reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

reklama
Mnie też wilczy apetyt jakoś omija w miarę powiedzmy:-) jedynie co zawsze za mną chodzi, bez względu na to ile tego zjem to mc fllury z mc donalda:-)
 
:-) oj to widze ze nie jestem jedyna z moimi napadami glodu :-) choc u mnie zdarzaja sie naprawde bardzo rzadko, tak to nie mam jakis specjalnych ochot na nie wiadomo jakie ilosci :-) u mnie juz 7 na + mimo ze sie nie obzeram, no czasem sobie pozwole na male obzarstwo, ale to tak jak pisalam rzadko, bo nawet nie mam czesto ochoty :-) a u Was te apetyty wplywaja na wage ?
 
Zdjęcia niestety nie było. Może następnym razem ;-) A tak wogóle to namierzyłyśmy jeszcze jedną lipcówkę, z tym że mało aktywną ale za to "podczytującą". Po zajęciach się rozgadałyśmy aż zimno wygnało nas z basenu :-)
Zarówno aqua aerobik jak i spotkanie SUPER :-):-):-)
 
Witajcie dziewczynki :-)
U mnie z tym jedzeniem roznie.Jak jestem w domu to tez mi sie buzia na przemian z lodowka nie zamykaja,dlatego ciesze sie,ze do pracy chodze i tylko na przerwach jem ,a w miedzyczasie ewentualnie jakies jablko lub cukiereczek :zawstydzona/y:Ostatnio jak troche chorowalam,to nawet w domu nie mialam apetytu ,takze lodowka troche odetchnela od moich wizyt:sorry2: Ale pomalu wracam do formy :tak:
Co do fast foodow to omijam z daleka.Juz przed ciaza sobie wbilam do glowy,ze to tluste i niezdrowe i nie wiadomo co tam pakuja,dlatego w czasie ciazy tym bardziej unikam,a jak juz to sie ewentualnie na pizze skusze i przewaznie tak sie nia objem,ze mam uraz do pizzy przez nastepny miesiac.
Ale McFlurry to swietosc,bez tego sie nie obejdzie:tak::zawstydzona/y:
 
Alicja gratulacje!!!! Ale masz fajnie że już wiesz! ja musze wytrzymać do następnego piątku. Ale przeczucie mówi że tez coś miedzy nóźkami wypatrzymy.
 
reklama
Do góry