reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Cześć, ja dziś rano posta napisałam i przy wysyłaniu rozłączył mi się na chwilę net:wściekła/y:
Także co pamiętam to napisze od nowa
Lenka i Kubuś trzymajcie się tam w żłobku zdrowo
Kicrym powodzenia w nowej pracy
Iza dasz radę jako wychowawca, super że pobyt w SPA się udał
Surv oby Florcia przemieniła się w grzeczniaka i żebyś ty mogła odetchnąć.
Renia to wysłać c te książki?
Ja już w pracy, piję sobie kawkę a po 14 z Maksem do dermatologa, ma taka trochę suchą skórę więc chce aby go dermatolog obejrzał. A popołudniu z moim synem do fryzjera,trzeba chłopaka jakoś ogarnąć.
Przed pracą sprzątałam ze sprzątaczką wózkownie, bo do sprzątaczki to nie należy a nikt z lokatorów nie chciał się podjąć jeden na drugiego się oglądał, to ja dziś społecznie podjęłam się pracy na rzecz naszego IV sektoru:-)
To miłego dnia wszystkim życzę
 
reklama
hej
poczatek udany, dzieci mile, rodzice sympatyczni, oby tak dalej :tak: plan mam fajny-w piatek 3 lekcje na 8 rano ihihihi
musze zmykac, do potem
 
melduję się,
młoda wyczerpana śpi, ja też ledwo żyję...
ogólnie ok, młdoa się ładnie bawiła z dziećmi, za bardzo do mnie nie latała. Jakieś dwie płaczące dziewczynki się do mnie tuliły a moje dziecko biegało gdzie popadnie. Obiadek też zjadła całkiem, całkiem...
jedyne co mnie martwi to że jest tam najmniejsza, najmłodsza, wszystkie dzieciaczki - nawet 1,5 roczne piją same z kubeczka, same jedzą....martwią mnie takie detale właśnie,czy sobie pod tym względem poradzi, czy panie pomogą...eh, padnięta jestem, narazie uciekam poleżeć.
 
pabla to wielki dzień dla Lenki...napewno sobie poradzi:tak::tak::tak:.. Ika jak jej przypasował wkońcu kubek to w kilka dni załapała o co chodzi i sama teraz pije:tak::tak: a Lenka jak podpatrzy że dzieci same piją to też się szybciutko nauczy..:tak:;-);-);-)

Ja wiadomo dwupak:tak::tak::tak:.Byłam złożyć reklamacje u gina:-):-) w szoku był:-D:-D:-D no i L4 wypisał:tak::tak::tak:
 
Pabla, myślę, że Lenka poradzi sobie świetnie...zwłaszcza, jak już będzie tam sama bez zmartwionej mamy:-) Panie mają doświadczenie z dzieciaczkami, więc takie drobnostki jak niepicie z kubka im nie straszne. Florka też nie pije z kubka...z mojego lenistwa, bo nie mam cierpliwości do uczenia jej:-p

Post, no to może i jakieś odszkodowanie by się od lekarza udało wydębić za niepotrzebne straszenie szybkim porodem?:-p

Florka nadal potwornicka, chyba zęby jednak, bo ostatnia czwórka już pod powierzchnią...niemniej jednak nadal uważam, że wycie i wiszenie matce na nodze nie rozwiązuje problemu i lepiej chybaby było uciążliwość przeczekać podczas grzecznej zabawy:-p
 
Surv..oj matka maszy wymagania...jak ząbki bolą to trzeba pomarudzić...a komu najlepiej zwwyć jak nie mamie...U nas też mama jest od wszystkich przyziemnych rzeczy i jak boli a tata za to do zadań specjalnych:tak::tak::tak::tak::tak:

taaaaa.....lekarz mi powiedział że mam rodzić...więc zamówiłam u niego jeden poród na popołudnie..ale nie chciał przyjąć zlecenia :) he he
 
I ja witam :confused2:
Zmecozna jak cholera:cool2:własnie jem pierwszy posiłek:cool2:może w końcu schudnę:-pW pracy nawet spoko, ale łobuzów mam od groma:eek:prawie nie mówie tak musiałm krzyczec bo wogóle nie słuchały, tzn 3 dzeici( chłopcy) indywidualiści do potęgi entej:wściekła/y:nic nie interesuje:eek:ale damy radę:tak::happy:

Pabla no to u nas na odwrót, Kuba jest z tych starszych dzieci, sa dwa styczniowe z tego roku i 2 lutowe,(także te takie najmnijesze)poza tym takie mnije więcej w Kuby wieku:tak:praktycznie żadne nie umie pic z kubka i jeść samemu:sorry:bedzie dobrze:tak:ale moja mama po dzisiejszym dniu była wykończona :no:
Madzia no to pospaliście:tak:
Surv oj to masz potworka ale na pewno z czasem przejdzie:tak:
Post no ty dalej w dwupacku:-)
Izabelka super że wpracy ok:tak:
 
Kicrym- ale Kuba jest w starszej grupie czy w najmłodszej? bo Lenkę właśnie przydzielili do tej straszej gdzie są dzieci w wieku około 2 lat:sorry:
dobra zmykam posprzatać
 
Pabla..mnie się wydaje że Lenka się będzie teraz śmigiem rozwijać..przy takich starszych dzieciakach:tak::tak::tak::tak:

Kicrym...brawo,pierwszy dzień za Tobą:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
brawa dla mam i dzieciaczków za ten pierwszy dzień w żłobku, szkole i pracy:-)
mój łobuz strasznie rozrabia ostatnio - taki chłopczur;-)
a jak zwracam uwagę to albo bunt albo śmiech:szok:
w piątek jadę do rodziców z synem na 10 dni - pseudo urlop;-)
ale bynajmniej zajmą się dzieckiem bo ostatnio mój m więcej skupia się na autkachh i wyścigach niż na opiece nad pierworodnym i mi rączki do d...y wchodzą:eek:
Kasiu a ty chyba już na wakacje lecisz albo poleciałaś więc udanego odpoczynku:-)
 
Do góry