reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

druga?????????????:szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled: chyba pierwyj raz:-p a to wszystko dlatego, ze M mnie obudzil, bo na 8mą mam do kosmetyczki:-D:-D:-D:-D pazurki sobie poprawiam na wakcyje:-p
no ale przejdźmy do najważniejszego
Zainab bądź tak piękna jak jesteś, tak ulożona i tak grzeczna i rozsiewaj swój powab na wszystkich Brytyjczyków a niebawem Polaków:tak::tak::tak:
Lenko slodkości nasze pomykaj z prędkością światła, rośnij duża i tak urokliwa jaką jesteś teraz no i zaskocz mamę w ten dzień i pokaż upragnionego zębolka:-):-):-):-)
Szymonku przystojniachu nasz cudowny, bądź zdrowiutki i spokojniutki, i wracaj do nas szybciutko i nacieszaj wzrok swoją urodą nasze dziewczyny:tak::tak:
To moja kartka przyjdzie pewnie pod koniec tygodnia:baffled:
Kurcze dziewczyny następny samolot sie rozbił:no: już zaczynam panikować:baffled::-(
 
reklama
Witam w ten piekny dzien:-)

Lenko wszystkiego najlepszego, najslodszego i najwspanialszego w twym zyciu, aby niebawem pojawil sie wyczekiwany pierwszy zabek!

Szymku- badz zawsze zdrowy i pogodny, rosnij szybko i tak jak dotychczas zachwycaj wszystkich swym urokiem!

Mam nadzieje, ze karteczki do Szymka i Lenki juz doszly;-).


Tosika- do nas kartki z PL ida zazwyczaj 3 dni, ale zdarza sie, ze dluzej.
Pochwal sie pazurkami, robisz nowe czy uzupelniasz?
Pearl- dobrze, ze tak szysbko poszly te meble, a 2 tygodnie jakos wytrzymacie, przypomnij mi kiedy jedziecie?

Zaraz pojedziemy odebrac tort i zaczniemy dmochac banony, mam nadzieje, ze nie wypluje pluc:baffled:.
Cala noc nie moglam spac bo wczoraj facet od ktorego wynajmujemy dom poinformowal, nas, ze do 5 sierpnia musimy sie wyprowadzic. Czasu niby jest troche tylko, ze za 3 tygodnie jade do Polski.
 
Witam się i ja :-)

Kochane Roczniaki, Lenko, Zainab i Szymku, w tym wyjątkowym dniu życzymy Wam uśmiechu od ucha do ucha, radości z poznawania świata, szalonych zabaw z Rodzicami i spełnienia małych marzeń:tak:
Lenka - żeby pierwszy ząbek wyszedł bezboleśnie i chodzenie na nóżkach codziennie było doskonalsze
Zainab - rośnij dalej taka cudna ciesz nasze oko
Szymku - szczęśliwego powrotu do Polski i uśmiechniętej buźki

Dziękujemy bardzo Lence, Gabrysi i Szymkowi oraz Rodzicom za piękne karteczki i zyczenia!!!

Wczoraj padłam o 21 z bólem głowy. A wcześniej zaliczyłam pilates:tak: Po południu przeszła znów burza i grad:baffled: Poza tym parno i duszno.
Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie aplikacje:tak:

Tosika, ale się wypięknisz na te wakacje. Mąż to chyba osiwieje z ciągłego pilnowania Ciebie;-)
Kicrym, fajnie tak tuptać z maluszkiem. Gorzej jak zacznie uciekać:sorry2:

I nie wiem co miałam jeszcze pisać:dry:
 
Lenko...buziaki urodzinkowe, obyś biegała równie szybko jak Tata:-):-):-), samych uśmiechów
Zainab...księżniczko nasza...aby ten słodki uśmieszek jak najczęściej gościł na Twojej twarzy a Tatuś kupował dużo dużo świecidełek z bonusami dla Mamy:-D:-D
Szymonie....Przystojniakowi przesyłamy slodkie buiziaki...ciao:-p:-p:-p
Kurcze no ja karteczkę wysłałam 24-go i byłam pewna że zdąży:baffled::baffled::baffled:..bąsdż cierpliwy Szymku:tak::tak::tak:

Fredka...nie mam pojęcia co zamiast Smecty, jest dużo innych specyfików, zapytaj w aptece....Jak miałam Rota to też dostałam smectę...ale rzygałam po niej dalej niż widziałam więc się dziecku nie dziwię....fuj....jak sobie przypomnę ten smak to już mi niedobrze:baffled:

U nas zapowiada się kolejny parny dzień...w sumie fajnie że jest słońce..ale dopóki nie wyparuje cała ta wilgoć to normalnie można zwariować...taka duchota..dzisiaj nie wychylam nosa z domku...dnia lenia dawno nie było:-) to będzie dzisiaj a co

Tosika...oj szykuj się szykuj....bo przystojniacy czekają...
Kurcze, nie czytałam jeszcze wiadomości bo pierwsze to do Was uderzam......ale będzie dobrze Tosika...ja kciukaski trzymam żeby wakacje się udały:tak:

Pearl...ale fajnie....już spakowani...a gdzie w będziecie mieszkac w Polsce??? to małżonek zostaje??...a może gdzieś kiedyś nie doczytałam:baffled:

Ja wczoraj byłam u Gina...kurcze taki upał a ja przez caluśkie miasto muszę do niego pędzić....
No więc pozamykana jestem na wszystkie spusty..bo miałam lekkie obawy że skoro takie protesty sa brzuchowe że może coś tam zaczyna się dziać i np. skracać szyjka...ale nie...gicior..:-)
 
Witam!
Dla naszych cudownych Roczniaków mnóstwo zdrówka,energii do poznawania świata,żeby każdy nowy dzień był cudowną przygodą

Post dobrze,że wszystko jest na swoim miejscu.

Tosika wkacje zapowiadają się cudnie i poproszę bez głupich myśli

Beea udanej imprezki,czyli czeka was szukanie nowego lokum?

Dziecko mi w nocy zrobiło brzydki numer,zasnęła koło 18 i choć próbowałam ją budzić to twardo spała do 2 ,a potem zabawa guganie w końcu po 3 wylądawała w wanience i szczęśliwie po kąpieli poszła spać no ale była już 4,a o 7 dziecie radosne jak skowronek.Teraz powoli będziemy szykować się do doktorka.
Miłego dnia!!
 
Lenka,Zainab.Szymciu z okazji roczku zycze Wam samych wspanialych chwil aby caly swiat sie do Was usmiechal i kazdy dzien byl piekniejszy od poprzedniego!!!
 
Tosika nic się nie martw będzie dobrze!na bank dolecicie i będziecie miło spędzac ten wakacyjny czas:tak:no i czekam na pazurki na odpowiednim wątku:tak:
Beaa to nie ciekawie że czeka was wyprowadzka, ale na pewnodacie radę:tak:
Fredka no to miałaś przebojowa noc:baffled:
Kasia nawet mi nie mów o takich zachowaniach bo pamietam jak pisałaś że ci się etap Mikusia przypomina gdzie uciekał z pampersa i teraz jak mój Kuba tak robi to mi sie ten post przypomina i moje niedowierzanie:baffled::baffled::baffled::baffled:a tak własnie jest:dry:
Post to super że Łucek siedzi i nic tam nie szkubie żeby się coś otwarło:tak::-D
U nas pogoda rewelacyjna:tak:mały spi pewnie zaraz się obudzi, je śniadanko i idziemy na dworek bo w południe przyjeżdza koleżanka i bedziemy latać z obiegówką po bibliotekach:sorry2:
 
Zainab
W dniu Twoich urodzin zawsze uśmiechnietej buzi,
wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów

Lenka
Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!

Szymus
Radości w każdej sekundzie,
Uśmiechu w każdej minucie,
Pogody w każdej godzinie,
Szczęścia przez całe życie.


Pearl ja wyslalam zwyklym listem pani na poczcie mowila ze ok 2tyg. Ja wysylalam chyba 1,5 tyg temu. Mam nadzieje ze dojdzie.:tak: Milego pakowanka zycze oby poszlo po Waszej mysli:tak:
Tosika nie panikuj:tak: Choc moj Seba ma leciec do Irlandii 9lipca a ja juz panikuje:baffled: Bedziemy tu wszystkie za Was trzymac kciuki:tak:
Beaa mam nadzieje ze pakowanie szybko pojdzie a Wy znajdziecie lepsze mieszkanko:tak:
Fredka ale mala ci numer odwalila:shocked2:
Post dobrze ze wszystko pozamykane i Lucek nie pcha sie jeszcze do nas:tak:

U nas juz 25stopni:tak: Strasznie goraco, ale slonka nie ma.
 
reklama
Do góry