reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam z kawą :-)
Wczoraj zebranie w szkole trwało ponad 2 godziny, szok :confused2:, no i jestem w radzie rodziców, i do tego skarbnikiem :tak: Nie wiem czy to dobrze, bo muszę ogarnąć i szkołę i przedszkole, a tam też ja kasę zbieram :sorry:

Rania , Surv czekamy na wieści po lekarzu.
Kate zdrówka dla synusia, nasza Wiki też coś zaczęła dziś kaszleć, idziemy po południu do lekarza, niech osłucha, bo podobnoi jakaś angina panuje :baffled:
Post to będziemy dopingować za 8 miesięcy :-p
Kic , Pabla oby dziewczynkom przesło to ropienie jak najszybciej, bo moja Wiki miała zabieg przekuwania, i niezbyt to było :-(
I nie wiem co jeszcze, zaraz uciekam po Olę, potem po Wiki ,a na 14:30lekarz :-D znów pogonię :rofl2:
Miłego dnia :-)
 
reklama
Witam sie i ja:-D Bylam u lekarza i dala mi zwolnienie na przyszly tydzien:eek:W Poniedzialek ide do mojego ginka potwierdzic w koncu ciaze:tak: Lekarka nie chciala mi dac antybiotyku bo powiedziala ze to bardzo ryzykowne:tak:Kazala mi lezec i pocic sie;-)
Survi u nas tez podobno dramat poszla do mlodszej grupy(bo w jej grupie bylo jeszcze malo dzieic:-()G mowil ze sie rozplakala i powiedziala ze chce do domu:-( Nic mi nie mow o ciuchac trzeba teraz kombinowac szersze spodnie bo taki na koncowke ciazy to mam kilka:tak:
Kasia ale fajnie macie trzymam kciuki za pogode:tak:
Kate u nas tez znowu troche kataru i kaszel bede musiala wykurowac ja przez wekeend:tak:
Kic ,Pabla wspolczuje ropiejacych oczek:-( Misi nie ropialy za bardzo ale za to Sebie strasznie:tak:a i powodzenia w cyckowaniu:tak:
Renia kciuki zacisniete za udana wizyte:tak:
 
Dorka, no ja na szczęście w d*** się jeszcze nei rozjechałam, wiec noszę obecne spodnie w charakterze biodrówek i wygladam jak typowa mieszkanka swojej dzielnicy z tłustym brzuchalem przelewającym się przez pasek:-p Ciuchów ciązowych nie mam żadnych, tych w większych rozmiarach też nie, po po schudnieciu optymistycznie porozdawałam...ale kupię coś ew. dopiero, jak bedę mieć czarno na białym, że na pewno w ciąży jestem:tak: A Ty do gina, już w ten poniedziałek? bo ja w piątek, owszem, ale za tydzien....mimo nerwów nei chciałam iśc za wcześnie, żeby potem nie schizować, ze serca nie widac... zatem dziś trzymamy kciuki tylko za Renię:tak:

Sylcia, to najwyraźniej za mało masz jeszcze roboty, skoro sobie dorzucasz aktywność przedszkolno-szkolną;-) Ja to zdecydowanie w tej kwestii aspołeczna jestem..nienawidze zebrań, nie znosze pogaduch z matkami pod przedszkolem...cóż się dziwić zatem, że i dziecko moje zlewa rówieśników:-p
 
Kic najbardziej zapamiętałam "stokka"
też go chcę i muszę opylić murę (oczywiście po konsultacjach gin)
mąż się droczy i droczy ze teraz to murą sobie będe śmigać bo jak chciał Tymiemu stokka to ja uparta
matka kochana jakby się mu płyta zacięła a ja i tak postawię na swoim
orientujesz się po ile chodzą mury z synów rocznika?

no dziś mam lekką trzęsawkę
ale głeboki wdech - wsio budiet charaszo

Dorka leż i wygrzej te zatoki. Lepiej ze bez antybiotyku
Surv no mnie jedynie odrzuca od kawy (buuuuu) a taka pyszna z ekspresiku:-(
za to na szczęscie zapachem się odurzam:-)

Madzia gdzie ty?
Post to będziemy odliczać te 8 miesięcy

oki zmykam do pseudo nauki (nie umię się skoncentrować)
 
Witam i ja:)
Właśnie poprasowałam stertę ciuchów, bo kolejne 2 pralki się suszą więc bym była zawalona totalnie:confused2:
Dziś pierwszy raz musiałam zmieszać moje mleko z bebilonem (takim w tych małych buteleczkach) mam wrażenie że mała się nie najada, jakoś przykro by mi było teraz kończyć cyckowanie:-:)-(kupiłam herbatkę na laktację w aptece no i odciągam i przystawiam małą, mam nadzieję że to chwilowy kryzys:-(
Renia co do mury to nie mam pojęcia, a Stokke'a bym baaardzo chciała,ale tego z nowej, ulepszonej kolekcji w kolorze fioletowy:-p ale niestety nie mój budżet, jak już sobie go sprawisz to musimy się w końcu spotkać:-p:-p
Sylcia to sobie wzięłaś na barki nowe obowiązki, ja tam lubię takie społeczne prace, ale w tym roku odpuszczam, bo Liwia mała więc nie miałabym czau..
Surv, Dorka mam jeszcze jakieś spodnie ciążowe to mogę przesłać jak koleżanka urodzi (termin ma na listopad), ale ja bardziej rozmiary większe, bo startowałam z wagi 62:sorry:no i mam jeszcze te spodnie od Post (ale one raczej duże są) także jak się zgodzi przesłać dalej to mogę któreś wysłać:tak:
Idę troszkę po odpoczywać, bo zaraz po młodego śmigam:happy:
 
Survi ja tez nosze biodrowki i faldy mi sie wylewaja:baffled:, pozniej chyba sobie zrobie te biodrowki na gumke i bede nosila poki bede mogla:tak: Ide w poniedz do ginka bo chce miec zwolnienie 100% a bez potwierdzenia nie da rady:tak: Tez oczywiscie boje sie ze serca nie bedzie widac ale nie mysle o tym:tak:
Sylcia to chyba za duzo wolnego czasu masz:-D Oby z Wiki wszystko bylo ok:tak:
Renia no lepiej ale dluzej bede sie meczyc dlatego tez wzielam zwolnienie:tak:
Kic ja startowalam z wagi 75kg:wściekła/y:(tyle co przed ciaza z Misia), teraz ma juz 1,5kg na plusie:wściekła/y:
Dzis G zostawil mi samochod wiec jade po mala, zaraz ide szykowac obiad. Jak wroce z lobuzem to klade sie do lozka. Przez to lezenie chyba bede miala jeszcze wiecej kg na plusie:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dorka to jak chcesz to mogę Ci przesłać te od Post i mam jeszcze z takich większych takie po domu z H&M 7/8 czy jak to tam się zwie, jak jesteś wysoka to będziesz miała 3/4:-presztę mam w rozmiarze 38,40,42 rybaczki ale wychodzą o wiele mniejsze - przynajmniej takie miałam wrażenie jak rosłam w szerz:-p
Fajne te treginsy, jak schudnę jeszcze z jakieś 8kg to sobie kupię;-):-)
Robię dziś na obiad tortillę, wszystko już mam przygotowane, tylko podsmażyć i jeść:-pidę po Kubę:happy:
 
Kic oczywiscie ze bede chciala, ale pozniej:tak:. Na razie sie mieszcze w swoje stare dznsy:-) Moze w pod koniec pazdziernika,w listopadzie:tak: Ja mam 164cm wiec az tak wysoka to nie jestem;-)
Post o tym caly czas myslalam, mam 2 pary dlugich leginsow i jedne krodkie, przydadza sie:tak:
 
reklama
Do góry