reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Lenko, Zainab, Szymusiu - wszytskiego słodkiego i uśmiechniętego od ucha do ucha z okazji ukończenia pierwszego roczku:-):-):-)
Fredka no to szał nocny
Post super, że z łuckiem dobrze, a samopoczucie może gorsze przez tą parnotę piekielną
Pearl 2 tygodnie i będziecie w Polsce - szybko zleci
Tosika ja wzięłam tylko 2 bluzy na ciepło i jedne spodnie (w nich zresztą jechał) a tam już tylko krótko i krótko) a z tym samolotem to się nie przejmuj, my tez tak cholebcia zawsze mamy, że tylko słyszę ze się coś rozwaliło, ale to jakaś psychoza;-) Wszystko będzie gicior i pięknie, że nie będziesz chciała wracac:-)
u nas też dziś słonko więc zupełnie inaczej się funkcjonuje:tak:
 
reklama
hejj
ja latam jak szalona :-p jeszcze u lekarza bylam,bo mala znowu kaszle; ale ma czysto-podobno w Krakowie ma przejsc szybko ;-)
dziekujemy za kartki od Nei i Post sa sliczne!!! Pabla nie mart sie,na pewno dojdzie :tak:

Lenko, Zainab i Szymonku z okazji pierwszych urodzinek i tu skladamy zyczenia, usmiechu i zdrowka!!!!

lece dalej spisywac co wziasc ;-)
 
Lenko, Zainab , Szymusiu W Dniu Pierwszych Urodzin życzę Wam dużo, dużo zdrówka, radosnej twarzyczki, wspaniałych zabaw i pięknych prezentów
e492.jpg
 
Ciotki z BB przesłały nam masę dobrej energii i Emilce jest o wiele lepiej,chociaż pampersy zmieniamy ,oj zmieniamy .Dzięki.Ma taki dobry humorek,że nawet nie myśli iść spać ,a kimnęła godzinkę przed doktorkiem.Siedzi i radośnie wali metalowym kubkiem w drewniany blacik swojego krzesełka,ubaw ma ale tylko ona.
U mnie straszliwa duchota i mają być burze,pewnie teraz kolej na podlasie

Izabelka,patrzę,że podobnie jak ja działasz według planu ale ja i tak o czymś zawsze zapominam.

Kircym mnie się przypomina moja magisterka i ta radocha,że już po
 
kochane przyszly kolejne kartki :tak: dziekujemy Maksiowi, Julci i Lence :-D:-D:-D wiecie co,ale bedzie pamiatka :tak::tak::tak:

posprzatalam w domku, zakupy zrobione, jutro tylko pakowanie ;-)
 
Dziewczynki dziekujemy za zyczenia!!! Karteczki tez napewno przyjda, wczoraj przyszla od Maciusia:tak:
Ale fajny pomysl z tymi karteczkami, takie pamiatki:tak:
No my dzisiaj nie swietujemy za bardzo bo M musi dlugo w pracy siedziec zreszta urodziny byly w sobote.
Dzisiaj jak sie uda wezmiemy malego na jakis plac zabaw gdzie duzo dzieci bo on uwielbia dzieciaki.
Lenka, Zainab!Wszytskiego dobrego dziewczynki kochane z okazji Waszego pierwszego swieta!!!Rosnijcie zdrowo i badzcie szczesliwe!!!
 
Post moj M zosataje tutaj duzej ale twierdzi ze jemu mebli nie trzeba:baffled: a my z Szymonem bedziemy na razie mieszkac u moich rodzicow a poniej jak M przyjedzie w mieszkaniu wynajetym i planujemy budowe domu pod Gdowem:tak:
 
reklama
ale u nas padało teraz:szok::szok: ale do tej pory tzn. do godz. 18tej bylo baja bongo:-) nogi mi już w t**** wchodzą, bo między sprawunkami oczywiście wymienialam się z taatusiem wózeczkiem;-) i po tych szaleństwach mała teraz padła jak kawka, a ja zaraz muszę lecieć zrobić jakieś zakupy spożywcze:tak:
Beaa uzupelnienie robilam i sobie kolorek strzeliłam z jakimiś świecidełkami (na nogach) wieczorkiem cyknę zdjęcie ;-) a czemu Wam wypowiedział mieszkanka gość??? i co Wy teraz zrobicie?:baffled:
Kasia widzę, ze twardo trenujesz;-) oj dobrze że ja nie jadę na ten zjazd, bo w kompleksy pewnie bym wpadła;-)
Post Twoj Łucek ma zadatki na typowego facecika:tak: od mała kuma, że nie ma co za wcześnie na ten świat wychodzić, jak ma takie przytulne i komfortowe mieszkanko;-) po prostu wyyyyygoda:-D:-D:-D:-D i tak trzymać:-)
Fredka ale Wam mala wczoraj atrakcji nocnych zapewnila:-D:-D:-D:-D:-D no i super, ze wszystko oki toki:tak:
Izabelka ja mam chyba z 10 list i już się pogubiłam:baffled: ale ja mam tak zawsze:-p zero profeski, wszystko na żywioł:-D:-D:-D:-D:-D
Dorka to Sebę puszczasz do siostry? Kurcze ale będzie mial superanckie wakacje!!!
Renia masz racje psychoza:tak: ale to chyba norma, co nie?;-)
oki uciekam na zakupki, do wieczorka:-)
 
Do góry