reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

hejka,
ja w końcu zwlekłam sie z łóżka, fatalnie się wczoraj czułam wieczorem i już po 21:00 wylądowałam w łóżku. Wzięłam fervex, jakieś tablety na gardło i do łóżka. Dziś narazie jestem nieprzytomna.
Lenka trochę lepiej z katarem, już nie jest taki dokuczliwy, ale wkur.... mnie ten cholerny kaszel, jak tylko młoda zasypia to zaczyna ją męczyć i tak męczy z 20-30 min i potem odpuszcza. Dziś znów do lekarki lecę żeby spojrzała na gardło czy wszystko w porządku.
Tosika - fotki blondu obowiązkowe!!
Iza - to miłego dnia dzisiaj, bo szykuje Ci się sporo wrażeń.
Zmykam narazie, bo śniadanie trzeba zjeść, na 09:15 do lekarza a na 10:00 na uszka:-)
 
reklama
Witam, widzę, że niemal pierwsza jestem mimo późnej pory:-p U mnie noc fatalna, bo jak zbudziłam się o 1 tak do 4 przewalałam się po łóżku:-( Mała oczywiście poprawki na nieprzytomną matkę nie wzięła i wstała tryskając energią, ale jest nadzieja, że jak padnie koło południa to padnę z nią.

Pabla, zdrówka życzę Wam obu!

Izabelka, no to trzymam kciuki, żeby dzień poszedł wg planu:tak:

Aaaa i widziałam na zamkniętym, że spotkanie pomorskich mam wyszło nad wyraz udane:tak: To teraz chyba znowu pora na południe Polski co?:-) może na chrzciny Łucka wpadniemy?:-D:-D:-D

Miłego dnia!:tak:
 
To zapraszam śląskie i nie tylko mamuśki do mnie do cz-wy, kicrym wy macie bliziutko, Renia też, Madzia ty też tylko 100 km, Mama BiN też bliziutko:-)
Surv wybierz się jak najszybciej do lekarza, ostatnio się naczytałam trochę o ciąży pozamacicznej, lepiej sprawdź co ci dolega albo najlepeiej potwierdź że wszytko jest ok.
Pabla zdrówka życzę, obyś ty nam się nie rozchorowała. Biedna Lenka niech te kaszel szybko mija, bo jak ona do tego żłobka pójdzie.
Tosika oby blondzik wreszcie się udał.
Kate no i co z tego , że idziesz bez męża, a co ty go zdradzasz w ten sposób.
My też idziemy na dicho za dwa tygodnie ze znajomymi, z taką paczką co imprezowaliśmy tak ok 10 lat temu,D nie idzie zostanie z Maksem bo mu się nie chce, za to ja mam się ochotę poczuć jak 10 lat temu.
Iza miłego pobytu w SPA
Ja już jestem w pracy, pije sobie kawkę.
Wczoraj byliśmy u znajomych pogrillowaliśmy i Maks padnięty przyjechał do domu, nawet go niekąpaliśmy , tylko w piżamkę i do łóżka.
Dziś w pracy wreszcie tylko do 14:-)
Co tam u Pos czyżby rodziła, bo jej nie ma?
 
No właśnie zaglądam tu co rusz, a cisza jak makiem zasiał...wszystkie z Post poszły rodzić?:-D:-D
Kamu, ciaża to jednak raczej nie jest, albo już nie jest, bo kolejny test wyszedł negatywny - myślę, że mi hormony ze stresu sfiksowały, więc tak czy inaczej pójdę do lekarza w rpzyszłym tygodniu, może mi przynajmniej coś na uspokojenie zapisze, zanim wszystkich dookoła pozabijam:-p

Kamu, Kate zazdroszczę wyjścia...a przede wszystkim tego, że Wam się jeszcze chce:-p:-)

Idę spacyfikować potworkę, która ostatnio robi się już w ogóle nie do wytrzymania, a potem jak da to do roboty, a jak nie, to sprawdzić, jakie warunki trzeba spełnić, zeby zostać oficjalnym bezrobotnym z powodu posiadania upierdliwego dziecka:-p
 
Cześć!
Post, gdzie jesteś, bo mamy nerwa?!
Izabelka, fajny dzień się zapowiada:tak:
Pabla, Surv współczuję złego samopoczucia:-(

Dziś jeszcze w pracy a jutro już urlop (14 dni, hurra) i pakowanie na maksa;-)
 
Nie
dzisiaj Wam nie zafunduję sensacji...dopiero wróciłam ze szpitala....(matko ile lasek na izbie przyjęć:szok::szok::szok:)
Nie rodzę i nic nie zmierza ku rodzeniu jak narazie...stan be zmian
Jutro idę do swojego gina co to przysięgał mi że do jutra urodzę i mi L4 na dłużej nie dał...i zamierzam szyderczo go wysmiać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i opierniczyć że mnia nakręcił jak się nic nie dzieje

Wiecie że Ika wyskoczyła 10 dni po terminie...no a 10 dni wypada teraz 09.09:-):-):-):-) może coś w tym jest
padnięta strasznie jestem zwłaszcza że Łucek nie współpracował na KTG i leżałam 2 godziny na KTG...nie mogłam wstać potem:baffled::baffled::baffled::baffled:

ufff poczytam teraz co u Was:tak::tak::tak::tak:
Chrzciny Łucka powiadacie:-):-):-):-) coś się wymyśli:tak::tak::tak:
 
hejcia!!
a my już po morfologii, mała poszła lulu a ja pije upragniona kawusię:-) i czekam na mężusia;-) Wiecie co tak ostatnimi czasy patrzę, że my z M jakbyśmy jakiś bieg sztafetowy uprawiali:-p ponieważ mniej więcej wygląda to tak, M załatwia jakieś tam sprawy, następnie dzwobi, ze jedzie do domu, to wtedy ja sie szykuję, on wchodzi -dajemy sobie buziaka i ja wychodzę i cościk załatwiam:-D:-D:-D i a piać znowu to samo:-p
Iza wszystko będzie dobrze, Oski da radę:tak::tak::tak:
Pabla zdróweczka Wam obu dziewczynki życzę!!!
Kamu ja też planuję z dziewczynami wypad zrobić w ta sobotę na tańce, hulańce i swawole:-D:-D:-D:-D
powiadzas Surv, ze do Post mamy jechać;-) ja tam po otwarciu (czyli na początku października) bym z M na parę dni gdzieś wybyła:tak::tak::tak: a no właśnie, Surv ty jesteś podróżniczka i moze byś mi cościk poleciła fajnego (chodzi mi o jakiś pensjonacik czy cuś;-)) na Twoich terenach?? to wtedy ja bym się wpasowała jeszcze w spotkanie z Wami:rofl2:
 
My już po spacerku, uszy przebite:-) - oczywiście był szok ogromny a potem wielki płacz, ale szybciutko minął bo mama dała nową książeczkę, bańki mydlane i zabaweczkę:-):-) fotka na zamkniętym.
Post - no bo już myślałyśmy że rodzisz bez nas!! dobra, to Łucek ma maks czas do 09.09.09:-):-)
Surv - oby Florka dała się ugłaskać!! i idź do lekarza tak dla kontroli!
Kasia - ale Ci fajnie, ja bym też gdzieś wyjechała, gdzie cieplutko jest i morze błękitne:-) my może luty-marzec gdzieś polecimy jak finanse pozwolą.
Tosika - to zaganiani jesteście bardzo, ale jak już otorzysz sklepy to może trochę uda się Wam odsapnąć.
Dobra, lecę obiad kończyć bo młoda padła i ogarnąć trochę chałupinkę. a u lekarza byłyśmy, wszystko ok, ale że strasznie jej ten katar spływa do gardła to mamy eurespal podawać przeciwzapalnie. mam nadzieję że będzie jej lepiej. Teraz kaszlnęła z 2 razy i śpi, więc jest ok.
ja już lepiej się czuję aczkolwiek gardło boli:-( no ale zaleczymy jakimiś tabsami i będzie ok.
 
pabla...no coś Ty
bez waszej pomocy w parciu....nie rodzę:no::no::no::no::no:
także jak będę jechać na porodówkę to dam znać żebyście sobie oddechy przypomniały i takie tam:tak::tak::tak::tak:

tylko jak patrzę na ilość lasek na porodówce to wydaje mi sie że mogę rodzić na korytarzu:szok::szok::szok:
W kronice krakowsiej mówili że w Kraku urodziło się do tej pory 20% więcej dzieci niż rok temu:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
niezle nie???... może ja Łucka już do przedszkola i szkoły zapiszę, co:szok::szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Witam, ja juz po pracy.a jutro tylko 6 godzin:happy::cool2:
Pabla zdrowka:tak:Zaraz ide na zamkniety zobaczyc kolczyki Lenki:tak:
Survi mam nadzieje ze Florka byla grzeczna i sobie pospalas popoludniu:tak:
Post no to czekamy do 09.09.09 na Lucka:-D
Iza i jak tam Oski? Dal rade z tata:-D
Tosika,Kamu macie jeszcze sily zeby isc tanczyc? to super:tak:
Kasia fajnie masz z tym urlopem. Milego pakowania:tak:
Wiecaj nie pamietam co mialam napisac:no: Wiec spadam na inne watki:tak:
 
Do góry