reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Andziu prośba do admina wysłana, tak że trochę cierpliwości, i będziesz mieć dostęp do zamkniętego :tak:.Co do ruchów, to rzeczywiście pewnie maleństwo ma jeszcze sporo miejsca, ale to takie fajne uczucie.No i u mnie po raz drugi.
 
reklama
juz 2 usg wskazaly na dziewczynke, ale lakarz jeszcze chce potwierdzic w nastepnym, wiec moze?;-)
mi sie podoba, ale bez zachwytow ;-) tez zauwazylam ze jest coraz wiecej Blanek, tyle ze ja bylam tak pewna ze bedzie chlopak nr2 ze jak maz powiedzial ze on wybiera dla dziewczynki ja dla chlopca bez wahania sie zgodzilam, no i teraz mam ;-)
 
Sylcia prawda,prawda uczucie kopniaczkow jest niesamowite :-) dziekuje za wyslanie prosby o dostep dla mnie :-)
Roni ja tez mialam caly czas przeczucie ze w brzuszku mieszka chlopczyk, a na usg wyszlo ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu ze bedzie dziewuszka. Ale tez jeszcze nie nastawiam sie na to na 100%- mialam tylko 1 usg i to w koncowce 17 tyg tak wiec dosc wczesnie, i dosc latwo sie na tak wczesnym etapie pomylic, takze czekam na kolejne potwierdzenia :-) chcoc szczerze przyznam ze teraz to mi zupelnie bez roznicy ;-) najwazniejsze by malenstwa dobrze i zdrowo rosly :-)
 
Moj maly zboj mnie ostro atakuje :-)Co chwile jakis kopniak,a od niedawna czuje tez jak sie wyciaga,tzn wydaje mi sie,ze sie wyciaga,bo czuje taki chwilowy ucisk w jednym miejscu :-D Od jakichs 2 tygodni mozna tez zobaczyc jak mi sie brzuszek rusza,przy mocniejszym kopniaku :tak:Oczywiscie jak tatus polozy reke,albo jak sie patrzy to maly szkrab cicho siedzi,chyba sie wstydzi :happy2:Niesamowite uczucie.
A tak ogolnie to mam dzisiaj prawdziwy Dzien Kobiet,tzn,jeszcze kwiatkow nie bylo,ale w prezencie od synusia mame meczy wilczy glod :tak:;-) A wiec ide szykowac obiadek.
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za zyczenia i równiez przesyłam uściski dla Was!
Jak juz dzis dostalam kwiatka a sama sobie też sprawiłam prezent - balejaż na głowie:-D
 
cześć wszystkim Kobietom. Wszystkiego najlepszego w naszym dniu !!!
Mój synek na Dzień Kobiet zafundował mo cała nieprzespana noc, bo ma wirusa jednodniowego. Co pół godziny w nocy się budził i wymiotował. Także oko zamknęłam ok 7 rano. Tak do 8: 30 spałam, więc na rzęsach juz prawie chodzę.
Ale ważne że już mu lepiej, tylko oby mnie nie zaraził...
Ja ruchy czuję codziennie, czasem po kilka razy nawet, a czasami raz dziennie wieczorem. Różnie bardzo.
A usg mam 13.03 więc jeszcze tylko tydzień czekania.:-)
 
Madzia ciesze sie ze Malenstwo dokazuje :-) moje tez ma dzis dobry dzien :-) Moja corcia dostala dzis kwiatka od taty na dzien kobiet ( mam nadzieje ze nie okaze sie Stasiem ) ;-) i jak tatus polozyl reke to podziekowala :-) moj Maciek akurat ma to szczescie ze jak przyklada reke do brzusia to czuje Antoske :-) a brzuszek to tez mi juz faluje :-) w ogole te ruchy to super uczucie-uwielbiam je :-)
KasiaDe pewnie, nie ma to jak samemu siebie obdarowac, jak tam belajage ? :-) mam nadzieje ze wygladasz zabojczo :-)
Alicja przykro mi z powodu choroby Twojego synka :-( zawsze mi smutno jak takie malutkie dzieci choruja i sie mecza :-( Fajnie ze Twoje malenstwo daje o sobie znac w brzuszku :-) moja Mala tez juz codziennie puka ;-) ja usg mam o dzien wczesniej od Ciebie 12.03 i juz odliczam ;-) podziele sie z Wami wrazeniami :-)
 
A mi na razie brzusio nie rusza się albo tego nie widzę, ale maleństwo ostro kopie:-) ja mam nadzieję że w tym tygodniu pójdę na usg, a na 3d wybieram się za 2 tyg, niech maleństwo podrośnie jeszcze:-)
 
andziaa, oczywiście, że wyglądam zabójczo;-)A tak serio, to po prostu lepiej się czuję - i o to chodzi. Poza tym mężowi sie spodobało, to już w ogóle super:tak::-D
 
reklama
andziaa, oczywiście, że wyglądam zabójczo;-)A tak serio, to po prostu lepiej się czuję - i o to chodzi. Poza tym mężowi sie spodobało, to już w ogóle super:tak::-D
pewnie ;-) jak Tobie sie podoba i czujesz sie lepiej to 3/4 sukcesu, reszte dopelnia fakt, ze mezus zagustowal w nowych wloskach :-) zawsze nam kobietkom lepiej jak naszym partnerom sie podobamy :-)
 
Do góry