reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Coby nie robić sobie większych zaległości - dla Olgi, Leny, Zainab i Szymona najlepsze życzenia z okazji roczku.
images


Pearl
, no to będziecie mieszkać niedaleko Wieliczki :-) To fajne tereny.

No i nie wiedziałam, że spotykacie się na południu. Szkoda, że mnie to nie dotyczy, bo miałabym blisko :)

Tylko tyle chciałam napisać, bo nie mam siły na nic. Julka ostatnio zaczęła przesypiać noce i jak została za to pochwalona, to dzisiaj tak dała w kość, że łeb mi pęka... A wystarczyło dać cyca, to się uparłam, że nie dam...
Mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojnie.

A Tosika, nie wiem kiedy lecicie, ale trzymam kciuki za spokojny lot (z racji Twego przerażenia - jak mieliśmy lecieć pierwszy raz do Turcji, to robiłam M awanturę, jak on mógł mi to zrobić, jak mógł mnie narazić na takie stres :tak:) i szybką adaptację Tosi w nowych warunkach... Będzie dobrze, nie stresuj się.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja zakręcona jestem! Poszłam wyrobić małej dowód, czekałam z 20 minut i pani mi oznajmiła, że wszystko ok, ale mąż potrzebny:no: Zapomnialam o tym;-) No i w końcu dostałam pismo z banku o spłacie hipoteki i byłam w sądzie! Wykreślenie hipoteki 100 zł:szok: I czekamy 3 miesiące! tyle dobrego, że skserowałam wniosek i pani potwierdziła złożenie. Rano byłam też u fryzjera! Nie lubię takiego załatwiania, zwłaszcza w taka duchotę! Aaa, dzwoniłam do firmy, u której kupiłam "zastawę" urodzinową;-) i wysłali dzisiaj. Teraz modlę się, aby jutro wieczorem już doszło. No i spakowałam małą na wyjazd, bo jutro gotowanie, w czwartek urodzinki na działce, rano jadę przygotować, bo M. w pracy, a w piątek wieczorem wyjeżdżamy! Trochęciuchów przygotowałam, dobrze, że male, nie zajmują tyle miejsca!
 
wiecie co, jestem zalamana-mala kaszle i kicha jak najeta :no: i to znowu przed wyjazdem :-:)-:)-( jak bede siedziala w pieknym Zakopanem w domu to chyba sie pochlastam :nerd: trzymajcie kciuki,zeby zmiana klimatu zdzialala cuda

ale sie naprasowalyscie :szok: ja wychodz z zalozenia,ze w torbie sie pogniecie :-p:-p:-p:-p
Pearl super plany, mojemu tez sie dom marzy; mi przeszlo,bo na 3 pokojach nie wyrabiam ze sprztaniem hehe'
spokojnej nocy
 
Post powiadasz 3 godz:-D:-D:-D oj przypominają mi się stare dobre czasy:-):-):-):-):-) wiecie te 9m-cy były dla mnie czasem totalnego luzu i wyciszenia:-)

no to szykujcie sie dziewczyny na parapetowke;-)

kochana, a Ty sobie nie myśl, że ja Tobie daruje taką imprezkę, i to nic że pewnie z 4 - stówki mam na karku:-p sie przyjedzie:cool2::-D:-D:-D:-D

oj Izabelka Ty to się masz:no: trzymam kciuki a co by to nie bylo nic strasznego i a co by klimat małej slużył:tak:
Mondzi jak chcesz się z nami spotkać, to napisz na wątku - zamkniętym, że afirmujesz do wstąpienia w grono czarownic i chcesz uczestniczyć w sabacie:-p i reszta dziewczyn się wypowie co sądzi o tym:tak:;-)
 
Madzik_w i Post moze udaloby nam sie spotkac w piatek, cio?? nie bedzie mnie na zlocie,to moze was bym poznala? ;-) chyba tylko wy jestescie z okolic? do 15-tej jestem wolna- tzn z dziecmi :-) jakby co, moj numer jest w kontaktach :tak:
 
Lenka, Zainab, Szymuś - karteczki dotrą ale niestety z opóźnieniem za co jeszcze raz przepraszamy
Doszly i to na czas, dziekujemy za kolejne piekne kartki od Tymusia, Florki, Weroniczki i Maksia.

Mielismy niespodziewanych gosci urodzinowych tj. szefowa mojego meza z siostra, wpadly ze slicznym prezentem i wlasnie przed chwila pojechaly.
Zrobilismy grilla w ogrodzie - bylo fantastycznie.

Duzo zdrowia dla Weroniki!

Jestem padnieta i ide spac, dobranoc.
 
cieszę się, że katreczki doszły
ale fajnie z tymi urodzinkami i niespodziewanymi gośćmi:-)
a ja właśnie poprasowałam - w szafie kurna tłok i zaraz się pogniecie więc po jaki gwint tyle męczarni?
dobrej nocki mamuśki;-)
 
na a ja popatrzyłam na listę dzieciaczków i dziś też świętuje Tymuś Haszi swoją 11stkę
buziaki maluszku:-) (upssss już jest 1 lipiec 3min spóźnienia):baffled:
 
Wczoraj nie pisalam nawiedzila mnie @ tradycyjnie z ulubiona towarzyszka migrena:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
Z tego co pamietam:
Tosiczko nasza nie boj sie leciec beda super wakacje zobaczysz przeciez sama dobrze wiesz ze samolot to najbezpieczniejszy transport:tak::tak: a zreszta z Ciebie prawdziwa czarodziejka wiecj napewno wyczarujesz sobie wspanialy urlop:-):-)

Beaa wspolczuje przeprowadzki ale takie zmiany zawsze wychodza na dobre zobaczysz nowe mieszkanko napewno szybko sie znajdzie :tak:Fajnie ze szefowa pamietala mile to bardzo:tak::tak:Kartka od nas nie doszla:confused::confused:

Izabelko
duuuzo zdrowka dla dziecioff aby klimat gorski odpedzil wszelkie dolegliwosci:tak::tak:

M ma prace narazie takie byle co 2,5h ale za dosc ladne pieniadze wiec nareszcie troche zmniejszymy wydawanie oszczednosci:tak::-)

Milego dzionka dziewczyny mnie leb nadal cmi ale jest duzo lepiej niz wczoraj:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ;-)
Andula wlasnie wyprobowuje nowy specyfik z apteki- za pierwszym razem zadzialal - MIGPRIV
nocka super , mala wstala po 5 -ale po mleku zasnela; a po 6 wstal syn :confused: i co chwile łazi :nerd: jestem super wyspana przed podroza ;-)
milego dnia!!!
 
Do góry