reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Witam w koncu do was dotarlam:-D Prace konczylam o 12. Potem po mala,po zakupy, obiad i po G do pracy jechalam:tak:Ok 17 sie zdrzemnelam i wstalam o 19.Mala spala ze mna i sie nie dospala i jest strasznie nie dobra:tak:
Lenka super ze Ci sie tak podoba w zlobku:tak:Pabla czasem za bardzo sie stresujemy, a Lenka spokojnie sie zaklimatyzowala:tak:
Kasiu ciesz sie urlopem ja tez jeszcze bym chciala:tak:
Kuba tez chyba sie dobrze czul w zlobku:tak:Kircym i Ty dobrze sobie poradzilas:tak:
Madzia ale Wam dobrze z tym spaniem:tak:
Iza super ze pierwsze spodkanie wam dobrze wypadlo. Napewno dasz rade:tak:
Survi to masz niezlego potworka ale trzymam kciuki zeby to bylo od zebow jak juz jej wszystkie wyjda to bedzie grzeczna:tak:
Kamu niezle, wiekszosc korzysta a nikt nie chce sprzatac?I jak po wizycie u dermatologa?
Post to jeszcze 8 dni do wielkiego finalu:-D
Renia to milego wypoczynku u rodzicow:tak:
 
reklama
Pabla, zobaczysz że Lenka bardzo dużo sie od dzieci nauczy (pewnie tych złych nawyków też, no ale na to to juz nic nie poradzisz)
Madzia, to szaleństwo tak długo spać!
Kicrym, pierwsze koty za płoty. Miki pewnie będzie jednym z takich łobuzów, alebo będzie płakał cały czas;-)

I nie wiem co miałam jeszcze pisac. Ale wybaczcie, ja na walizkach ;-) jakbym już się dzis nie pojawiła, to trzymajcie się przez ten tydzień. Będę tęskniła!!!
Post, szybciutkiego rozwiązania - uwiń sie raz dwa i baaaaardzo proszę o smska!
Buziaki!
 
Pabla super,że Lenka sobie tak świetnie poradziła dzisiaj:tak: Naprawdę nie masz sie czym martwić,panie w żłobku pewnie przyzwyczajone do tego,że nie każde dziecko samo je czy pije.Będzie dobrze:tak: Może spróbuj Lenkę nauczyć pić przez słomkę.Mój załapał odrazu jak mu dałam do buzi,tzn najpierw pokazałam i tak jakby naciągnęłam troche w rurke,a później on juz sam.Teraz juz sam śmiga z bidonikiem takim z rurką właśnie,a do tego czasu nawet sam butli nie trzymał.A no i wypija duzo więcej niz jak pił z butli czy niekapka,tak mu się podoba.:-D
Kicrym no jasne ,że dasz radę.Brawo dla Kubulka,że też jest dzielnym żłobkowiczem.
Kasia udanego wyjazdy i wracaj do nas szybko.
Post hehe,a widzisz jakie te chłopaki leniwe.Łuckowi sie jeszcze nie śpieszy,a co,sypialnia gotowa?;-):-D
Renia no to troche odpoczniesz,jak dziadki za małym pobiegaja:tak:Mój też łobuzuje,wszytski rozwala,w tempie tornada oczywiście:eek:
A i sie dosyć asertywny zrobił-umie po trzykroć powiedzieć nie! chodzi i tylko "nie nie nie"
Dobra mały śpi,a my się zbieramy po prezent dla teściówki,bo ma jutro urodziny,ale co tu kupić????
 
Madzia - Lenka radzi sobie ze słomką, tyle tylko że tam każde dziecko dostaje kubeczek zwykły i w nim picie....nie widziałam żadnego dziecka z innym przyrządem do picia.
Kasiu - udanego wyjazdu!! napewno będzie super!!!!
młoda zasnęła wtulona we mnie ( uwielbiam to:-p:tak::tak:), M biega, ja na seriale patrzę troszkę ale zaraz spać idę.
sprzątnęłam dziś podłogi i przygotowałam już wszystko do żłobka - pościel spakowana, w ręczniczki wszyłam te haczyki do wieszania, bo nie miały, podpisywałam kartony rysunkowe, farby i kredki itp...
spokojnej nocki!!.
 
Pabla a może weź Lenki bidon do żłobka i powiedz Panią żeby jej dawaly jeszcze z bidonu bo inaczej jeszcze nie umie.A z czasem i tak sama się nauczy pić z kubka.
Poza tym jestem w szoku kredki,farbki , bloki rysunkowe dla roczniaka? :shocked2:
Ja jak ostatnio dałam Adasiowi kredkę i próbowalismy razem rysować to dziecko jedynie jadło te kredki... no ale cóż może inne dzieci juz rysują.
Kasia super wypoczynku
Post Łucek wie co robi...czeka aż będzie mniej ciężarnych na izbie przyjęć :-D
Kic na pewno dasz radę , w końcu to praca z powołania.
Renia wiem co czujesz...
 
Ech, Młoda w końcu zasnęła po godzinie latania za autkiem... spodobała jej się głównie nie możliwość chodzenia, ale możliwość....dogonienia kota:-p Kot w końcu wlazł pod łóżko, bo miał nieco dość unikania czołówki z rozpędzonym autkiem sterowanym przez zarykującą się ze śmiechu małą dziewczynką... ja nie wiem skąd te sadystyczne skłonności, a to gryzienie, a to szczypanie, a to szczucie kota... tylko czekać, a będzie muszkom skrzydełka obrywać:eek:
Siadam jeszcze trochę nad firmą popracować, bo niedługo siostrzenica z lotniska przyjeżdża i trzeba dać dziecku jeść i spać.

Kasia, udanego wypoczynku!
Pabla, spokojnie, Lenka jest bardzo bystrą dziewczynką i na pewno wkrótce opanuje wszystkie potrzebne umiejętności:tak: A czemu zapisano ją do grupy starszej?
Kicrym, no jako mama energicznego chłopca, to sobie spokojnie poradzisz z nieco starszymi urwisami:tak:
Liwus, Florka rysuje:-) Bazgroły takie i oczywiście kredkami przegryza, ale widzę, ze już wie, do czego kredki są;-)
I nie pamiętam co jeszcze:-( Spokojnego wieczoru:tak:
 
Dzień dobry....starym dobrym zwyczajem pierwsza:-p Starszą Młodą trzeba było na pociąg do domu wyprawić, młodsza Młoda też wstała sprawdzić, czy aby nie można by już autkiem pojeździć i zanim chaos opanowałam to już mi się spać odechciało:-D

Post, jak widzę już grasuje, czyli z porannego newsa porodowego nici:-p No nic, do 9-go jest jeszcze czas....:-)

Miłego dnia!
 
witam z rana
u nas pobudki ostatnimi czasy 6.30
Kasiu udanych wakacji
Liwus u nas też kredki są do jedzenia a nie do rysowania:-)
Madzia ja jutro mam urodziny teściowej i też nie wiem co kupić
spadam bo coś mi jęczy:cool2:
 
ano nici
Właśnie odkrywam że spanie jest przereklamowane mocno zwłaszcza pod koniec ciąży:tak::tak::tak::tak::tak::tak: więc sie relaksuję ...przy kompie:-D:-D:-D:-D:-D:-D

madzia...ależ oczywiscie że sypialnia....niegotowa, jeszcze jakieś 3 tygodnie i można podłogę kłaść :)
tak to jest sobie coś zaplanować...mogłam sobie to wicie gniazda rozpocząć ze 3 miesiace wcześniej to byśmy zdążyli wtedy :)

no i jeszcze jedno miałam
Kasia...odpoczywaj odpoczywaj odpoczywaj...nie wiem czy smsa napiszę jak będziesz na wakacjach bo przecież mam czekać na Twój powrót tak??
:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,
my się szykujemy do żłobka. Nocka ok, młoda wstała przed 07:00, ja niestety już od 05:30 się kręciłam i wierciłam, myślałam o żłobku, o chrzcinach siostrzenca ( co na siebie włożyć:zawstydzona/y::tak: ) i oczywiście o zębach mojej latorośli:-(
dobra, muszę dać jej jeszcze coś na ząb i uciekamy zaraz.
zajrzę pewnie w okolicy południa.
Kasiu - pięknych, słonecznych wakacji!!!
 
Do góry