reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

JuliaK - gratulacje!!! Ja juz też zaczęłam łykać kwas foliowy, bo może w maju zaczniemy staranka:tak:
Kamu - trzymam mocno kciuki za małego! Bidulek:no:
M. poszedł z małą na zakupy, a ja idę się zdrzemnać, bo nie za dobrze sie czuję. @:wściekła/y:
 
reklama
hej
mam ferie :-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
maz juz doszedl do siebie ufff masakra jak facet jest chory; wczoraj sie odwazylam i sama zawiozlam Oskara do przedszkola, potem pop racy go odebralam; wychodze z pracy, a tu sypie, chwilami nic nie widzialam :no: ale jakos dojechalam ;-)
a dzisiaj moj maz pojechal do "sklepu dla doroslych" i mi zakupil bielizne i zabaweczke :-p:-p:-p jak sie sprawdzi do opisze na zamknietym, ze warto kupic hehe :-p:-p:-)
jejku wspolczuje tego nocnego wstawania :no:
Kamu zdrowka dla smyka, napisz jak po wynikach
Pabla udanej zabawy, na co idziecie?

JULIO GRATUACJE!!!! :-D bardzo sie ciesze i trzymam kciuki, z praca sie ulozy ;-)
Surv ale masz speeda co do czytania :-)
ja tez wzielam pare ksiazek na ferie ;-) ostatnia jaka czytalam "Trzynasta opowiesc" fajna :tak: zapomnialam autorke
(sprawdzilam Diane Setterfield)
ale mnie zaskoczylyscie nocnikowaniem :szok: trzeba zaczac dzialac :-)
buziole
 
Ostatnia edycja:
Witam,
jak tak szybko tylko wiatr robie:-)
JULIA ogromne gratulacje trzymam kciki zeby sie wszystko ulozylo:tak:
KAMU mam nadzieje ze z Maksiem juz ok:tak:
I to na tyle, jutro pierwsza zmiana, a po dzisiejszej jestem padnieta:-(
 
Z Maksem ok, prawdopodobnie to jakaś lekka odmiana jelitówki. Dziś już cały dzień szalał i ładnie jadł. Teraz na noc nie bardzo mi chciał zjeść kaszki bez mleka, bułka bez masła też mu nie leżała. Oby nocka była spokojna. Wyniki też zadowalające.
Izabellka to będziecie eksperymentować;-)

Mondzi mniej więcej wiem co czujesz, życzę aby wreszcie zaświeciło dla was słońce.

Dobra D wyżerkę przyniósł to idę tyć:-)
 
witajcie moje panie:-)
Julia gratulacje ogromne!!! Super:-) teraz to na pewno wszystko ułoży:tak:a
Kamu i jak??? daj nam znać!!! Biedniutki ten nasz Maksiu:-( ale powiedz lekarka powiedziała, ze skad te wymioty i gorączka??:-(
Madzia o losie:szok: no teraz to dla mnie jesteś wielka:tak: wiedziałam, że Macio nie lubi za dużo spac, ale nie zzdawałam sobie sparwy, że takie starszne nocki macie:-( wspólczuje:-( ale obiecuje Ci, ze jak sie spotkamy na zlocie to na jedną noc wymienimy się bąblami;-) albo cały dzień;-) bo moja z kolei straaaaszny niejadek, po prostu ręce mi opadają jak ją karmię:-( szczypior mały:sorry:
Iza o to bedzie się działo:-D:-D:-D:-D dawaj, dawaj znać:-p pewnie w poniedzielnik wszystkie chlopy na jednej nodze będą śmigać do "zabawkowego":-p:-D:-D:-D:-D

a ja ciąg dalszy przeziębiona:no: humoru i chęci żadnej:sorry: najbardziej się martwię, bo mała już dwa tygodnie na katarze i kaszle tak rzęziście:-( niewiem może jutro wezewać dr? niby temperatury nie ma, ale ten kaszel, taki odklejający się jest:-( i do tego mala schizy dostaje bo prawie dwa tygodnie nie wychodzi na dwor:-( i jak widzi tylko, że ktoś idzie to bierze swoje butki i krzyczy da da da:-( no i przez to taka zrypana jestem:no:
 
Witam na szybciocha:-p
Julia gratulacaje!!!!
Kamu biedny Maksiu:-(zdrówka!
Tosika ja tam z kaszlem i katarem wychodzę na dwór, tak na 20 minut, zdrówka dla małej:tak:
Madzia współczuję nocki, u nas znowu cała przespana (ale nic nie mówiłam tfu, tfu)
Surv :szok:tyle stron....nawet w 8 godzin to nie dla mnie:-p
Izabelka no no no to się będzie działo:-p
Mondzi współczuję sytuacji:-(

a ja szukam naszych kominiarek:wściekła/y:normalnie wciłęło:wściekła/y:byłam przekonana że są w kaskach i nie ma:wściekła/y:jutro będę musiała kupić nowe:eek:
 
Hej!
Kamu super, że z Maksem już lepiej:tak:
Kicrym, Wy też coś zgubiliście? ;-)
Madzia, ale masz jazdy z tymi nocami:-(
Ciekawe jak teraz będzie u nas, bo Olga dziś pierwszą noc na "dorosłym" łóżeczku. Mam nadzieję, że nie obudzimy się w 4 w jednym łóżku:eek:
Mondzi, poprawy!!!
Tosika, zdróweczka dla Kruszynki. Oj dziecko wynudzone jest straszne:sorry:

Mamusia zrobiła mi dziś chrust, tiaaa. Ale się nażarłam:confused2:
No i musze pochwalić mojego m - dziś sam, z własnej inicjatywy ściągnął, wyprał i powiesił firanki:szok::-) czyżby cos chciał ode mnie:-D (miał urlop)
 
Kasiu matko firanki???? niedoczekanie moje :confused2: i co chcial cos? :-p
Madzia wspolczuje nocek, moja ladnie spi, jedynie jak jest chora to sie wybudza; a moze dasz mu poplakac? bedziesz widziala,ze krzywda mu sie nie robi
Tosika daj jej wykrztusny, ja nie wychodze na dwor (ale ja jestem przewrazliwiona,bo moje maja czesto zapalenie oskrzeli) chyba ze ma juz okropny kaszel dlugo to lepiej idz do lekarza

a w ogole to dzien dobry, pije kawee, maluchy biegaja
pisalam wam moze o sasiedzie pod nami co to zwrocil nam 2 razy uwage (grzecznie przyznaje) czy moglibysmy nie ubierac malej butow do 9 bo go budza i sie nie moze wyspac :szok:
co byscie zrobily? ja to sie wkurzylam, ale do 8 nie ubieram...troszke zlosliwie :-p bo moim zdaniem moze sobie dom wybudowac jak chce miec cisze :sorry: przeciez mlotem nie wale, mala tupie bo panele mamy...
zycze milego dnia
dzisiaj na sanki idziemy i buty kupic wszystkim, no procvz Oskara, nasze przemakaja juz, Wercia nie chce chodzic nadal :wściekła/y:
 
Witam i ja:happy:
Izabelka to kup małej takie skarpeto papcie, Kuba w takich chodzi i sa "cichutkie":tak:a dziecka nóżke tez przed zimnem chronią:tak:szczerze to sie facetowi nie dziwię:-pmoże troche przesadza z tym tupaniem małej, ale ja za to miałam kiedys takich sasiadów (z małymi dziecmi) którzy o 7 rano puszczali na full tv albo CD i już było po spaniu, to było w czasch gdy miałam nascie takze w sobote dostawałam białej gorączki:-p
Kasia a no....odrazu sobie pomyslałam o foteliku Mondzi:-p:-Dno nic trzeba kupic nowe:confused2:
Mały dzisiaj znowu spał w nocy (tfu, tfu, tfu:-p) obudził sie o 4.30 wypił mleko i spał do 6.30 dałam smoka i spaliśmy do 8:happy::happy::happy:
dziewczyny trzymajcie kciuki,a Tosika ty odprawiaj czary o 19.30, mój ostatni egzamin:eek:obym zdała, bo nie wyobrazam sobie iśc na ustna poprawke do pana profesora:sorry::confused2:
miłego dnia!
 
reklama
dzieki zobacze dzisiaj w sklepie jakie papucie; co do faceta- wiesz my cicho ogolnie jestesmy, nie robimy imprez itp a muzyka tylko za dnia :-) ja tancze z maluchami :tak:
powodzenia na egzaminie ;-)
 
Do góry