reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pabla wszystko będzie dobrze. Odnośnie zębów powiem Ci że mam koleżankę której syn ma rok ( jutro skończy ) i nie ma żadnego zęba no więc że też się przejmuje poszła z nim do stomatologa a ta na to jej powiedziała że zawiązki zębów są i że trzeba cierpliwie czekać bo czy prędzej czy później wyjdą.
Także głowa do góry zęby Lence na pewno wyjdą a wagą się nie przejmuj. Adaś też swojej wagi nie potroił i też jest jednym z chudszych lipcowych dzieciaczków tym bardziej że jest chłopcem. ALe mi nic lekarka nie powiedziała , także głowa do góry.


Juleczko kochana sto lat mały urwisie..​
 
reklama
Hej:-):-):-) Raz jeszcze dziękujemy za życzenia. Jula jak na jubilatkę przystało szaleje od samego rana, zmolestowała dziadka doszczętnie, a teraz terroryzuje rodziców. Był mały torcik niespodzianka. Główne obchody rocznicy zostały zaplanowane na weekend, a tu dziadkowie torta zakupili:-D Fajnie było. Jula zamiast wykazywać jakiekolwiek oznaki zmęczenia zajeżdża jeździk (ten co miała na zjeździe) i przypomina sąsiadom o swoim istnieniu waląc o podłogę tym co w domu najcięższe - garnuszkiem na klocuszek. To ulubiona forma rozładowania emocji. Wiedziałam, że to zabawka edukacyjna, ale myślałam, że ona myślenia uczy, a nie wyrabia tężyznę fizyczną:tak::tak::tak:

Dziękujemy za przepiękne karteczki Florce i Tosi oraz ich rodzicom:cool2::cool2::cool2: Odezwę się jak spacyfikujemy moje dorosłe dziecko:happy2::happy2::happy2:

Buziaki dla wszystkich:tak::-);-):-D
 
Cześć dziewczynki my już po wczasach, jesteśmy teraz u teściów, po drodze do nich wstąpiliśmy, a jutro do domku.
Na wczasach było super, chociaż dla Maksa za mało miejsca w pokoju i troszkę się męczył do tego wychodziły mu 4 zęby na raz.
Pogoda nam super dopisała także nawet się opaliliśmy, miejscowość też fajna.
A co u was, może mi ktoś napiszę po troszku ja tych 11 dni nie nadrobię, serdecznie pozdrawiam.

Juleczko wszytkiego dobrego z okazji roczku!!!!
 
uffff...
ja tylko na chwilkę..
teraz mamy salon i sypialnie w jednym:-):-):-):-)
W sypialni puchy

Surv..no chyba żartujesz, ja się remontu nie tykam..co najwyżej z półeczek do pudełek przekładam:-):tak::tak::tak:
Nam wszystkim zależy coby Łucek siedział spokojnie jeszcze te 4 tygodnie..
się remont dzieje poza mną a ja czuję sie zmęczona po zrobieniu sałatki:szok::szok::szok::szok:...wykańcza mnie ta duchota:baffled::baffled::baffled::baffled:
a remont już teraz musi się zadziać i nawet jak nie zdążymy na czas to przynajmniej ta bardziej syfna część układania podłogi zadzieje się niebawem czyli jak Łucek jeszcze w brzuszku
dmucham i chucham na niego więc...

Pabla...no wszystko dziewczyny napisały:tak:
 
Witam wieczorkiem:happy2:
Dziękujemy za karteczkę od Julci:tak:
Kamu super że wakacje udane:tak:u nas na szczęscie nie nastąpił problem zbyt małego pokoju, wcześniej mówiłam że pokój musi byc przestronny bo przyjedzimy z rocznym diabełkiem:-D
Surv dobrze że termin operacji już ustalony (chociaż nie doczytałam co dolega Twojej siostrze:zawstydzona/y:)
Andula wnioskuję że już zaczęłaś pracę:tak:super:tak:
spokojnej nocki (u nas dłuższego czasu to rzadkość:dry:)
 
Juleńko kochana wszystkiego naj z okazji całęgo roczku:-)
karteczkę zakręcona ciocia wyśle jutro - przepraszamy za poślizg
Pabla - wszystko będzie dobrze
moja pani dr nie robi żadnych bilansów bo mówi, że bilansy mają sens w 2 roku zycia i dalej
taki maluch z pozycji leżącej na 2 nogi staje więc co porównywać
ocenia ogólnie - radosny, żywy, chodzący;-)
surv oby z tą operacją było tylko pomyślnie
kamu witamy po wakacjach - super, że wyjazd udany:-)
Kasiu będac nad jeziorem myślałam o Tarnowie i o tym że tam jesteście i przy kolejnej mniej spontanicznej wyprawie na bank się umówimy na kawkę - no i muszę poznać kochane rodzeństwo Mikusia i Olgę:-)
Kicuś super, że mąż się spisał
Andula ale fantastyczne wieści - to możecie dziś coś opić;-)
Post jako kierowniczka spokojnie możesz remontować;-)

a u nas dzisiaj rozwolnienie:baffled::szok::szok::szok:
pierwszy raz takie cuś więc panikuję cały dzień aż żołądek boli
przemyciłam w kaszce elektrolity bo inaczej nie przejdzie
na obiad ryż ( dziś zresztą mało miał apetytu) na śniadanie już zakupiłam kleik ryzowy
oj nie wiem o co kaman ale mam nadzieję, że minie do jutra
ciut marudny ale mimo wszystko uśmiechnięty - gorzej ze spanikowana matką:baffled:
dobrej nocki
 
Witam!
Renia i jak po nocce?
Kamu, super, że wakacje udane. Czekamy na fotorelację:tak: A może już jest?:-D

U nas dziś chłodniej i popaduje, ale to dobrze, bo jest czym oddychać:tak:
Miłego dnia laseczki!
 
Witam i ja:happy2:
U nas tez chłodno z czego sie nie cieszę bo Kuba w wózku długo nie usiedzi a co chwila kropi:dry:
Nocka taka sobie ale wstał o 7.40 więc nie mozna narzekać:happy2:
Ja zaraz sie zbieram na uczelnie po odbiór dyplomu:-)
Renia a może to ząbki?moja pediatra twierdzi że przy zebach i lekkiej infekcji tez występuje biegunka:confused:
Miłego dnia!
 
reklama
Hej:-) My już też od dawna na nogach, zaraz zmykamy z domku póki nie pada. Pogoda jest ok - chłodno, ale przyjemnie. Najgorzej, jak zacznie żabami prać, co jest ponoć bardzo prawdopodobne w rejonie Małopolski:baffled::baffled::baffled: Szkoda by było, bo umówiłam się z koleżanką, która urodziła w tym samym dniu co ja tyle, że kilka godzin wcześniej. Planowałyśmy spacerek:tak::tak::tak: Co będzie - zobaczymy. Koleżanka poddała alternatywę: kawka w kawiarni. Musiałam ją uświadamiać, że z Julą kawiarnia ni teges chyba, że specjalnie dla małych terrorystów. Jej Zuzka grzecznie w wózeczku siedzi i w ogóle jest bardzo spokojna:-):-):-)

Zobaczymy:tak: Pozdrawia i miłego dzionka życzę:tak::-D;-):-)
 
Do góry