reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Survivor no nieźle się wożą:-D
Renia jak nocka?
Kicrym to jednak na ospe się decydujecie? ja się ciągle zastanawiam, bo to podobno na ok 18 lat chroni,a potem to wiadomo,ze ciężej się chorobę znosi,nie mówiąc o ciąży. My póki co jutro MMR i pneumo i znów 400 nie nasze:baffled:
tzn. w sumie to nie wiem czy MMR jest płatne i ile?

Dobra mykam, bo mnie też deadline goni na sobotę,a projekty nie tknięte.
 
reklama
Post ile Twoja doba trwa?Napewno nie 24 h ;-)

Kasia brawo dla Olgi ,zuch dziewczyna .Misiek musi iść do dentysty ale on sie boi "wiertarki" odwage ma po tacie ,gdyż ja sie dentysty nie boje:tak:

Reniu dzielny Ignaś,mam nadzieje ze nocka u Was lepsza.Ja postanowiłam zrobić Młodej szlaban na cycanie w nocy;-)tzn. nie po to daje butle aby wstawała co 3h i dziś zamiast piersi wtykałąm smoka i zle nie bylo.Jedno cycanie w nocy o 2 i pospała do prawie 7 a następnie do 9:30:-) Chyba to już czas majówki abyśmy sie trocheę wyspały:happy2:

Madzia MMR jest bezpłatna:tak:Ja na ospę nie szczepię ,dzieci przechodzą ja wyjątkowo lekko a dla dorosłego to już choroba ciezszego kalibru:tak:

Dam Wam tego linka od tej chałupy co myślę nad nią :tak:

Mieszkanie | Sprzedam | Rosówek
 
Ja też nie szczepiłam na ospę i dzieciaki już są po. I z głowy :-) Z resztą ja to tylko obowiązkowe szczepienia robiłam
Andula, ale metraż - super. Strasznie chciałbym kiedyś taki mieć:sorry2:
 
Andula to pospałyście sobie całkiem nieźle :-)
Mieszkanie super, tylko bym sie trochę tych schodów przy dzieciach obawiała, tzn. przy tych młodszych, bo starszaki to już daja radę. A to daleko od Szcz.? i w ogóle to jest jakieś miasto czy raczej wieś?
Co do ospy, to Maciek przechodził okropnie, wtedy sobie w brode plułam, że nie zaszczepiłam,ale z dziewczynką to trochę inaczej, bo co jakby potem w ciązy miała?? Z drugiej strony, może tak ciężko nie będzie jak u Maćka, ja np. miałam tylko 2 krosty.

Moja gwiazda dzisiaj w żłobku beksa i spała aż 20 min. z jedzeniem też kiepsko. Teraz nam padła w drodze z p-la, Maciek ogląda Garfielda,a ja wcinam kanapki na obiad:-p
 
Kasiu metraż robi wrażenie ale na żywo aż tak go nie czuć,R mówi że spodziewał sie wiekszej przestrzeni:tak:

Madzia schody od razu do wymiany na mniej strome i bardziej zabudowane:tak:zresztą bramki musiały by byc :tak:Renia chyba ma dwupoziomowe tak mi sie kojarzy :tak:Zachwyciłam sie gdyż każy z nas miałby własną sypialnie i jeszcze dodatkowo salon a Szczecinie takie mieszkanie ponad 400 tyś a z jednej wypłaty na taki kredyt nas nie stać:baffled: Madzia odSzczecina ok 10 km wiec zle nie jest:tak:
 
Andula, faktycznie jeśli chodzi i odległości, to w sumie żadne odległości. 10 km to można przebiec :-)
Byłam dziś u dentysty - ale mnie wymęczyła. Niestety ząbek jeszcze nie zaleczony. Ale już bliżej niż dalej.
Jak cudnie, że jutro już piątek!!!
 
Witam tylko powiedziec dobranoc:baffled:
Survi ale super auto maja kucyki:tak:Misia chce caly czas ogladac te zdjecia:tak:
Sorki ze tylko tyle,jutro wejde na dluzej.Pa
 
Andula, tych schodów za bardzo nie zmienisz, musiałabyś zrobić zakręcane, a wtedy Ci więcej miejsca zabiorą, no ale dzieci małe są kilka lat, a mieszkanie to na dużo dłużej:tak: Cena świetna, ale tak myślę, a może na początek coś po tamtej stronie wynajmiecie, żeby zobaczyć jak się mieszka i czy to na pewno to?;-) No i sprawdzcie też przepisy wszystkie inne, bo w sumie może Was dotyczyć i opodatkowanie i specyficzne przepisy dot. sprzedaży nieruchomości cudzoziemcom.

Kasia, Jugenamdt to Urząd ds. nadzoru nad dziećmi i młodzieżą, taki uber-urzad, który ma w zasadzie nieograniczoną władze w kwestii decydowania o dobru dzieci na niemieckiej ziemi. Zła sława wiąże się z odbieraniem dzieci Polakom, czy zmuszania do mówienia po niemiecku, ale w praktyce to tak dramatycznie nie wygląda, urzad interweniuje, gdy ma zastrzeżenia do opiekunów, w jakichś 80% slusznie...inna sprawa, że też niemieckie standardy mają nieco inne wymagania...można podpaść np. za niechodzenie z dzieckiem na bilanse medyczne:baffled:

Idę paść koło bachorek, dopiero po robocie odparowuję, bo sobie dałam czadu nieźle...ale odrobiłam co przepuściłam na mój śliczny poniemiecki stół:-)
 
heloł

wczoraj milczałam jak grób bo nocka była do bani i cały dzień ledwo funkcjonowałam
w nocy była jeszcze przerwa na szaleństwo i to mnie zupełnie wybiło
dziś co 3 h więc spoko i nie było tego panicznego płaczu

Andula ale pięknie Ci pannica przesypia
mój to nawet smoka już nie lubi
pluje nim na odległość więc nie pcham
jedna rzecz, która mnie zastanawia to czy przypadkiem jelitka nie bolą po stałym pokarmie
bo dzis rano kupka była zbita - nie taka jak zwykle
a Wasze maleństwa jak maja po jedzonku?
no a mieszkanie duże, rozstawu pokoi za bardzo ne widać
ja mam też takie ale nie poziomowe;-)
jestem zwolenniczką wszystkiego co na jedej płaszczyźnie
u nas na sląsku też takie ceny;-)(oprócz katowic) a takie do remontu jeszcze taniej

surv wypas furki mają kucyki;-)

Kasiu ale Wam dobrze, że dzieciarna zęby zrobione
ja już wybieram się od miesięcy na wyrwanie 8ki
ale nic się strasznego nie dzieje to poczekam jeszcze;-) też do odważnych nie należę

Madziu ja za infanrix i pneumo 500 zostawiłam
i od 2 miesięcy podrożał infanrix o 40 PLN

Post co za speed
trzymajcie się zdrowo

dobra zmykam robić kawkę i śniadanko dla juniora
miłego dzionka
 
reklama
Hejka

Surv masz racje musimy wszysko sprawdzić:tak: powiem Wam że się waham .Mieszkanie mi sie podoba ale zachwytu nie było,ja poprostu za wszelką cenę chcę mieć duże mieszkanie i przestrzeń:tak:Martwi mnie to że dzieci mają wspólny pokój,chociaż Miś mi wczoraj powiedział żę nie chce się przeprowadzać do innej "krainy" i nawet jak tata kupi duży dom on chce mieć pokój z Ewcią:tak:Zastanawiam sie czy nie przebidować jeszcze rok w dwupokojowym a jak znajdę pracę kupimy jakieś na miejscu:tak:Niby kilometr za granicą ale już przepisy inne:tak:Na dodatek niemieckiego nie znam :baffled:

Reniu zazdroszcze takich cen mieszkań,u nas się drożą pomimo bezrobocia ceny pomału spadają:no:

U nas kupka też zbita i to bardzo pomimo codziennej porcji owoców:baffled:Kupiłam nawet śliwki suszone gerbera bo wydaje mi się że Młoda się męczy.Nocki się ustabilizują ,musimy przetrwać ,do końca roku powinno być lepiej:tak:

Ewa spała nawet ok karmieni po 1 i 5 .Wstała o 8 teraz dosypia :tak:Chciałam dziś zostawić Miśka w domu ale uparł się na przedszkole (R wsadził mu baterie do naszej pierwszej cyfrówki) chce zdjęcia kolegom robić:tak:Ja może wyskocze do Carrefura,dziś zabawki minus 40% ale reszte $ oddają w bonach,zobaczymy pewnie szału nie ma:tak:Miłego dnia!
 
Do góry