reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Poruszyłyście temat nad którym ja akurat nic się nie zastanawiałam. Też myslałam o nosidełku, ale nie mam pojęcia co mogłoby być lepsze - chusta czy nosidełko...
 
reklama
No właśnie:-)
ja zawsze byłam za nosidełkiem, wydaje mi się wygodniejsze, tak jak plecak sie zarzuci i można biegać:-) a i facet z takim nosidełkiem inaczej wygląda niż z hustą - na jakieś wycieczki czy do sklepu:-)
ale to taki moje przemyślenia ale nie wiem co z wygodą dla dziecka, co jest lepsze??
 
ja dostałam takie nosidełko od koleżanki ale nie wiem czy go bede używać zobaczymy może akurat sie przyda, a później na pewno kupie takie usztywniane turystyczne bo duzo z mężem chodzimy po górach. Co do chusty to widziałam tylko w necie i nie wydaje mi sie wygodna ale nie wiem bo nie uzywałam. :tak:
 
Survivor ponoć ubranka dla niemowlaczków są normalne, ale zobaczę czy tak samo normalne jak u nas:-pale powiedziłam mężowi, ze jak znajdzie coś czego tu nie można kupić dla dziecka, to niech kupi;-)

Andziaa co do sprytnego maskowania biustu, to dużo też zależy jak duży ma się ten biust..koleżanka, która wczoraj urodziła ma teraz może B, w czasie kiedy ja wcześniej miałam duże C a obecnie D i u mnie chcąc nie chcąc byłoby jak wy to nazywacie "wywalanie cyca":baffled:
 
Raiga a biustonosze dla karmiących mamusiek?? ja kupiłam sobie teraz taki ciążowy i jest z odpinaną miseczką od razu:-) a jak siedzimy np u znajomych to nie trzeba przy stole karmić, można gdzieś sobie przycupnąć, tak samo w parku - gdzieś na ławeczkę:-)
chociaż taka chusta to dobra rzecz, daje poczucie "pewności" w czasie karmienia:-)
 
raiqa a juz myslalam ze to ja tylko takie kupuje he he:-D szczerze to mam nadzieje ze moj biust juz wiekszy sie nie zrobi bo chyba sama bede szyc te staniki:baffled:


teraz tez mam ciazowy z odpinanym tym przodem, jak juz bede karmic to tez wiecej takich kupie, bo są wygodne.
 
Też mam ten problem...w pierwszych 3 mcach eksplodowałam z normalnego B do całkiem sporego D...teraz niby w obwodzie nie przybywa, ale to D jednak się ciasnawe staje - fakt chciałam jako nastolatka mieć duży biust, ale żeby aż tak Opatrzność wysłuchała?:)) Stąd też moje karmicielskie dylematy: nie widzę sposobu, żeby mój Big Cyc dawał sie jakoś zakamuflować zwykłym ubraniem :/ A tak w ogóle to, nie wiem, czy też tak macie, ale mnie się obwody poszerzyły wszędzie :( ramionka kulturysty przestają w bluzki wchodzić, a uda się zrobiły jak u kubańskich zwijaczek cygar...masakra, a na wadze nic nie widać z tego...
 
survivor, ja chyba tez sie troche poszerzylam :-) na pewno poszlo w biodra-mysle ze jakies 8cm :-) uda tez, choc tylko 4 cm (abo az ). Natomiast biust minimalnie, z A powiekszyl sie na rozmiar B, tak wiec ja bede mogla maskowac cyca :-) co prawda wolalabym aby te cm poszly raczej w biust niz w tylek, no ale coz zrobic :-) nigdy nie mialam pokaznego biustu, i niestety w okresie ciazy takze nie moge sie pocieszyc jego rozmiarem, mam nadzieje ze troszke sie powiekszy po porodzie ;-) mowisz ze po wadze nie widac...ile przybralas ? :-) jesli mozna spytac, oczywiscie :-)
co do bioder-mysle ze chyba kazda z nas sie nieco poszerzyla, co ? wydaje mi sie to normalnym zjawiskiem :-)
wlasnie babki, piszemy o wadze i tylko o wadze, a jak tam wasze wymiary ? :-)
 
reklama
Ja niestety też z żalem żegnam miseczkę D :baffled: Nie wiem jak się nazywa to co teraz przede mną. DD? Muszę natychmiast się w takowy zaopatrzyć bo w tych dotychczasowych już całego dnia nie wytrzymuję i czasem popłudniu muszę wypiąć się z tej nieszczęsnej uprzęży.
A może macie jakieś dobre (i duże) biustonosze do polecenia?
 
Do góry