reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej Dziewczyny! W Tczewie slonko od samego rana:-):-):-).
Ja teraz mam miseczke DD. Mezowi sie podoba ale mi nie zabardzo:-) Poza tym jestem chora i biore antybiotyk. Boje sie troche o malenstwo:-(, ale zapalenie zatok ciagnie mi sie juz 3tyg. Musze je w koncu wyleczyc.
 
reklama
U nas też tak zimno tylko 7 stopni do tego pada deszcz,okropność.Dobrze że mnie mąż do pracy zawiezie.
Dajcie tego słońca troszkę do nas.
 
hej laseczki ciezarne
my nadal walczymy z chorobami, i lekarzami... (wczoraj mial przyjechac lekarz o 18, do tej pory go nie ma) a ja sama z chorutkiem bo maz walczy z inwentaryzacja :-(
jestem wsciekla na to raz cieplo raz zimno, bo nie mozemy z chorob powychodzic :-(

co do tematu, hehe oj boli zastoj pokarmu, boli... ;-)
mi sie biust powiekszyl do rozmiarow trollowych
i glowe daje, ze dziecka glowka mojej iersie nie zakryje, nawet pod husta hehe

jedyny optymistyczny akcent dzis to to ze montuja nam szafe :laugh2:

aaaa od poczatk ciazy przytylam 2 kg
ale i tak wygladam jak ksiezniczka Fiona
 
Roni 2 kg??? ja przytyłam 6 i się dziwię że tak mało!!
biust podskoczył ale nie za specjalnie, z b na c:-) a za dawnych czasów nosiłam też miseczkę c:-) no i brzuszek powoli rożnie:-)

byłam dziś na zastrzyku, szyjka nadal krótka i w piątek gin będzie zakładał mi pessar, troche pociągnie to za kieszeń ale lekarz mówi, że to jest bardzo dobra sprawa, super wszystko podtrzymuje i można normalnie funkcjonować w końcu:-)
mam nadzieje:-)
u nas dzis pogoda nie fajna więc dużo pozytywnej energi przesyłam:-)
 
u mnie dzisiaj pada i jest baaardzo niemiło.
Ja przy Jasku mialam raz zastój pokarmu- ło Matko, jak to bolało !!!
Fakt ze karmilam go tylko 3 miesiące, bo potem mi pokarm zaczął zanikać. Teraz chciałabym karmić dłużej - przynajmniej pół roku. Koleżanka dala mi jakąś cudowna herbatkę laktacyjna, dzięki której karmiła swoją córeczkę do prawie 2 roku życia.
Mam nadzieję ze mi pomoże ;-)
 
ahaa do ktorego gina chodzisz? wiesz, ja ciekawa jestem bo do kielc mam sentyment ;-) 21 lat sie tam mieszkalo hehe a moja mama pracuje w szpitalu ;-)

ja mialam zapalenie piersi
grozila mi przez chwile nawet operacja, ale dzieki rekom mojego mezczyzny przeszlo, choc takiego bolu to nawet z porodu nie pamietam
wszystko dlatego ze nie chcialam podczas nawalu uzyc laktatora bo myslalam ze to cos mega zlego i Jasiek nie bedzie umial potem ssac piersi hehe no coz czlowiek glupi byl a potem z kapusta w staniku latal

a ta herbatka na laktacje to hippa, ale cos jej dawno w sprzedazy nie widzialam
 
Roni, Ty serca nie masz mówić nam grubym babom, że praktycznie nie przytyłaś:-) Ewa-Krystyna, jak właśnie sprawdziłam udziela się w wątku dla 30+, więc chyba ma się dobrze? W sumie też powinnam tam wylądować, bo tu zawyżam średnią:-p
 
w Katowicach zimno , szaro i mokro- okropnie!!! a chciałam isc pochodzic po sklepach. Wczoraj widzialam swietna koszulke ale niestety tylko białe z napisem na brzuszku " wychodzę latem" czekam az przyjda nowe kolory- poprostu musze ja miec he he:-D jest poprostu rewelacyjna- jak dla mnie


pozdrawiam i życzę udanego dnia!
 
reklama
Staniki, jak jeszcze miałam nadzieję zatrzymać się w okolicy D kupowałam w Intimissimi, ale fiszbiny już mi się wrzynają, więc czas będzie przejść na bezszwowe płachty do karmienia....w tych przynajmniej być może sprzedawczynie oszczędzą mi komentarzy, że taaaakich rozmiarów to one nigdy nie miały:p

No to ja mam tak samo Survivor. Obkupiłam się w w Intimissimi w biustonosze które miały starczyć na całą ciąże a teraz podpołudniu mam wrażenie że fiżbiny mnie przetną w pół :baffled: Dzięki za radę Kicrym, udam się na ratunek do Trumpha :tak:
 
Do góry