reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Ło matko zdycham:-Dzrobiłam 3 treningi 6min. z Chodakowską i normalnie wysiadam:-p:-Dale jutro cd:tak:5 czy 6 treningów nie dam rady na raz zrobić obecnie:sorry2:umówiłam się ze znajomą, że będzie robić zajęcia dla "moich" dzieciaków, taki ala fitness kids, więc nie wypada nie mieć formy:-p:-D

Renia no fiolecik już do mnie jedzie:tak::-Da baby joggera mam całego czarnego, ja mam akurat model GT, a Ty jaki chcesz? jak bym miała kasę to bym kupiła Mountain Buggy:-p:-Dale teraz basta, chcę zrobić remont w pokoju dzieciaków i kupić sobie rower:tak::-)
 
reklama
Kic podziwiam za wytrwałaość, ja "robię brzuszki" od 2 tyg :eek: nie mogę się zmusić do zejścia na podłogę :-)
 
Hejka

My wczoraj byliśmy w Dziwnowie ale nie polecam.Wiało strasznie ale R chciał auto na trasie sprawdzić;-)Następny wypad dopiero za miesiąc jak będzie prawdziwa wiosna.R na rybach Miś w p-lu a ja z Ewcia buszujemy po C&A promocja jest na dzień kobiet .Za zamówienie 100 zł oddają 40 zł .

Post super ta Chodakowska chyba zacznę w domu ćwiczyć wkońcu lada moment sezon bikini;-)

Kic trzymam kciuki dasz radę spadające kg napewno dodają motywacji:tak:

Surv Misiek wczorak kupił do posadzenia majeranek;-) już zasiany chyba w lato wyślę go do Ciebie na praktykę;-):tak:

Reniu Szklarską uwielbiam choć byłam tylko raz zakochałam się w tym miejscu:tak:

Buziaki z okazji Dnia Kobiet!
 
Kic 3x6 zrobiłaś? Ale 3 różne? Wow! Podziwiam. Tzn. kiedyś też mi się udało, ale masakra jaki wysiłek. Wczoraj nawet 2x6 nie mogłam zrobić (część 3 i 4). Dzieciaki ćwiczyły razem ze mną i widze, że nabrały respektu do mamy, że tak potrafi, bo sami nie mogli się z podłogi dźwignąć. Miki mówi - mamo jak Ty się podnosisz, jak jesteś cięższa ode mnie (przy tym ćwiczeniu gdzie z leżenia podnosi się do siadu i obraca w obie strony). W niedzielę idę na maraton fitness - body working, czyli takie ćwiczenia jak Chodakowska + step zaawansowany. A kolejny maraton tym razem Zubma 16.03. Kurde maratończyk jestem:-D
Moja koleżanka ma MB i chyba jest bardzo zadowolona. I chyba ma tylko ten jeden wózek:-p

Renia na wiosnę, to Kic może mieć zupełnie inną furkę
Aha, fotelik wczoraj wystawiony i już sprzedany. Pni zainteresowana pytała, czy to są zdjęcia z żurnala czy rzeczywiste:-D
 
Witam. Wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet dla wszystkich nas i dużych i tych małych :-)

Kasia ,Kic podziwiam za ćwiczenia, ja chętnie bym poszła poćwiczyć między ludzi, nawet zumba u nas jest, ale nie mam co z dziewczynami zrobić :sorry:
Reniu ja ostatnio też taka zakręcona, no nic czasu nie starcza.
Zdrowia dla chłopaków.
Surv rany pogojone? Śliczna ta twoja Sara. :tak:
Nie wiem co jeszcze? Pogoda do d.... A jeszcze śnieg zapowiadają :wściekła/y: A ja tam wiosny chcę :-D
Miłego dnia.
 
Witam:)
Zaraz idę zrobić owsiankę i spadam do pracy:confused2::-D

Kasia tak robiłam cz. I, II, III ona mówi na filmiku, że trzeba wybrać 5 (kurcze, a nie 6??już sama się pogubiłam:-p) żeby był prawdziwy trening, ale niestety po 3 wysiadłam a dziś mam zakwasy:-Dale się zawzięłam i mam nadzieję, że się nie poddam i chcę ćwiczyć 5 razy w tygodniu:tak:ostatnio sobie pozwalam coś ugryźć niedozwolonego, więc muszę odkupić swoje winy:-p
Sylcia nawet mi nie mów!oglądałam pogodę i na przyszły tydzień zapowiadają śnieg i minusowe temperatury:wściekła/y:a ja już śpiworek Liwce zmieniłam na wiosenny i wyciągnęłam lżejsze kurtki:-p:-D
Andula Ty wiesz, poluj tam coś dla mnie:-DLiwa 92, a Kuba 110/116:-D;-):-pe tam,że wiało, ale to powietrze!
Renia no niestety Kasia ma rację:-pnie wiem czym będę jeździć za kilka m-cy, ale spacer murowany nawet jakby Liwa miała na Puky przyjechać:-p:-D
Iza to dopiero I dzień:-Dzobaczymy za m-c czy nadal mam tyle zawziętości:-p:-D

No muszę lecieć, ale mi się nie chce:baffled:pogoda do bani, pada deszcz i robi się zimno:confused2:

Miłego dnia!
 
Witam, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!!!!
Kasia,Kic,Andula
podziwiam ja jakoś nie mogę się zabrać do ćwiczeń:eek:
Kic szalona jesteś z tym furmami:-D
Andula mówisz szalejesz na zakupach:-D
Renia ja ostatnio chyba ponad godzinę prasowałam:baffled:Przez ten szpital małego miałam zaległości:tak:
Sylwia te ćwiczenia można robić w domu:tak:
Kasia super, że fotelik sprzedany:tak:
Post ale zabiegana jesteś znowu:tak:
U nas dziś pochmurno i zimno:no:Mam wolne chciałam sobie z małym pospacerować,a tu du...a:-( Może włączę Chodakowską,ale na razie mi się nie chce;-)
Miłego dnia
 
No poszalały z tą Chodakowską:szok:
Ja tam wcinam ciacho sprezentowane przez chłopaków z pracy,a i jeszcze pączek na talerzyku:-p A wieczorem kawka z dziewczynami :-) Mąż ma dąsa tudzież andropauzę więc niech sobie siedzi w domu sam:-p

U nas tez leje wrrrrrr:wściekła/y:, a ja już dzieciom i sobie buty wiosenne zakupiłam, oczywiście im muszę wymienić na większe, bo sie nie spodziewałam takich rozmiarów po nich:szok: Na Maćka 30 za małe:szok:

Oki, wracam do ciacha i pracy oczywiście ;-)
 
Madzia 30 za mała:szok: Misia będzie miała dopiero 26:tak:
Kic jak Ty zrobiłaś te 3 treningi? Ja przed chwilą zrobiłam 1 i już wymiękłam,oczywiście trochę oszukiwałam;-)
 
reklama
Madzia 30 to Mikołajowi pantofle kupiliśmy :-) A Oldze 26. W sumie są na styk, ale w 27 nózka jej pływała. Jakby to był bucik, to kupiłabym, bo trzymałby się solidniej. Ja też dziś na słodko, bo kolega jak co roku kupił nam po czekoladzie. Całej nie zjadłam, no ale... ;-) I tez mam wieczorne wyjście do koleżanki - babski wieczór:tak:
Kic super poćwiczyłaś. Chodakowska mówi o 5 zestawach żeby był taki pół godzinny trening. Jak chcę więcej ćwiczyć to włączam skalpel, a te 6 minutówki są mordercze. A takie proste ćwiczenia... Mnie wykańczają wszystkie takie, gdzie jest wyskok, podskok. Jak kiedyś machnę killera, to będę z siebie dumna :-)
No niestety w przyszłym tygodniu pogoda ma być do bani...
 
Do góry