reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Pabla nam lekarz polecił marchewkę ugotowaną,zrobić papkę i dawać bez zadnych dodatków.Oprócz tego ja daję zamiast kaszki kleik ryżowy tak na gęsto bardzo,no i banan podobno zatyka,więc do tego kleiku możesz do smaku dać banana.Suszone jagody są też dobre, może spróbuj ze świeżymi jak nie masz suszonych.No i nie wiem co jeszcze:sorry2:
 
reklama
ryż generalnie jest dobry:tak: taki rozgotowany wręcz..szczególnie dobra jest ta woda z rozgotowanego ryżu więc lepiej gotować ryż na gęsto i nie odcedzać (hm no bo są dwie szkoły gotowania:tak
banany:tak:

ja mam tez pytanie
o czopki przeciwgorączkowe, jakie są dobre?? i czy to na receptę.
Młoda dzisiaj temp miała po szczepnieniu pewnie i daliśmy syrop który cięzko wchodził i młoda się jeszcze rozżaliła że tak ja wymęczyliśmy:baffled::baffled::baffled: a że widać że gorączka męczy to mi jej szkoda więc może czopek lepszy..rachu ciachu i po strachu

Ja tak króciutko bo gości mamy.
 
Witam w sobotę z rana...
pobudka o 07:00, kupka około 1:00 w nocy ( po raz pierwszy od jakiś 10 mcy )....
Post - ja mam nurofen w czopkach, nam pomógł - bez recepty.
Dzięki za rady - dzis chyba marchewka z ryzem na obiad....
 
Pabla - tak ja dziewczyny pisały:tak: Ale sporo wcina twoja Lenka:tak: U nas objętoś 150 ml nie zostaje przekroczona:no:
Surv - trochę jestem ostatnio zakręcona, ale to chyba dziś twoja siostra ma operację? Trzymam kciuki, oby szybko i sprawnie przebiegła!
Post - nie pomogę, bo nie testowaliśmy jeszcze lekow przeciwbólowych.
U nas znowu ładnie, jestem wkurzona na M., więc nie czekam aż wróci z pracy, wychodzę na działkę!
Miłego dnia!
 
Post, ja zawsze daję Efferalgan w czopkach bez recepty i ładnie zbija gorączkę.
Pabla, może o jakieś uczulenie pokarmowe na coś co do tej pory nie uczulało? Jeśli o dietę chodzi, to dużo ryżu i gotowanej marchewki na pewno dobrze zrobi. Jagody podobno suszone, o dostania w sklepach ziołowych, działają lepiej niż surowe.

Odezwę się potem, bo właśnie siostrę do szpitala wyprawiam;-)
 
Witam i ja:happy2:
Nocka oczywiście z pobudkami, ale jestem przyzywczajona:dry:
Post ja też mam nurofen, bez recepty. U nas wychodziły z pupki:sorry2:
Pabla oby Lence przeszły te rozwolnienia, a może te jogurty ją tak przeczyszczają?
Kaja no pogoda sprzyja na działeczkę:tak:my nad wodę chyba pojedziemy:tak:
Madzia to super, że na basen się dostaliście no i udanego wyjazdu:tak:
Słonecznego dnia!
 
Hej, pozdrowionka

Pabla ryżi marchewka jak dziewczyny pisały, i na razie odstaw jogurt :tak: na kilka dni. A jaki chlebek dajesz? bo jeśli razowy to też może powodować biegunkę, i surowe warzywa i owoce.:-(
 
Witam i ja:-)
Post ja daję Małemu Efferalgan w czopkach i lepiej działa niż Ibufen w syropie:-p co do wychodzącego czopka u nas też czasem wychodził, ale wpychałam go z powrotem i trzymałam pupkę;-)
Pabla oj biedna Lenka, oby jak najszybciej przeszło to rozwolnienie:tak: kleik ryżowy chyba najlepiej zadziała na takie akcje no jogurt odstawić bankowo;-)
Madzia super, że dostaliście się a basen i udanej zabawy na wyjeździe:-)

Syn dzisiaj wyszalał się w piasku za wszystkie czasy:baffled: :baffled:woda po kąpaniu była lekko mówić czarna:-p w pracy w spokojnie i zobaczymy co będzie jutro - oj jak mi się nie chce iść jutro do pracy:-( z dobrych wieści jest to, że podnieśli mi stażowe o 20zł brutto, więc gdzieś z 10zł więcej dostanę:-p Antek znowu próbowałam odpalić pralkę, ale Ola w porę ten czyn udaremniła:baffled: szaleje ten mój Chłopak;-) zmykam Dziewczyny się umyć i spać bo jutro na rano do pracy:-( miłego wieczoru:tak:
 
reklama
Pabla mojej koleżance lekarz polecił obsypywanie mąką ziemniaczaną pupy , nie stosować chusteczek tylko za każdym razem myć pupę. Najlepsze jest wietrzenie. Polecam w takich przypadkach pieluszki wielorazowe albo zwyczajne majtki a jako wkład pieluszka tetrowa bądź szmatka z mikrofibry.
A z pokarmów to już wszystko dziewczyny wypisały.
U nas genialnie działają maści na sterydach także polecam do stosowania doraźnego.
 
Do góry