,najczęściej dodają produkty w godzinacj 8,13,20.Mi się udało troche upolować.Do jutra działa kod minus 40 zł pamietasz jak Ci mówiłam przez telefon że może Cie ciuszek wyjść bardzo tanio tylko trzeba pokombinować;-)

Super że po zabiegu teraz dużo się leń na Chodakowską przyjdzie czas:tak:
 
Witam:)
Moje już jedzą śniadanie, ale oni nie z tych co śpią do 10;-):-D
Mnie noga trochę ciągnie, albo czuję takie szczypanie, chyba w tych miejscach gdzie mi nacięli tą żyłę, sama nie wiem. Ten bandaż mnie wkurza i wątpię, że z nim wytrzymam 10 dni:dry:

Andula no właśnie średnio mi się podobają te linkowane ciuchy:-pale ja też całego wątku nie śledzę, bo tam laski rzeczywiście szału dostały na punkcie tego sklepu:-p:-Dale kurtkę za 35zł z chęcią bym kupiła:-Dlenić się będę przy sprawozdaniu ze stażu, muszę w końcu to napisać:-p


Widzę, że wszystkie zapracowane czy co?
U nas pogoda wstrętna, jest zimno i od czasu do czasu pada deszcz.Wczoraj Kuba był na ogródku, ale 40min i był lodowaty:baffled:

Miłego dnia!
 
bry

kic dobrze ze juz po wszystkim niech sie dobrze goi
no i to silver verso
jakos wole 4 koła, ale tylko dlatego bo nigdy nie miałam 3
moje tez nie spia długo
6 to igiego czas
a zaraz po nim budzi sie tymi jak słyszy brata

sorki ze bez duzych małych liter ale jedna reka psze

no młode zeszło na chwilę z kolan;-)
łapki wolne

kurcze pogoda wstrętna
to nie zima tylko jesień
jeszcze przed @ jestem i jakaś bez energii i bez humoru

Andula mój już lepiej z tym jedzeniem nocnym
dziś o 2.30 pobudka i 6 rano
między czasie się przebudzi popłącze pojęczy i zasypia dalej
po świętach już bez cyca;-) taki plan
zresztą niebawem nasze skarby kończą roczek - kiedy to tak zleciało????
szok jakiś

dobra idę przygotować śniadanie
mama plana wyskoczyć sobie jeszcze do sklepu - znowu tk maxx;-)
no i książkę sobie zamówiłam i muszę odebrać - "W głębi kontinuum"
edukacja rodzicielska na tapecie

dobra zmykam
miłego dzionka
 
Znowu wpadam jak dawno niewidziana krewna, no ale jakby się nie kręcił...nie ogarniam:-( Zeszły tydzień spędziłam w ogrodzie, teraz pogoda się popsuła, to ogarniam na górze trochę, bo chyba w końcu znaleźliśmy wykonawcę ogrzewania...ale wolę nie zapeszać, bo od roku na to czekam:baffled: Do tego Sara się przeziębiła solidnie i chyba trójki idą (wampira urodziłam:baffled:), więc wściekle absorbująca...ech, już się nie mogę doczekać takiej porządnej wiosny, zeby ją luzem po ogrodzie jak kozę puścić;-)

Andula, podeślij Miska do nas na wakacje: taki pomocnik to skarb! Flora w ogrodzie robić nie chce, Sara wręcz przeciwnie, prawie mi pelargonie przesadziła...w ostatniej chwili za nogę złapałam, jak się po regale z wiatami wspinała:baffled:

Kic, super, że się ładnie goi! Mnie jeszcze czeka wycięcie znamienia z szyi i spod oka....a jak tak dalej wszystko będzie rosło, to nie wiem czy warto...może poczekać, aż się zmienię w ropuchę porośniętą brodawkami i szukać księcia co mnie odczaruje?:-D

Na temat ćwiczeń się nie wypowiadam, bo wolę ręcznie karczować 100 metrów ziemi pod żywopłot niż zrobić 10 brzuszków:-) Ale po świętach biorę się za dietę, bo powoli kończą się ubrania, w które wchodzę, a ciążowe oddałam:-p

Na temat wózków też nie bardzo nogę poszpanować, bo Sarze kupiłam zwykłego Walkera, takiego samego jak Flora miała, ale śliwkowego z różową parasolką;-)

No i wygląda na to, że niewiele mam do powiedzenia:baffled:

Iza
, super, gratulacje! A zdjęcia jakieś masz?
 
Iza gratuluje i zazdroszczę. Ach, fajnie mieć taka bazę na wypad:tak:
Kicrym oby się szybko goiło!
Renia kiedyś zaczęłam czytać ta książkę,ale jak dla mnie ciężka, tzn łatwo się nie czyta,ale mam zamiar dokończyć kiedyś ;-)
Mnie sie ten verso podoba:tak:

U nas powrót zimy zapowiadają, i już teraz pada nie wiadomo co czy to marznący deszcz czy grad,ale paskudnie jest. A ja mam jechać do urzędu do innego miasta 40 km w jedną stronę i to sama,ależ mi się nie chce:no:
No nic to,poogarniam papiery i w drogę.
 
Witam:)
Uff dzieciaki odprowadzone, poczta zaliczona, piekarnia też, na reszcie mogę sobie usiąść:-p
Reaktywuję moją dietę, bo kilka ostatnich dni było oszukanych:-p

Madzia u nas też powrót zimy:confused2:jak wychodziłam padał deszcz, teraz już pada mokry śnieg:confused2:Versa jest fajna, ale dla mnie to wózek, który mógłby spełniać funkcję tego "głównego" wózka, jako przewozówka czy wózek dodatkowy u nas odpada:-p
Renia zazwyczaj negatywne opinie o 3 kołowcach mają osoby, które w ogóle nie miały do czynienia z takim wózkiem lub miały ale jakiś no name, który pewnie jakością nie przewyższał chińskiej zabawki:confused2:polecam mountain buggy lub właśnie baby jogger city mini GT lub elite a przekonasz się że 3 kołowce są fajniejsze niż 4:-)
Iza super, że już kupiliście!na pewno będziecie zadowoleni:tak:
Surv jak Ci się podoba taki wózek to czemu nie:tak:mi się go okropnie w sklepie podbijało. Czy się goi zobaczę za tydzień, dziś trochę mnie to boli, ale mam nadzieję, ze wsio będzie ok:tak:a ćwiczenia, no cóż czasami mam ochotę, a czasami nie:-p:-D

Kończę owsiankę i muszę zacząć nadrabiać papierowe zaległości z p-la:confused2:
 
reklama
Hej

U nas też biało ale słoneczko świeci więc jest jako tako:tak:Wczoraj siostra wziełą Miśka na sanki wrócił z mokrymi nogami ,ręce lodowate :crazy:W nocy wydawał mi się ciepły ,nie dałam go do p-la.Rano bolała go głowa ,oby nic go nie złapało:tak:

Reniu u nas w nocy też pojękiwanie oj jak ja tego nie lubie.Staram sie odzwyczaiać od picia o 3 w nocy:tak:Dziś dostała mleko po 6 i pospała do 9 więc zle nie było:tak:

Surv oj Misiek byłby zachwycony jakby mógł bezkarnie w ziemi kopać;-)Wczoraj do naszej mini szklarni parapetowej dosiał bazylie;-):tak:

Kic troszkę boleć będzie ,ale napewno dzien ,dwa i zapomnisz o zabiegu:tak:

Izabelka ekstra taki domek ,gratulację.

Miłego dnia!
 
Do góry