reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

dzień dobry ;-)
wyprawiłam trzódkę i muszę testy posprawdzać, a nie chce się, oj nie

Surv dziękujję za poprawę humoru z ranka :tak:
Kasiu a macie kratkę oddzielającą, żeby potem nie wyskakiwał? podobno to wymóg, a my nie będziemy mogli zainstalować; czy jakoś smyczą przywiązany? nie przewraca się?
widziałam taką klatkę transportową, wydaje mi się bezpieczna; jak mój wilczur obronny urośnie, to już nie zmieści się pod nogami z przodu :-p
Dorka to idzie ku dobremu, super
sama mam gigantyczny katar grr

miłego dnia!
 
reklama
Czesc dziewczyny:tak:Cos Kic nie zaglada do nas?Pewnie pogoda dopisuje i Kic spaceruje:tak:
Na majowkach 2012 zaczynaja sie rozpakowywac dziewczyny,jedna juz miala cc,a dzis w nocy zaczela naturalnie rodzic jedna i jedna ma miec cc dzis ale jeszcze na 100% nie wiadomo:tak: Ja zaczelam dzisiaj prac ubranka Franka,ale juz nie mam miejsca na suszarce i musze odlozyc reszte na jutro:tak:17.04. mam wizyte mam nadzieje ze uda mi sie wszystko skompletowac:tak:a potem niech sie dzieje co chce:tak:
Iza no mam nadzieje ze w po wizycie u alergologa Misia w koncu pojdzie do przedszkola:tak:
Kamu to trzymam kciuki zeby Maksiu poszedl do przedszkola:tak:
Kasia u nas tez juz prawie 10st,az chce sie zyc:tak:
Miala przyjsc babka po wozek Misi(parasolke),ale cos sie nie pokazuje:no:
 
U nas też przepieknie i cieplutko, tylko, że ja znowu robotą zawalona i nie mam czasu na ogród:-( No ale może choć pod wieczór co nieco posadzę:tak:

Dorka, mam już wypraną jedną reklamówkę dla Ciebie, i jeszcze druga się uzbiera pewno, więc mam nadzieję, po weekendzie w końcu wysłać, o ile pogoda się nie popsuje i zdąży wyschnąć;-)

zdrówka dla chorowitków! Flo też coś chyba podwiało wczoraj na przymusowym spacerze, gdy czekała aż odsiedzę swoje u gina, bo w nocy miala wysoką goraczkę...ibum pomogł, dziś nie liczac lekkiego kataru jest już ok, mam nadzieję:tak:

i tyle, bo muszę do roboty wracać, a coś wysłabiona dziś jestem...może jeszcze po wczorajszych ekstremalnych doznaniach:-p
 
Dorka powiało groza
W przyszłym tyg piore i robię ostatnie zakupy
Niby mam 5 tyg do cc ale jak juz majowki zaczynaja
Ja uparcie tylko na lipcowkach siedze i nie wiem co sie w świecie dzieje:-)

Surv oby to tylko katar u małej

A ja leze bo mały ciśnie sie w kanał rodny
Tymi lepiej kasze ale ładnie zaczął wyż arkusze nosa- tak z całych sił:-)
Wczoraj i dzis do południa był wujek to go Wymeczyl dinozaurami a pózniej włączył disco i tancowali
Normalnie nie wiedziałam ze taki discoman pod moim dachem
 
Ech dotarłam:)
Dorka no masz rację:) ja w taką pogodę jestem w terenie:-)
Renia ja też tu na lipcu, no i na wózkomanii. Jakoś na lipcu'11 nie czułam "klimatu":confused2:nigdy nie wiedziałam co komu i przestałam zaglądać:cool2:
Surv Ty to jesteś dobra:-D:-Dczekam z niecierpliwością i oczywiście z autografem na pierwszej stronie:tak::-):-)
Iza ponoć są jakieś specjalne pasy dla psa, ale jak to działa to Ci nie napiszę:-pkoleżanka ma ale ona ma mniejszego pieska:happy:
Kasia no taka tradycja:-p:-D
Zdrówka dla chorowitków:)
Brzuchatki trzymajcie się jeszcze:-)

a ja się dowiedziałam że moja znajoma jest znowu w ciąży-mały Maks jest z listopada'11:-D
idę ogarnąć dzieciarnię:happy:
 
Ja się mimo zaliczenia dziś skurczy przepowiadających jeszcze trzymam...ale za poród naturalny serdecznie dziękuję, jeśli ma boleć 10 razy bardziej niż te niby skurczyki od których ruszyć się nie mogłam:-p No ale jak R dziś ustalił, z powodu niezaplacenia PZU w marcu nie mogę rodzić w kwietniu bo nam nic nie zapłaca, więc się nie kalkuluje i mogę się zbierać dopiero po 1 maja:-D

Dorka, spokojnie, niech sobie rodzą, skoro musza, my tu poczyniłysmy pewne ustalenia i tego się trzymajmy:-) Ja mogę od 10-go, bo wtedy wchodzą z wymianą okien, więc R bedzie łatwiej Flo pilnować:tak: A Tobie ciuszki wyślę w poniedziałek prawdopodobnie, bo kończę pranie, więc jakbyś mogła jeszcze chwilę poczekać:tak:

Kic, no u nas też przepiękna pogoda i mimo roboty żeśmy z Flo na dworze posiedziały (stąd skurcze, bo mnie zebrało na sadzenie kwiatów:-p)

Iza, jak czytam o Twoich i Kasi przebojach z psem to tak się zastanawiam czy któregoś kota nie przekształcić w zaczepno-obronnego, bo to mniej kłopotu:-p Zresztą, odpukać tu jest tak przeraźliwie spokojnie, że pies jako strażnik domu nie jest pilnie potrzebny.
 
Survi ja jeszcze nie zamierzam sie rozpakowywac,ale dzis jak siedzialam zaczely mnie brac skorcze:szok:Musze poczekac do wtorku na wizyte:tak:
 
surv skurcze powiadasz?
dzis mam to samo dlatego leżę i nawet na leżąco boli i kwiczę
P cały czas przypomina, że mam czas;-) i oczywiście nie zamierzam rodzić wcześniej niż 16go
no a Ty kochana odpuść ten ogródek jeżeli po maju chcesz rodzić
moja znajoma też poszła do ogrodu i na 5 dni wylądowała w szpitalu a dopiero w 25 tyg jest

Kic fajnie tak na świeżym cały dzień
a kiedy bedziesz miała swoje sk? pewnie wtedy to tylko na moment będziesz wpadała na bb;-)

moje małe dalej kaszle
humor mu jednak dopisuje
jutro do fryzjera chcemy z nim skoczyć bo już prawie wodecki
na piątek mam sesję ciężarówkową przesuniętą z dziś - kurcze zaczynam sie krępować na myśl o cykaniu mi fotek, ale chęć pamiątki silniejsza
oki muszę się zwlec i zrobić juniorowi kolację i zapodać syropki
 
reklama
Renia ja nie będę mieć SK:-(tylko sam różowy stokke, na SK już nie mam kasy:no:do pt ma mi forumka wysłać wózek to może już w przyszłym tygodniu będę jeździć "różową landryną":-Dfajnie taka sesja:tak:ja jestem na siebie zła, że się nie zgodziłam jak M chciał cykać, no ale ciężarnej się nie odmawia:cool2:no trudno:cool2:
Surv Ty tam oszczędnie w tym ogrodzie:-)rzuć mi w wolnej chwili Twój nowy adres, bo muszę Ci dosłać kilka rzeczy:tak:
Dorka Ty mi też możesz przesłać adres na priv lub na mojego maila, nie chce mi się szukać na zamkniętym:-p

Liwa już śpi:) Kuba ogląda bajkę, idę mu zapiekanki zrobić i też lulu:tak:
 
Do góry