reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

No ja jednak też dziś do lekarza...zaczęłam dość solidnie krwawić, obawiam się, że już pozamiatane, ale jadę na 20, żeby lekarka zobaczyła, co się dzieje...;(

Renia daj znać jak po wizycie!
 
reklama
Surv, kciuki zaciśnięte, nie wiem co więcej napisać :-( Jak tylko wrócisz daj znać co z Tobą !!
Renia i jak po wizycie ??

Surv, Kic hmm rada w przedszkolu przechodnia z roku na rok, i tam już 2 rok jestem, a że dziewczyny zadowolone ze mnie, prosiły abym i w szkole się zgodziła być. Z racji że jestem niepracująca :-p i bez chłopa :rofl2: zgodziłam się :-D Myślę że jakoś dam radę. Najgorzej z finansami, coby nie pomylić, ale tu już zeszyt założyłam, i będę wpisywać i wydatki i wpłaty, i będzie git :-D
Co do biegania, to dziś po wizycie u lekarza Olka znów ma zacząć rehabilitację, głowka wciąż lekko ucieka, poza tym grozi skolioza (z racji wcześniejszych problemów) :-( I dodatkowo aby rozruszać pannę, zapisuję ją na zajęcia taneczno rytmiczne w naszym domu kultury, więc będę biegać jeszcze więcej :-D
A Wiki lekko czerwone gardło, ale bez antybiotyku, i możemy chodzić na spacery i do przedszkola :tak:
 
Surv koniecznie daj znać co i jak!trzymam kciuki żeby wszystko z fasolką było ok:tak:
Renia czy ja wiem, koleżanka z forum wózkowego ma fioletowego właśnie dla chłopca:tak:to jest taki intensywny więc tez pasuje:tak:u mnie po osiedlu jeździ beżowy i średnio mi sie ten kolor podoba, no i dziewczyny piszą że stokke ma materiał który szybko się brudzi i brud jest widoczny, więc ja bym kupiła albo fiolet albo granat:tak:
Sylcia a basen?jest rewelacyjny na problemy z kręgosłupem:tak:no i zeszyt jest niezawodny w takich wpłatach:tak:
Malutka gada w łóżeczku, Kubuś je i ogląda JimJam, ja też z kolacją przy kompie, zaraz idę kąpu, kładę dzieciaki i czas na jakiś serial:-p
spokojnej nocki!
 
jestem po wizycie
nawet po laboratorium (beta i progesteron)
mamy lek i zobaczymy
jakaś plamka jest krwawa a tego być niepowinno
padam na ryjek
a jutro jeszcze koncert georga
nawet mi się nie chce jechać

Surv daj znać co jest

anioły na noc dla wszystkich
 
Dziewczyny, mocno myślę o Was! oby wsio było ok!
Surv - daj znać!!
moje panny w końcu zasnęły, ja dziś jak mały motorek latam, teraz jeszcze wstawiłam szarlotkę do piekarnika i chcę jeszcze podłogi zamieść. M oczywiście mecz ogląda, jejku, jak te chłopy mnie wkurzają, a mój to mi działa na uzębienie strasznie ostatnio :-(
 
Surv, Renia trzymam mocno kciuki za Was;-) tulę mocno, będzie dobrze:tak:

Hej, ja dzisiaj po maratonie zakupowym i wypadzie do kina:tak: padam totalnie a tu jeszcze jedna nocka:eek: na szczęście weekend mam wolny to się wyśpię w spokoju:-D a jutro imprezka u mnie z kumpelami z pracy:-):-):-) Antoś ciut lepiej z tym kaszlem, mam nadzieję, że po weekendzie będzie lepiej:tak: spadam, spokojnej nocy;-)
 
Renia trzymam kciuki za fasolke:tak:
Survi i co tam? jak fasolka?
Sylcia dasz rade:tak:
Pabla moze przyjdziesz do mnie ogarnac chalupke bo ja nie mam sily:baffled:
Kic ja tez jestem za ciemnym fioletem nawet dla chlopca:tak:
Kate zdrowka dla Antosia:tak: Pzyjemnej imprezy zycze:tak:
Ale sie teraz denerwuje, a moze z moja fasolka jest cos nie tak:-(? Porzednie ciaze jakos spokojniej zlecialy tzn az tak sie nie martwilam:tak: Chyba dotrwam do poniedzialku ale jak caly czas prawie leze to mysle ze bedzie ok?
 
Ostatnia edycja:
Surv i jak????daj znać.
Pabla mój czasami mnie też dobija:confused2:ale bez nich jeszcze gorzej:-p
Dorka ja ciążę z Oliwią też gorzej przechodziłam, a wszystko jest ok, trzeba być dobrej myśli:tak:a no i antybiotyk brałam gdzieś w 4tyg ciąży bo miałam ostrą anginę.
Renia oby wszystko było ok i fasolka sie pięknie rozwijała:tak:
Dzieci spią, ja też już idę lulu.
spokojnej nocki!
 
No więc fasolki raczej brak - jest pusty pęcherzyk, jakieś tam ułamkowe szanse, że może się coś objawi, ale ja sobie złudzeń nie robię. Ponieważ czuję się ok i tylko podplamiam teraz to nie muszę do szpitala, dostałam potrójną luteinę na szybsze oczyszczenie i w poniedziałek do kontroli usg i bety. Generalnie czuję się normalnie, żal mi trochę, że nie wyszło, ale z drugiej strony, wolę, że nie wyszło od razu niż miałoby być rozczarowanie za jakiś czas...zobaczymy jak szybko zejdzie, co ma zejść...no i dołączę najwyżej do drugiej rundki starających się, bo widzę, że R tak strasznie zależy, że nie mam serca mu odmawiać;)

Renia, trzymam mocno kciuki, żeby Tobie się udało!! Ta plamka to może jakiś krwiaczek tylko i się sam wchłonie? A kiedy masz kontrolę?

Sorry, że więcej nie popiszę, ale padam na twarz lekko:/
 
reklama
Do góry