reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Zdjęcia prześlę jak będę miała chwilkę czasu, ale szybciej to zrobię w domu.
Pabla dziewczyny mają rację, nie martw się na zapas, gadałam z teściową i mówiła że nie ma się czym martwić, często zdarza się, że dzieciom wychodzą ząbki po roczku i jest to tak zwane późne ząbkowanie. Będą jej wychodzić wszystkie na raz.
Jeśli chodzi o wit. D3 to my mamy cały czas podawać, mimo że Maks też je sztuczne mleko, moim znajomym też lekarze mówią żeby podawać, ale np nasza prywatna już nie kazała tylko witaminy coś jak wibowit, ja jednak podaje wit d
Kicrym to fajnie że wakacje się udały, Maks też uwielbiał morze, z płaczem go z wody wyciągaliśmy.
Dziś do domu już nie mogę się doczekać.
 
reklama
Hej,
Kamu, dobrze że wakacje się udały!
Magdzik -oby pogoda sprzyjała spacerkom, u nas też pochmurno, ale przyjemnie.
Nocka u nas ok, pierwszy raz od jakiegoś czasu....bez kręcenia, z jedną pobudką o 05:00 i spała potem do 08:15:-):-)
Mocz już złapałam, zaraz jedziemy na pobieranie krwi. No i wyniki witaminy d3 będą dopiero za około 2 tyg, reszta pewnie z dnia na dzień. W każdym razie zaczynam od dziś podawanie cebionu i zwiększenie ilości pitego mleka.
 
My dziś poszaleliśmy ze spaniem aż do ósmej - pogoda smętno duszna to i wstawać się nie chce;-) Po południu jedziemy kolejnym chętnym mieszkanie pokazywać, może w końcu się ktoś zdecyduje, a potem z siostrą nr 2 na zakupy, no i musze jakieś ciasto popełnić, bo R ma jutro urodziny i sajgon życiowy nie zwalnia mnie z obowiązku uczczenia - zwłaszcza, ze to ostatnie z trójką na przedzie:-p

Zmykam trochę posprzątać...wiem, ze to bez sensu, ale zawsze te 2 dni przed kolejnym najazdem rodziny nacieszę się porządkiem:-)
 
Nam lelarz kazał podawać witminę D do roku, a teraz mamy sanostol, ale z zastrzeżeniem, że stosować głównie jesienią i zimą! Czasem dajemy wit. C i iskial (od poł roku), choć teraz też, jak się przypomni:baffled: Iskial zaczęlismy podwać z zalecenia farmakologa w okresie zachorowań i odpukać raz był katarek, choć wokół wszyscy chorzy:tak: A to też z powodu wiecznie zakatarzonego mojego bratanka.
Nie mam głowy do niczego:no: Wcozraj byliśmy ogladać panele i kafelki i część powybieraliśmy... Ale akcja kupna znowu wstrzymana:wściekła/y: Wczoraj byliśmy umówieni u notariusza, ale w poniedziałek dostarczyliśmy jemu papiery z banku(umowę) i okazało się, że jest błąd:szok::szok::szok: Zły adres mojego M. (wpisali mu przyszły). Notariusz powiedział, że nie może sporządzić aktu... No i zaś milion telefonów, do sprzedających, do banku do Wrocławia i w nordei pani była w szoku, wysłała kurirem tylko te strony z poprawionym adresem i czekamy dzisiaj na kuriera! Mówie wam, jakis pech, czy co??? Zaczynam wierzyć w jakieś złe moce, które próbują utrudnić nam kupno mieszkania:-D:-D:-D Czas nagli, M. mnie wk... swoim optymizmem... Proszę go, żebysmy kogoś zatrudnili do remontu, nie on sam z kolegami:angry: A mamy dwa tygodnie na remont przedpokoju, kafelki w kuchni (tylko przy blacie i kuchence, fakt), łazience i ubikacji, wymianę drzwi (sami wymieniamy, bo u nas trzeba czekać miesiąc na drzwi:szok:, a bez tego nie ruszymy) no i malowanie... Pewnie macie mnie i tego tematu dość:-D A jeszcze trochę będzie postów w tym temacie:-D:-D:-D
Miłego dnia! Ja idę po południu pooglądać meble, choć zapału brak:baffled:
 
Witam się i ja!
Mnie dzisiaj obudziło dziecko płaczące - co się nie zdarza a wokoło niego i na nim wszystko w kupie bo pieluszka się poluzowała.
Na szczęście był Tatuś w domu to wykapał dziecko :-)
Ja witaminę D podaje w okresie jesienno-zimowym bo takie mam zalecenia pediatry żeby podawać do 1,5 roku. Powiedzcie dziewczyny jak się nazywają te wasze witaminy D bo mi się już skończyła a zapomniałam zapisać nazwy a poszłabym do przychodni po samą receptę.
My zaraz lecimy do Babci i na spacer. Obiad wczoraj zrobiłam ( leczo ) także nie muszę gnać.
Ponadto 17.08 jadę szybko na 2 dni a raczej 1,5 dnia do Krakowa ( szkoda że tak krótko bo bym odwiedziła wszystkie krakowianki ) bo muszę podpisać umowę z producentem materacy, a potem za jakiś czas szkolenie ( ale to już chyba w Nowym Sączu ) i jedziemy z koksem...
 
Liwus no to biedny Adaś był dziś rano. Widzę że działasz na całego, trochę Polski przy okazji zwiedzisz:-)
Kaja to macie przeboje z tym mieszkaniem, nie przejmuj się i pisz na tym wątku, my chętnie czytamy. Mam nadzieje, że jak teraz ten kurier dośle dokumenty to już będzie wszystko w porządku. Ale taki remont w 2 tygodnie to chyba będziecie musieli mieć nie złą ekipę, bo jednak sporo roboty przed wami.
A nie pochwaliłam się wam jeszcze że mój D dojechał do nas na wczasy,a cały czas zapierał się że nie przyjedzie bo ma tyle roboty. I pewnego wieczora siedzę z rodzicami w pokoju a tu przyjeżdża mój mężulek zrobił nam niespodziankę na całego i był z nami jeszcze 5 dni.
Kiedy urodziła Andzia?
 
Liwus, my mamy chyba devicap:tak: Na przedostatnim szczepieniu nasza pediatra zwróciła uwagę, że ciemię jakby stanęło w zarastaniu i dała prikaz 2 kropli na dzień. I faktycznie na ostatnim szczepieniu zwróciła uwagę, ż ruszyło. Olga będzie miała pewnie tak jak Miki, czyli ciemię zarośnięte dopiero na 18 miesiąc
Kaja, faktycznie pechowo strasznie
 
uff dotarłam do domu, dyplom już odebrałam i złożyłam podanie o zaswiadczenie o średniej potrzebne na studia II stopnia:dry:
M był z małym i uwaga spali do 10.13:szok::szok::szok:kurde jak ja jestem z nim to tak nie śpi:dry:
Kamu no to super niespodzianka:tak:
Kaja kurcze macie przeboje z tym mieszakniem:dry:ale oby wszystko się dobrze skonczyło i remont poszedł szybciutko i bez komplikacji:tak:
zaraz mykamy na spacerek i na zakupy bo echo w lodówce:sorry2:
miłego dnia
 
Witam!

Pada i wcale się nie dziwię bo rano umyłam okno.
Młoda strasznie piszcząca póki co śpi.
u nas ciemiączko zarosło a z witaminek daję vibomil i tam jest wszystko z d3.
Sprzątam znowu maniacko bo na piątek zjeżdżają goście mieli być w zeszłą sobotę zaplątali się w inne rejony polski na dłużej,a my wczoraj dokończyliśmy pokoik dla starszej córki tylko ogarnąć i niech się dziecie przenosi no i oczywiście różowy

Pabla dziewczyny dobrze mówią Lenka jest bystrzak i dużo spali,a badania poróbcie dla spokoju.Emilka też nie ma jeszcze ząbków,normalnie górne i dolne jedynki widać jak na dłoni od końca maja i nic i dwójki też są ale nic nie wychodzi też się martwię ale lekarz każe spokojnie czekać

Kamu fajnie że wakacje udane

Kaja to się nakręciło

Andula gratki dla m
 
reklama
Z ostatniej chwili - M. zadzwonił do firmy kurierskiej i okazało się, że kurierowi ... zapsuło się auto:szok::angry::angry: Na całe szczęście nie są daleko, więc wsiadł w auto i teraz do nich jedzie... Byliby dopiero po 16, bo najpierw objeżdżają drugą stronę:no: Super, zaczyna mnie to bawić:tak:
 
Do góry