reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej babeczki ciezaroweczki ;-)

survivor ciesze sie ze tak pozytwynie wypowiadasz sie o usg3d :-) bo jakos do konca nie bylam do niego przekonana. Ale obejrzalam sobie jakies zdj z neta i jestem zachwycona, a do tego jeszcze Twoja pozytywna opinia juz w ogole mnie przekonala, do tego stopnia ze nie moge sie doczekac 26 marca :-) oby Antosia zechciala sie pokazac od przodu :-)
mamusiasynusia straszne rzezcy wypisujesz o tym porodzie :-) mnie tam osobiscie to w zaden sposob nie zraza, wiem ze nie bedzie to najprzyjemniejsza rzecz, ale za to jak juz maluch wydostanie sie na swiat, ajjj podejrzewam, ze w moment zapomne o bolu :-) ja na razie sie nie boje porodu :-) po prostu o tym nie mysle :-) choc chcialabym miec juz Antosie przy sobie :-)
Mery witaj ;-) termin masz w zasadzie taki sam jak ja -wg OM u mnie to 20lipiec, a z usg wychodzi wlasnie 17-18 :-) no ciekawe co tam w brzuszku u Ciebie mieszka :-) te przeczucia to nie zawsze sie spr w moim wypadku takze. Tez mialam przeczucie ze u mnie synus, a ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazalo sie , ze babeczka :-)
w Twoim wypadku to tak jak u mamusisynusia, moze dobrze by bylo aby byl synek do pary dla corci :-) skoro z Malej taka przylepka do mamy, to niech tatus tez ma swoja :-) zreszta mieszane rodzenstwa sa zawsze fajne :-)
a Ty osobiscie co bys bardziej wolala-core czy synka ? :-) wiem, wiem najwazniejsze by bylo zdrowiutkie, ale zawsze jest jakies nastawienie na plec :-)
 
reklama
Jakoś przy pierwszym chciałam chłopca bo u nas w rodzinie same baby mam 2 siostry jedna ma córe druga syna i to na tyle chłopów u nas w domu no oprócz męzów, ale teraz jakoś wolałabym druga dziewczynke jakoś tak sama nie wiem dlaczego co wcale nie uśmiecha się mojemu mężowi ale w poniedziałek mam nadzieje że wszystko się wyjaśni
 
Trzymam wiec kciuki by szkrabik zechcial pokazac co kryje miedzy nozkami :-) moja Antosia mimo ze na juz 2 z rzedu usg pokazala mi tylko pupe nie kryla sie ze swoim kroczem :-) wiec okreslenie jej plci dla lekarza nie okazalo sie zbytnim wyczynem :-) choc wiadomo jak to jest- pomylek w okreslaniu plci jest mnostwo, tak naprawde co bedzie okaze sie dopiero po porodzie ;-)
tak jak pisalam chcialam synka, okazalo sie ze bedzie cora.Na poczatku ciezko bylo mi sie przyswoic do tej wiadomosci, a teraz to mi to naprawde bez roznicy, wiec mysle, ze jak nawet w brzuszku rosnie Ci chlopaczek tez bedziesz baaaardzo szczesliwa- tak jak ja ;-)
 
Witaj Mery, wlasnie zauwazylam, ze twoja Natalka jest tylko 6 dni starsza od mojego Maxa :-). Zycze Ci ujawnienia dzieciatka w poniedzialek!
No a u nas udala sie parka! Dziewczynka potwierdzona na drugim usg, co prawda zdjecia tego malego "szczegolu" rozrozniajacego nie posiadam, ale sama widzialam, ze to nie chlopiec! Jestesmy ogrrromnie szczesliwi, tak kiedys sobie marzylam o parce, wlasnie chlopiec pierwszy i dziewczynka druga. Z tym, ze myslalam, ze trzeba bedzie jakos liczyc dni na dziewczynke i chlopczyka i probowac celowac, czy cos a tu prosze, samo sie udalo. Czasem chwale meza, ze na te okazje jakos specjalnie sie przygotowal czytajac mi w myslach . No bo to od niego w sumie zalezalo :-D.
Jesli chodzi o porod, to ja mialam dluuuugasny i przez to meczacy. Teraz chyba jak znow bedzie sie dluzylo, to sie znieczule, bo nie chcialabym znow tego przezywac. Choc mowia, ze z drugim dzieckiem idzie szybciej. Opisze Wam moje rozwazania na watku o znieczuleniu.
 
Witaj Mery:-) miło że dołączyła jeszcze jedna lipcóweczka :-)
A ja jeszcze mam pytanie z innej beczki - do dziewczyn które mają fotele sako, bo jakiś czas temu był o tym temat na wątku! czy można z nich tworzyć dowolne kształty tak jak pokazuje się na zdjęciach?
Mam ochotę kupić taki fotel ale kompletnie nie mam pojęcia jaki najlepiej się sprawdza - mega sako czy np active? pomoże ktos?? :-)

Post_ptaszyna - ty kupiłaś taki fotel z tej strony co podałaś Ecopuf - Fotele - Mega Sako- nownoczesne meble relaksacyjne czy np z allegro??
buziaczki
 
:-) ja sie tylko przywitam :-)
bo na temat foteli nie mam doswiadczenia, wiec sie nie udzielam :-)
co do porodu natomiast-ja zwyczajnie o tym nie mysle :-) kobiety rodza od wiekow i jakos przezywaja :-) poboli, poboli ale za to jaki jest piekny efekt :-) zobaczymy , czy ta k optymistycznie bede do tego podchodzic na koncowce :-)
 
witam nowa mamusie :tak:

ahaa moim zdaniem te xxxl sa najlepsze, ja mam xxl ale praktycznie kupilam dla synka (lubi sie na nim wylegiwac) tylko to sa naprawde wielkie fotele, zastanow sie czy masz miejsce ;-) no i mozna roznie go dawac :sorry2:
 
Ja nie mam takiego fotela, ale korzystałam u koleżanki ;-) Suuuper sie na nim siedziało i leżało. Nie mam pojęcia jaki to był rozmiar, ale fakt, zajmował mnóstwo miejsca;-)
 
Ja już poszperałam, nawet męża szybko zaraziłam pomysłem kupienia takiego fotela:-)
Też się zdecydowaliśmy na duży fotel, na szczęście miejsca mam dużo a i fajnie się wkomponuje w mieszkanko - bo w salonie mamy wielki narożnik czerwony właśnie z ekologicznej skóry i pufę do kompletu :-) ale chyba wykorzystam go w kuchni- też jest wielka i w części jadalnej chcemy zrobić taki kącik "knajpiny" gdzie takie fotele idealnie by pasowały :-)
więc aż się prosi a i kręgosłup na pewno podziękuje:-)
 
reklama
Wtajcie :) Ja mam duży sentyment do Lipca bo moja córcia jest z tego miesiąca 2002. Teraz mam termin na sierpnia akurat na własne urodzinki. Życzę Wam samych radości!!!
 
Do góry