reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Witam:)
Zaraz po Kubę lecę:) Dziś miał tańce i ang więc później po niego idę:) Liwę mama przywiezie, więc luzik:)
Właśnie popełniłam grzech świata i zjadłam pizzę, a co tam wkurzyłam się, bo mi zaległy rachunek przyszedł za abonament więc musiałam odreagować:baffled:
Kupiłam sobie wieżę do p-la tzn rodzice "moich" dzieci dali kasę, więc pewnie od września już się nie będę cieszyć nowym sprzętem bo prawdopodobnie będę miała inną grupę:happy2:

Wszystkim chorującym duuuużo zdrówka!

Kurcze ja chcę słooooońcaaaaaa!!!!:-D

Miłego dnia!
 
reklama
Misiek po badaniach ok, wyniki badań wątrobowych poprawiły się:tak:
Survi tylko że ta kasa potrzebna nam na inne rachunki:sorry2:,więc musimy ją szybko odzyskać:tak:
Andula zdrowka dla Miśka:tak:
Kic jesteś usprawiedliwiona :-)
Kasia u nas przestał padać śnieg,normalnie można iść na sanki,ale najpierw trzeba mieć dzieci zdrowe:baffled:
Miłego popołudnia
 
Dorka super że wyniki Franka się poprawiają:tak:

Ja właśnie poświczyłam z Chodakowską zrobiłam skalpel i pól killera łatwo nie było;-)Misiek dziś cały dzień gorączkuje,mam nadzieję że już jutro będzie jakaś poprawa.Ewa śpi R na siłowni a ja czekam na Prawo Agaty:tak:

Do jutra!
 
Andula ja zrobiłam Skalpel z Chodakowską i padłam ale tak na prawdę:baffled: Wszystkie mięśnie mi się trzęsły:no:Pospałam 40min i było ok:tak: Mam nadzieję że się przyzwyczaję i dam radę bez drzemki po ćwiczeniach:-D
Ja oglądam teraz MjakMiłość i też czekam na Prawo Agaty a potem lulu
 
Dorka pomyślne wieści o Franku, teraz już będzie dobrze ;-) cieszę się :tak:
mnie 3 dni głowa bolała, przez co mało efektywnie pracowałam wieczorem nad pracą dyplomową; mam mało czasu już :sorry2:
dzisiaj już lepiej, więc nabiorę pędu
Oskar skończył antybiotyk i bryka, za to Wera zaczyna kaszleć :no:

zdrówka dla wszystkich
 
Dziś wstałam, a tu biało za oknem i pada... Kurde, jak środek zimy. I już mam wizję, jak to wszystko topnieje...
Andula, skalpel i połowa killera? Ło matko! Ty killer jesteś!:-D Ja wczoraj też skalpel robiłam. I w zupełności mi to wystarczyło. Też oglądałam Prawo Agaty ;-)
 
Witam:)
Dzieciaki odprowadzone, więc luzik :)
Dzisiaj MUSZĘ w końcu coś zrobić:zawstydzona/y:kurcze rozleniwiłam się, ale od tego chyba jest l4. co?:-p:-Dmuszę podłogi umyć, bo Kuba wczoraj malował farbami z Liwką i widzę jeszcze mnóstwo kropek:baffled: prasowanie odbębniłam w poniedziałek:tak:
No i sprawozdanie w końcu napisać:baffled:

Też oglądam Prawo Agaty, ale sobie wczoraj nagrałam bo jakoś dzieciaki późno poszły spać i nie miałam już siły oglądać:dry:

Andula ja zaprzestałam na razie ćwiczenia, ale jak tylko pozbędę się tego cholernego bandaża to znowu zaczynam:tak:
Dorka super, że wyniki Frania się poprawiły:tak:
Kasia u nas też śnieg:angry:ponoć do niedzieli ma być taka pogoda:baffled:
Iza dopiero co zaczynałaś te studia a już kończysz?kurcze jakoś szybko to zleciało:-Dzdrówka dla Wery!


Miłego dnia!
 
Witam
Zdrowia dla wszystkich chorych.
Kic dobrze że już po i ładnie się goi.
Iza śliczny domek nabyliście, fajne wypady wakacyjne można urządzać :tak:
Dorka super że wyniki Franka coraz lepsze.:-)
Kasiu u nas też rano było biało za oknem, ale teraz to jest mego chlapa bo się topi. Też chcę już wiosny.
Prawo Agaty oglądałam z Wami ;-) My dziś zaczynamy rekolekcje. Wczoraj mieliśmy spotkanie przed komunijne. Rany to już za 2 miesiące :szok: Uczymy się też tabliczki mnożenia i formułek do spowiedzi i jakoś czasu mało na wszystko.
Miłego dnia.
 
Witam, Franek ma drzemkę więc mam chwilę:tak: Misia dalej kaszle,Franek też,robię inhalację,mam nadzieję że do niedzieli będzie ok,moja bratanica ma urodziny.Robią dla dzieci na sali zabaw, chciałabym żeby Misia poszła:tak:
Iza współczuję bólu głowy:-(
Kic no jak masz dużo wolnego to się można rozleniwić:tak:
Kasia to zima przyszła i do Was:tak:
Sylwia no już tylko 2 miesiące:tak:U nas za 2 miesiące roczek:-)
No i to na tyle młody się obudził,dziś idę do pracy na noc więc już się dziś nie odezwę:no:Jutro tylko poczytam,miłego dnia
 
reklama
co do domku to nie mogę się weekendu majowego doczekać, mamy wolny tydzień, wyszoruję wszystko :-D

ja kończę studia, bo to tylko 2 semestry ;-) jeszcze 3 zjazdy haha; ale za to egz z prawa :sorry2: a to komunie się szykują, to dopiero czas zasuwa
 
Do góry