reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

No proszę, a u nas nocka ok. Wydaje mi się, że przez to że chłodniej i przyjemniej i nie ma w mieszkaniu parówki.

Kurcze i ciągle nasz przelew nie doszedł do tej szkoły pływania:no: zostały dwa wolne miejsca a nas jest dwóch,bo jeszcze synek znajomych,a w sumie to jeszcze z 7 chętnych.

Madzia a nie wystarczy potwierdzenie złożenia przelewu? Spróbuj!
Surv, siły Kochana!
Renia, ja też tak mam - po południu jak wracam z pracy, to Olga cały czas na mnie się wspina, powisi trochę, odstawię ja gdzieś w najodleglejszy kąt, a ta po chwili a zaś do mnie. A obok np. leży tatuś, któremu mogłaby "posuszyć głowę":dry:
 
reklama
Surv - wietrzę pupę, mała w domu cały czas bez pieluchy gania, więc co jakiś czas znajduję jakieś mokre plamy. Po tormentiol pójdę popołudniu.
My ze spacerku wrociłyśmy, młoda zjadła deserek i zaraz kłade ją lulu. Ja zupkę już jej wstawiłam, więc będę trochę odpoczywać podczas jej spania.
 
Hej!
Trochę nas nie było i trochę jeszcze nie będzie bo netu nie mam (ciężka to próba :p) i tylko u teściów trochę kukam.
Po pierwsze chciałam złożyć bardzo spóźnione życzenia wszystkim solenizantom i podziękować za wszystkie śliczne karteczki Weroniczce, Wikusi, Julci, Florci, Zainab, Tosi, Michalince, Maciusiowi, Misiowi, Olgusi, Gabrysi, Tymusiowi, Prezesikowi i ich rodzicom :)
Strasznie przepraszam, że tak z mojej strony wyszło :( i dziekuje za wyrozumiałość :*.

U nas sytuacja się chyba normalizuje ale oczywiście duuużo wolniej i ciężej niżbyśmy chcieli. Cóż- za złe decyzje sie płaci.
Dzieciaki zdrowe a teraz mam troche luzu bo Pyś pojechał z babcią do rodzinki :) Też marzy mi się jakikolwiek wyjazd :(.
No to teraz spróbuje troszkę was poczytać. :)
Trzymajta się :] poodzywam ise jeszcze jak będzie sie dało.
 
Witam i ja:happy2:
U nas fajnie, ciepło:tak:mły obecnie śpi, a ja robię przerwę w prasowaniu:dry:
wczoraj zrobiliśmy małemu zdjęcia do paszportu, jak śmiesznie wyszedł:-D
Post no to będziecie mieć ekipę do prowadzenia Iki za rączki:tak::-)no i iby remoncik szybko poszedł żeby Łucek juz na gotowe przyszedł:tak:
Andula oby w pracy trochę luzu było:tak:no i super sobie radzisz:tak:
Madzia oby wam się udało na tą pływalnie dostać:tak:
Pabla u nas na odparzenie sudocrem i non stop bez pieluchy:tak:
Surv spóźnione życzenia dla M:tak:
Mondzi ja powtarzam mojemu M że ma przy Kubie nie przeklinać, nawet jak się nie kłócimy ale jak jest np. z kolegą to siarczysty język idzie w ruch:angry:
Haszi dobrze że poolutku stajecie na nogi, zobaczysz będzie dobrze:tak:
Kasia no to pewnie starszak miał frajdę:tak:
 
Witam, obrobiłam się ze sprzątaniem, gotowaniem poza tym Mały śpi, więc mogę sobie poszaleć na necie:-)
Madzia widzę, że nocka do d...:baffled: współczuję i życzę jak najszybszej poprawy:-)
u nas jakieś dziwne popłakiwania przez sen przez które zrywam się na równe nogi, ale reszta w normie:-p pobudka o 7.30, ale przetrzymałam Urwisa trochę w łóżeczku, później w moim łóżku i wstałam przed 10tą:-p nie wspomnę, że spałam w towarzystwie wiaderek, łopatek i książeczek;-)
co do mojej pracy to właśnie doczytałam się, że napisałam iż jest źle:baffled: tam powinno być napisane "nie jest źle" - tak to jest jak się pisze na laptopie i czasem coś się samo zaznaczy a później skasuje :-p
zmykam poczytać inne wątki:-) miłego popołudnia;-)
 
Kicrym, Olga też śmiesznie wyszła na zdjęciu - takie zdziwsko:-D
Haszi, witaj! Fajnie, że wszystko idzie ku dobremu:tak:
A my po południu mykamy do koleżanki koło Andrychowa:tak:(jutro albo w niedzielę powrót) Może w powrotnej drodze zahaczymy o Inwałd i Park Miniatur?
 
Witam, juz troche ogarnelam domek. Trzy prania sie susza, zakupy zrobione(bo lodowka byla pusta) Zdrzemnelam sie z moja lobuziara(wstala o 7:baffled:)

Survi spoznione zyczenia dla R. Trzymaj sie kochana:tak:
Post ale Wam sie szykuje wekend:-DPelna chata bedzie:-D
Andula fajnie ze Michal tak dobrze znosi rozlake z Toba i dobrze ze w pracy ok:tak:A jak z m?
Madzia trzymam kciuki zeby przelew szybko doszedl i maly bedzie plywac:tak:
Mondzi moj m tez czasami sie zapomina i przeklina ale w nie za duzo:tak:
Haszi to sobie odpoczywasz od starszaka , moze jeszcze Tymiego wyslesz na wakacje;-)Dobrze ze pomalu stajecie na nogi, oby tak dalej:tak:
Kasia to czeka was ciekawy wekend:tak:A my w Ciezkowicach mielismy isc do skamienialego miasta i zapomielismy:baffled:
Pabla oj biedna Lenka.Mam ndzieje ze jej szybko przejdzie

Jutro jedziemy na urodziny G chrzesniaka kolo Gdyni, a w niedziele do nszaej chrzesniaczki. Dzis mamy imprezke(mala) w domu siostra przyjdzie z kolezanka.Hania jutro wyjezdza i przyjedzie( jak dobrze pojdzie) na swieta:tak:
 
Kasia no właśnie dokładanie ma taką zdziwioną minkę:-Dja chciałam go trochę rozśmieszyć ale pan powiedział że mi uśmiechniętego nie przyjmą:sorry2:Podobno ten park miniatur jest super:tak:koleżanka tam była z wycieczką z przedszkola:tak:dzieci były zachwycone:tak:
Dorka ale imprezek się szykuje:-)
KATE ty to obrotna jesteś:tak:ciekawe jak ja dam radę od września:dry:coś marno to widzę:cool2:
Mały wstał, zaraz zje jakiś owoc i idziemy do piachu, pogoda fajna, więc może się przejedziemy nad jakiś zalew w niedziele oczywiście jak M nie będzie w pracy:confused:
 
no na basen dostaliśmy się,wprawdzie do innej grupy,ale nie jest źle.Zaczynamy za miesiąc:tak:
Maciek po jakiejś dziwnej histerii w łózeczku :szok:w końcu usnał i oby spał całą noc - ta ,marzenia:dry:
Ja sie weekendowo żegnam z Wami i lecę sie pakować,bo jutro z samego rańca jedziemy do Kudowy,ze znajomymi i z naszymi dzieciami oczywiście.
Miłej soboty i niedzieli życzę!!!
 
reklama
Dziewczyny - co robić żeby lenę zatwardzić?? sorki że na tym wątku ale trochę już się martwię tymi kupami....
zawsze to stęka, napina się a wczoraj i dziś zrobiła mi kupki niespodziewanie na dworzu, takie wodniste:baffled: nie wiem po czym..nic nowego nie dawałam...takie kupy ma już z przerwami 3 tyg, wcześniej myślałam że od jogurtów takich dorosłych, już 3 tyg nie daję i wciąż to samo...
dziś jadła:
05:30 - 200 ml mleka
08:30- 200 ml kaszki na gęsto
11:30 - jogurt z morelami 190 gr
15:00 - zupka
około 17:30 - dwie małe kromki chleba z masłem i wędlinką
około20:00 - 200 ml kaszki na gęsto
dodam że nic z tych rzeczy nie jest nowością....
zupkę zrobiłam kalafiorową, jest tam jeszcze marchewka, seler, kaszka manna, olej z pestek winogron ( na tym oleju robię zupki od zawsze... )
pupka cała czerwona, jutro lecę po tormezol i maść nagietkową....
co jeszcze mogę zrobić?
sorki że na tym wątku wszystko.
idę już spać.
pa
 
Do góry