reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pat jak Ty czasem cos walniesz to mi kapcie spadaja hehe
mloda (_!_) jestes, chyba nawet z rocznika mojego meuża :-D


Kic ale to koszulka dla Ciebie? za ile? gdzie widzialas? moze u siebie taka dostane? o chryste ale by bylo fajnie
 
reklama
Pat jak Ty czasem cos walniesz to mi kapcie spadaja hehe
mloda (_!_) jestes, chyba nawet z rocznika mojego meuża :-D

No wiesz........ale nei jestem wysportowanym żołnierzem tylko mocno posiwiałą prawie matką-Polką, a to zmienia postać rzeczy:-) A Twój mąż też z 1974?;-) Ty za to jesteś w wieku mojej najmłodszej siostry.....którą butelką karmiłam i pieluchy prasowałam (o zmianie nie wspominając;-))

Bluzki, o których pisze Kicrym, jak właśnie sprawdziłam są na Allegro BE! baby t-shirt WYCHODZE LATEM X L NEW**** (351645417) - Aukcje internetowe Allegro - niestety też tylko białe, ale są też inne z rosnącym rysunkiem dzieciaczka na brzuchu, których długo szukałam..może by sobie w przedwczesnym prezencie na Dzień Matki sprawić?:-)
 
moj maz jest lysiejacym wysportowanym zolnierzem hehe (zabije mnie ;-))
a wlosy siwe to tez mam wiec nie zaszpanujesz ;-)
eee to moj monsz starszy rocznik 73, podobno najpiekniejszy ;-)

juz obczajam bluzki
kupie sobie a co! tez mi sie cos nalezy za dzwiganie Fiony
 
aha jeszcze mi sie przypomnialo apropos karmienia publicznego
ktoras mama pisala ze stawia na styropianowy termosik na wyjscia z domu
tylko ze w termosiku nie mozna trzymac dluzej jak dwie godziny bo mleko sie rozwarstwia i kisnie...
 
Hej Dziewczyny :-)
W Gdansku pieknie, sloneczko swieci od samego rana i do tego temperaturka tez niczego sobie :-)
strasznie sie ciesze ze tak ladnie jest na dworku, bo czlowiek od razu lepszy humor ma :-)
Roni jak tylko wypedzicie to straszne chorobsko, zabieram Cie na spacerek :-) kurcze jak Ty to robisz ze tylko 2 na + masz ??:szok: z Jasiem tez tak malo przybralas ?
 
ahaa do ktorego gina chodzisz? wiesz, ja ciekawa jestem bo do kielc mam sentyment ;-) 21 lat sie tam mieszkalo hehe a moja mama pracuje w szpitalu ;-)

chodzę do dr Węgrzyckiego, znasz, słyszałaś coś o nim?? a rodzić zamierzam na kościuszki:-)
a w którym szpitalu twoja mamuśka pracuje??
 
chetnie dam sie wywlec na spacerek :-)
wiecie, ja tak normalnie jestem gruba, bez ciazy
a ponoc im wiekszy ktos przed tym mniej przybiera w trakcie
a ciaza dziala na mnie jadlowstretnie
z Jasiem przybralam w sumie 8 kg z czego w pierwszym trymestrze schudalam 4 wiec caly przyrost od wagi startowej 4 kg z czego Jasiek wazyl 4500 ;-)
po porodzie bylam chudsza o 7 kg niz przed ciaza
 
a wiesz ze tam klopot z miejscami? lepiej obstawiaj dwa
moj tata pracuje w wojewodzkim, mama w centrum onkologii
nie slyszalam o nim, ale moge przeprowadzic wywiad srodowiskowo-polozniczy hehe
a mialas 3d?
 
Słyszałam że z miejscami krucho:-( leżałam już tam na patologii i jest ok, i chyba najlepszy w Kielcach:-)
a słyszałaś coś o innych szpitalach? od Prostej podobno z daleka mam się trzymac więc zostanie Czarnów:-)
a wywiad wskazany:-)
miałam 3d na rondzie u Guzika, teraz ma nawet 4d! ale mała nie pokazała prawie wacale buźki więc zgrał wszystko na 2d, tylko małe wstawki umieścil! ale dowiedziałam się tam że będzie dziewczynka:-)
 
reklama
hmmm czarnow ok
moj tata pracuje na karetce w wojewodzkim i jezdzi z poloznymi na patronaze, i ma z nimi naprawde dobry kontakt
jakbys chciala wojewodzki to napewno bysmy mogli pomoc, tata ma super uklady tam
guzika znam hehe pracuje u mamy
co do reszty moge popytac i jak cos pomoc, a prosta omijaj jeszcze szerszym lukiem niz mialas zamiar
lepiej rodzic w markecie miedzy polkami
 
Do góry