reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pabla ostatni????:szok: oj to musze nadrobic,bo chyba ze 3 ominelam.
faktycznie rozszerzanie diety po 6 m-cu wiec jeszcze mozesz sie polenic;-)
Kicrym oczywiscie masz racje,ja tez tak uwazam i na sile nie bede karmic ,ale tak sobie myle,ze poki mam mleko,mala sie najada i w sumie jest o niebo lepiej niz z Mackiem bylo ,to moze warto to jeszcze pociagnac.Teraz nie mam takiego parcia na cyckowanie jak mialam przy macku to pewnie dlatego lepiej mi wychodzi;-)
No i ty to masz luuzik jak 8 min karmisz:tak: u nas czasem ta pobudka w nocy to i do 2 godz sie przeciagnie,jak dojdzie kupa,czkawka,odbijanie czy przebieranie w calosci,bo zolza zawsze prawie sie posiura przy przewijaniu:sorry:

Renia to czekamy na fotki.
Dorka to masz luz dzisiaj:-D olej sprzatanie;-)

eh,wiecej nie popisze,bo mala przy cycu wisi i mi nie wygodnie:sorry:
 
reklama
Witam i ja:)
Oli śpi, ja zajadam bułeczkę z pomidorkiem i podczytuję fora:-p
Pabla uważam że najtrudniejsze w karmieniu są pierwsze 2 m-ce, cycki szaleją, raz mniej mleka raz więcej, wszystko się stabilizuję z ssaniem dziecka włącznie,na szczęście mam to już za sobą:)były to ciężkie miesiące, płakałam nad laktatorem, ale dałam radę :p i przy Kubie i przy Oliwii miałam problemy z utrzymaniem laktacji na początku ale już teraz jest ok :) ostatnio w jakieś gazecie przeczytałam że kaszę jaglaną można w 10m-cu, patrzysz na te wytyczne czy dajesz instynktownie?to się tak szybko zmienia że już nie wiem od czego zacząć:eek:ale chciałabym żeby do 5m-ca miała tylko pierś:tak:
Madzia no bo tak jest, nie masz "parcia"to psychika się uspokaja i mleko samoczynnie leci:happy:no to rzeczywiście macie jedną ale długą pobudkę:sorry:
Surv a jak wyniki moczu od Flo?Kuba ma teraz fazę na popuszczanie, widzę że chce mu się siku,ale on uparcie twierdzi że nie, bo jeszcze musi to,to i to zrobić. wiem, że to przez to że zajmuje się zabawą i nie ma czasu na siku ale wkurza mnie to okropnie:confused2:zdrówka!
Renia a gdzie M kupił ten strój?muszę Kubie diabła zrobić/kupić :)
Dorka sprzątanie piszesz, też by się przydało ale nie chce mi się okropnie:confused2:
u nas zimno, aż młodej kombinezon zimowy wyciągnęłam:eek:zaraz się zbieramy na spacer,ale tez mi się d**nie chce ruszyć:confused2:jakiegoś lenia mam dzisiaj, a jeszcze obiad bym musiała zrobić, bo też nie mam:confused2:
miłego dnia!
 
Kic - szczerze to nie patrzę w ogóle na te wytyczne. Kasza jaglana i kasza kukurydziana są bezglutenowe więc je daję narazie, pozatym jaglana jest najbardziej wartościowa ze wszystkich kasz. Nie daję błyskawicznych kaszek więc muszę czymś je zastąpić i przyzwyczaić małą do takiego jedzonka. Wczorajszą jaglaną z marchewką i pietruszką to nawet Lena nam podjadła pół porcji:-D
daję też troszeczkę manny do jabłuszka np, żeby gluten przetestować.
a jutro kupuję dynię. Sonia pozatym uwielbia wafle ryżowe:tak:
a, i nie miksuję tylko dziabię widelcem, a kasza kukurydziana i jaglana mają bardzo drobną konsystencję więc Sonia sobie radzi.
 
Pabla to widzę że ambitnie podchodzisz do tematu i sama gotujesz, ja pewnie poprzestanę na słoiczkach tak jak przy Kubie:zawstydzona/y:też nie studiuję tych tabel, bo przy Kubie to się naczytałam o alergenach nie dawałam, a i tak alergię ma:sorry:też może spróbuję z tą kaszą jak piszesz że Sonia ładnie wcina:tak:

Ja odbębniłam to co miałam zrobić wczoraj czyli przebrałam pościel (Dorka:cool2:), umyłam podłogi, jedne pranie wrzuciłam, drugie ściągnęłam suche, no i obiad jakiś wstawiłam. Miałam dziś prasować ale przełożę to na jutro:-pLiwcia śpi i ja bym się z chęcią połozyła ale mam piekarnik włączony, więc nie chcę kusić losu:zawstydzona/y:
 
A mi się nawet udało dzieci połozyć o jednej porze i się kimnąć 2 godziny:tak: Od razu człowiek inny ;-)
Co do alergii to ja tez nie patrzę pod tym kątem i jajka i czekoladę z orzechami wsuwam :-p zwłaszcza to drugie.

U mnie dzisiaj dzień lenia.Wcozraj się rochę zmotywowałąm waszymi postami i poodkurzałam,prania 3 zrobiłam i ogólnie ogarnęłam ,zupe ugotowałam,a dzisiaj wypoczywam:-p
Idę z młodym bajki pooglądac ,bo się domaga.
 
Madzia no piękną drzemkę sobie ucięliście:-)

A ja się chwalę:happy:Kubuś się dziś popołudniu nauczył jeździć na 2 kółkach!jestem z niego dumna!musieliśmy za nim biec (ja albo M) bo nasz mikrus nie dosięga do podłoża i bałam się że jak zahamuje to zleci:-pno jestem w szoku, ale na biegaczu już śmigał, więc chciałam spróbować i za pierwszym razem chwycił równowagę i pojechał:tak::tak::-):-):-)teraz odpoczywamy, bo nie wiem kto bardziej zmęczony ja, M czy Kuba:-p
 
Brawa dla Kuby za opanowanie 2kolek

Madzia jak ja bym chciała żeby moj jr spał po południu

Pabla pamietam ze my w 5 mcu wprowadzalismy gluten bo ponoc takie najnowsze zalecenia były. Super ze dajesz kasze jaglana
Zdrowe smaczne i pozywne
I bynajmniej jak podrosnie bedzie jadła bo bedzie oswojona:-)
Tymi niestety nie lubi

My po pasowaniu. Dzieciaki zle reagują na widok rodziców. Rozleniwiaja sie i zamiast występować chcą sie przytulac do mam
No i tak jeden smok zaczął płakać. Dołączył kolejny i lawinowo poszło:-)
Moj smok zaczął domagać sie mamy i chciał na kolanka

Ale poszło do końca. Moj P nawet zalapal sie na króla bo mały aktor sie rozchorowal
Zdjęcia robiłam druga ręka krecilam i na weekend przy pomocy fachowca wrzuce fotki

A kic strój P kupił w rudzie śl w jakimś sklepie z takimi rzeczami.
 
Ja tylko na chwile G kupil gre na telewizor i z Seba gramy bo G zaniemogl:eek: Ma goraczke i zle sie czuje,wymiotowal, Misia pewnie go zarazila:tak:
Madzia ale pospaliscie:-D
Kic brawo dla Kubcia:tak: A co myslisz o wozkach Jedo? Widzialam pare uzywanych niedrogich na allegro:tak:
Renia brawo dla Tymiego, Misia tez prawie sie zalamala i chciala isc do mnie:tak: Grzecznie spytala pani czy moze isc do mnie a pani powiedziala NIE i mala posluchala i dalej bylo ok:tak:
Pabla ja tez raczej nie patrzylam co kiedy dawac malej, ale chyba za duzo jadlam nabialu i sie zaczelo i do tej pory cos ma ze skora:sorry:
Dobra koncze bo zaraz Seba idzie szykowac sie do szkoly a samej mi sie nie bedzie chcialo grac:tak:
 
Dorka ogólnie Jedo to dobra, polska firma. Najbardziej popularny jest model Fyn. W większości użytkowniczki są zadowolone ale troszkę narzekają na wersję spacerową- że dziecko się zsuwa z siedziska, no i najważniejsza rzecz-te wózki są sprzedawane tylko 2w1 lub 3w1 więc samej spacerówki raczej nie kupisz, no i są ciężkie. Ja bym jednak polowała na używaną teutonię fun, cosmo lub mistral S, lambda to dość stary model więc sobie odpuść :)masz dużo czasu to obserwuj aukcje :)
Renia to muszę poszukać tego sklepu, coś M mówił że małemu zrobi strój, zobaczymy:) no dzieciaki przeżywają takie występy:happy:
dzieciaki śpią, ja wcinam kolację i też idę lulu.
Spokojnej nocki!
 
reklama
Cześć
Ale was zaniedbuję ostatnio,przepraszam,myślę o was i co u was
Brak czasu nowy biznes pochłania,nawet coś się kręci, do tego jestem sama z Maksem więc czasu na przyjemności mniej
Widzę,że nasze ciężarówki mają się dobrze, młode mamy również:-)
Ja jutro znowu do Wrocka,mama nadzieję ,że Maks będzie grzeczny,bo ostatnio to kawał smyka z niego był . Podróż koszmarna
Dziś siedzę sama, Maks postanowił zostać u moich rodziców na noc.
Także wolna chata:-)
 
Do góry