reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Survivor u nas to samo -w żłobku aniołek,a wdomu sie wyżywa:baffled: Regał super!!!!! A radia R tez się pomieściły?:-D;-)My też mamy coś w tym stylu,tyle,że w formie szafy z drzwiami przesuwnymi,ale jest tam wszystko -ubrania,ksiązki i w ogóle cały nasz dobytek:-D;-)

Haszi co do senności,to ja przy Macku strasznie zaspana byłam,ale tobie życzę dziewuszki jednak:tak:
 
reklama
bliźniaki he he...nie nie życzę:no::no::no:...jak mam już zjazd to sobie myślę że cinków mogło być razy dwa i już mi lepiej:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kolejna noc taka se..a ja na rzęsach chodzę

Surv...regał full wypas:tak::tak::tak:....czy ja widzę statki??? (podglądacz jeden:-D:-D:-D) sposób na odstresowanie????

Ja dzisiaj spawy pracowe idę załatwić...ale normalnie śpię na siedząco bo wczoraj zamiast odrazu do spania to ja za książke i tak mi zeszło do północy....jak miałam iść spać to się młody obudził i brendzlowaliśmy się do 2-giej:baffled::baffled:..potem pobudka o 6:30 i jeszcze do 9-tej kimneliśmy wszyscy...ale i tak chodzę po ścianach:tak:

muszę lecieć bo Cinek domaga się...jeszcze nie wiem czego:-):-):-)


Kate....oj przypomina mi się moje zdziwienie rok temu:-D:-D:-D:-D:-D....oj się działo
 
Witajcie dziewczyny.
Kate:szok::szok::szok::szok: wiecej nic nie powiem:-D
Survi regal super, a balaganu nie widac:tak:
Post ale masz coreczke, Cinus naewno sie juz niedlugo naprawi(biorac przyklad z siostry):tak:
Renia brawo ze zaczelas chodzic na aerobik,ja juz nie chodze:no: Mi wystarczy jak wniose mala na 4 pietro:tak:
Tosika bloczki,pilki lub kredki to jest cos:tak:
Haszi to zycze szybkiego ogarniecia tego co Tymi nabroi:tak:
Madzia samochod to podstawa:tak:Ja mam niedaleko do pracy ale godziny takie ze pieszo nie da rady:no: Zycze Ci poprawy humoru:tak:

Misia przebudzila sie ok 7 i ja juz nie moglam zasnac wiec jestem padnieta. Zdrzemna sie z nia popoludniu. Jutro rano do pracy i juz mi sie nie chce:tak:
 
Madzia to faktycznie macie zamieszanie z powodu tego auta, oby szybko naprawili.
Kate czyżby mały stresik, a właśnie jak tam twoje prawko?
Renia ja to o swojej kondycji nie chce nawet myśleć. Co do bliźniaków to odważna jesteś.
Tosika taka impreza to świetny pomysł, może uda ci się zrealizować taką imprezę.
Co do jakiegoś gadżetu z logo sklepu to piłka jak najbardziej fajny pomysł.
Surv regał nie zły , sporo tego wszystkiego macie
A ja siedzę w pracy, oczywiście nuda straszna , nic się nie dzieje. Po południu może pojadę sobie do koleżanki. W domu samej z Maksem też mi się nie chce siedzieć. A D będzie dziś późno.
 
witajcie:-)
ale mam dzisiaj skitrany humor:dry: najpierw moja mama mnie wkurzyła, a teraz M:wściekła/y:
no nic fochem zarzucę M:-p
Surv regał fajoski i też zauważylam statki;-) oj mi by sie cościk takiego przydalo, bo juz nie mam gdzie upychać szpargałow:no:
Madzia no to macie niezly galimatias teraz:baffled:
a mój Kornel pisal dzisiaj próbny test gimnazialny i zobaczymy co to będzie...aczkolwiek myślę, ze dobrze mu poszlo w końcu ma średnią 5.0:-) (tym sie pocieszam;-))
 
Tosika, Olga przy Olinku to nawet pół godziny wysiedzi ;-)
Surv, świetny regał. Szacunek dla m za rękodzieło:tak:
Renia, co z Tobą? Bliźniaki?:szok::-D

Kolęda była - z 5 minut trwała:-D Jak ksiądz wychodził, to Miki poszedł sobie do ubikacji i sikał przy otwartych drzwiach:baffled:
 
Witam:happy2:
ja tak na szybko robie wiatr:-plepie 48 kwiatka i juz wysiadam:-pjutro dzien babci:happy2:
Renia oj to podziwiam Cie że bys bliżniaki chiciała:baffled:ja nigdy w zyciu:no:
KATE no no no teraz czekamy na wieści:-p
Tosika próbny gimnazjlany czy po 6 klasie?;-)
Surv regalik odlot, my tam tyle książek nie mamy:cool2:
kasia no co ksiądz to samo ma nie;-):-D:-D:-D

A no i zakupiłam małemu dzisiaj kurtke w ...... H&M:-D:-D:-D:-Dwziełam na 92 żeby nie było że będzie za mała:-pkto ma blisko H&M niektóre rzeczy z wyprzedazy sa drugi raz przecenione:-):-):-)
spokojnej nocki!
 
witam wieczorkiem

ja znowu po aerobiku - chciałam rozbić zakwasy i dorobiłam się nowych bo dziś bardziej brzuch czuję:-) a juto idę znowu:tak:

no te bliźniaki to mi sie marzą bo ja jestem cesarkowa cesarzowa a trójcy mi się dziecięcej chce i bym miała za jednym zamachem;-):cool2:

kurde ale nerwówkę dziś miałam - juto z szefunciem czeka mnie poważna rozmowa bo jak jego pracownicy będą w takim tempie pracować to do świąt wielkanocnych na nowym nie zamieszkamy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Surv regalik na papierzyska idealny
Kasiu czad z tym sikaniem Mikiego;-) olał chopak kolędę i już:-p
Kic dzięki za cynka o HM;-)
Post to ty taka niewyspana przez to że do poźna czytasz a nie przez swe anielskie wręcz pociechy:-D
Tosika imponującą średnia ma Kornel - przystojny inteligent rośnie:tak:
Kate i jak sprawy fasolkowe???

to tyle co pamiętam
idę do odganiania bałaganu:confused:
dobrej nocki
 
Hej Dziewczyny:-)
Surv zajefajny regał:-D choruje na coś podobnego, ale na razie nie mam miejsca, może kiedyś;-)
Renia ja zawsze marzyłam o bliźniakach szczególnie parce:-) ale teraz niekoniecznie:-p
Kasia do nas też ksiądz przychodzi i wychodzi, na szczęście w tym roku M sam z nim walczył:-)
Madzia trzymam kciuki, żeby się Wam wszystko ułożyło, a najlepiej żebyście jak najszybciej opuścili szanownych teściów i poszli na swoje:-):-):-)
a teraz troszku o mnie:-p prawko jeszcze nie zdane, czeka mnie trzeci egzamin, ale opłacę go dopiero w piątek, więc wtedy będę znała termin mojej kolejnej klęski:baffled: a tak serio to mam nadzieję, że w końcu zdam bo już mi trochę głupio, że taka ze mnie fajtłapa:zawstydzona/y: moja Siostra z którą razem poszłyśmy na kurs zdała tydzień temu za trzecim razem:-D:-D:-D:-D co do spraw ewentualnego powiększenia na razie cicho:-p nie chce się nakręcać bo w sumie jeszcze nie czas na rodzeństwo dla Antka, ale jakby coś to nie będę zła;-) no nic czas pokaże:-) dam znać jak sprawa się wyjaśni:-D zmykam jeszcze chwilkę poczytać i lecę spać bo jutro znowu ranek:baffled: na szczęście następny roboczy dzień dopiero w niedzielę, więc może się nieco zregeneruje:-D miłej nocy:-)
 
reklama
Hej dziewczynki!
Przeczytałam i M. wrócił przed chwilą z pracy , zagadał i już nic nie pamiętam:wściekła/y: Tylko te bliźniaki mi wpadły:-D:szok: Renia:-D
Kate - ja też liczę troszkę na przypadek... Hmm... liczę na wpadkę:-D Wcześniej było zbyt zaplanowane, teraz dla odmiany chciałabym zaskoczenie.. Na wakacjach "bronię" awans i mam rok przerwy przed kolejnym... Czyli czas wymarziony... Ale obawiam się tej decyzji... Ale jeśli będzie ok, idę na całego;-)
Surv - świetny regał:tak:
 
Do góry